2020 Yilinda Tekrardan Warrock
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
16
Konuyu Açan Kişi
Turgay Emek
Görüntülenme Sayısı
5723

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri
Adı: Uğur

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 428

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: 0.00

LwL: 0

Clan: MvP

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
RE: 2020 Yilinda Tekrardan Warrock
Selamlar herkese.
06-24-2020 12:52 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
xherqele
SanaLFacia !
*

Profil Bilgileri
Adı:

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 2

Warrock Bilgileri
Nick: xh3rqele

K/D: 2.xx

LwL: 12

Clan: Yok

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
S.a arkadaşlar iyi eglenceler

[Resim: 2501.jpg]
08-16-2020 08:14 PM
4Castiqate
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: Metin

Katılma Tarihi: Sep 2020

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: 4Ghost

K/D: 2.00

LwL: 95

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
Vay be ne günlerdi

I love WarrockTR
09-06-2020 07:35 AM
k1llerz
Er
*

Profil Bilgileri
Adı:

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick:

K/D:

LwL:

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Bende karantinada başladım eskisinden daha iyi bence.
12-08-2020 10:28 PM
Alican Balık
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Adı: Alican

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 614

Warrock Bilgileri
Nick: trequartista

K/D: √∛∜∝

LwL: 49

Clan: !?

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Ben de goruslerimi bildireyim o halde.

Yaklasik 2 aydir oynadim, ve oyunu tavsiye etmiyorum sahsen. Her ne kadar Papaya'nin kurallarinda OVC ban sebebi olsa bile gordugum kadariyla her oyuncuda yazilimsal OVC mevcut. Kurallara gore BIOS OVC serbest, ama yazilimsal OVC yasak. 2 ay boyunca hemen hemen her gun oynadim, ve her 5 olusumun 4unde ben oldukten sonra dusman ekranimda gozukuyor. Dusman karsina cikmadan mermileri karsina cikmasi hala devam ediyor. Resmi forumda bunu genellikle oyunun alt yapisi nedeniyle OVC'ye bagliyorlar.

2 ay boyunca sadece 3 kere gozle gorulur hack yapanlar vardi. Oyunda hala hack mevcut. Malum bir yabanci sitede hala hack ile ugrasip, ya bedava yada parali satisa sunanlar mevcut. Free versionunda GPS ve bubble head modlari oldugu icin, gizliden kullananlarin oldugunu dusunuyorum.

[Resim: 3czCKc.png]

Internet yavasliligi pinge yol aciyor, ama su an ki oyunun durumundan dolayi artik sen oldukten sonra olmenden baska bir sonuc dogurmuyor. Onceden oyuncular isinlanarak oynardi ping yuzunden. Su an boyle bir durum mevcut degil, ama yine sen adami oldurtukten sonra oldugun oluyor. Oyun daha kalabalik olsaydi muhtemelen Gamersfirst donemindeki sikintilari yasardik diye dusunuyorum.

2 ay boyunca oda sayisini 23'ten fazla gormedim. Odalarin cogunlugu hep bubble event olarak kuruluyor nedense. Sanirim yeni oyuncular zorluk cekiyor dusmani oldurmekte. Big Grin

Oyuna girdigimde, hos geldin adi altinda bir suru silah verdi. Silahlarda degisiklik yok, ama skin ozelliklerini getirmisler ve hepsi bir birinden igrenc. Bununla beraber bazi silahlarda mermi efekti de farkli. Bu mermi efekleri ya buglu yada bilerek oyle yapmislar ki mermiler cok az mesafeye gidiyor. Merminin patlama efekti nerden baksan 10-20mt kadar. Skinli PSG ile Marien'de balkondan balkona dusmani vuramadim. Normal PSG ile cok rahat vurabildim.

Oyunda cok gereksiz esyalar var. Mesela Giant Bomb diye bir bomba var. Goruntusu K400 grenade'den yaklasik 5-6 kat daha buyuk, ve verdigi hasar sadece 10 (100 uzerinden 10). Daha oncede bahsettigim gibi mermi efektli silahlar tamamen sacmalik. Hele premium ile verilen silahlarin mermi efektleri igrenclikten ziyade cok buyuk ve adeta onunu goremiyorsun.

Duvarin dibinden takla atarak ciktigin zaman rakip seni duvarin icinden geciyormus gibi goruyor. Haritalarda var olan sikintilar hala cozulmemis. Mesela, hatirlayaniniz var midir bilmiyorum, Bloc ve Xaugen haritalarinda bazi noktalarda sen etrafi cok rahat goruyorsun, ama rakip seni hic bir sekilde goremiyor.

Bizim zamanimizdaki (2006-2011) ile su an ki oyuncu yapisi cok farki oldugunu soyleyebilirdim. Biz onceden MP7A1'e tapardik, simdi herkes K1 kullanmakta. 2 ay boyunca sadece 2 kisinin MP7A1 kullandigini gordum. Famas ile adam oldurdugun zaman "famas noob" diye aglayan cok var. Nedenini bilmiyorum, ama niyeyse bu silah ile adam oldurdugunde direk aglamaya basliyorlar.

Biraz Papaya hakkinda konusayim. Papaya, 4 senedir WarRock'a sahip. Bu 4 sene boyunca websitelerinde hala esyalar kisminda cogu kategori "Yakin zamanda gelecek" mesaji altinda kapali. Gacha diye bir ozellik sunacaklarini belirtmisler websitelerinde, ama 4 senedir hala "Yakin zamanda gelecek". Bu ozellik, website uzerinden her alisveris yaptiginizda size token veriyor, ve onlarin sunacaklari kutular ile degisiklik yapip esya elde edebilme hakkina sahip oluyorsunuz. Standard var olan bir ozellik zaten, ama hala bu ozelligi aktif edemediler. Su ana kadar WarRock'a sahip olan her firma yaklasik 5 sene boyunca hizmet verdi. Papaya, 4 temmuz 2017 senesinde WarRock'u acti, ve 2022 senesinde 5 seneyi dolduracak. Tekrar sozlesme imzalar mi DreamExecution ile bilemem. DreamExecution herhangi bir performans iyilestirmesi yapmiyor zaten. Oyun hala tek cekirdek uzerinden calisiyor. Yani islemcisi hizli ve son model olan her zaman oyuna 1-0 onde basliyor.

Sonuc olarak, oyunu tavsiye etmiyorum. Ben de muhtemelen gold premium bittigi zaman oyunu silerim. Bosuna KD'mi dusurmiyim Big Grin Bizim zamanimizda clana KD'ye bakilarak alinirdi, simdi "Clan" bolmesine gittiginizde, clanlarin aciklama kisminda OVC'si olmayani almiyoruz seklinde mesajlar mevcut...

[Resim: HzVSS0.png]

Bu arada, bazi zamanlar Twitch'te yayin aciyorum. Izlemek isteyen yada katilmak isteyen olursa diye linki suraya birakayim. twitch.tv/axolotldrowns

alicanbalik.com
(Bu Mesaj 03-22-2021 01:36 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Alican Balık.)
03-22-2021 01:32 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
yugioh07
Uğurcan
*

Profil Bilgileri
Adı: uğurcan

Katılma Tarihi: May 2010

Rep Puanı: 6

Warrock Bilgileri
Nick: h3llb0y28

K/D: 1.10

LwL: 43

Clan: Exa

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Sniper
AI-AW
CQC
Ne günlerdi be çok duygulandım. Ben de yazmak istedim. Şu oyunu tam 10yıl önce bıraktım ve hala bunun gibisini bulamadım. Oyunu bırakma kararı dün gibi aklımda. Vay bee

[Resim: tkerslipknot0tl1.jpg]
04-06-2021 01:59 AM
ForYouKill
ılılılılıılılılılılılılılılılı
*

Profil Bilgileri
Adı: Sarp

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 36

Warrock Bilgileri
Nick: Bıraktı

K/D: -

LwL: -

Clan: -

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
Gold Premium
Sniper
M249
CQC
: D

Owner botu yaşıyor mu bilgisi olan var mı?

-Comrade.
(Bu Mesaj 07-02-2021 09:31 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : ForYouKill.)
07-02-2021 09:30 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  WARROCK CASH amiral34 0 1,369 02-15-2019 01:27 PM
Son Mesaj: amiral34
Star MarienWar - WARROCK PVP SERVER 2017 06ANIL06 2 3,268 01-03-2018 04:22 AM
Son Mesaj: TheConqueror
  Warrock Şirket Degişmi Vertigo Games İnceme Video (Vol3) TheConqueror 3 4,957 09-20-2017 06:05 PM
Son Mesaj: Volkan
  Warrock Şirket Degişimi (Vol2) TheConqueror 0 2,431 05-28-2017 12:30 AM
  Warrock Şirket Degişimi Elvada Nexon TheConqueror 0 2,465 05-28-2017 12:06 AM

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай