İngilizce Çeviri Yapacak Olan Baksın!
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
13
Konuyu Açan Kişi
42ismail95
Görüntülenme Sayısı
2692

Derecelendir
  • 1 Oylar - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
42ismail95
Üniversiteye hazırlanıyor...
*

Profil Bilgileri
Adı: ismail

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 25

Warrock Bilgileri
Nick: iso199542

K/D: 1.27

LwL: 33

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
psg1
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
İngilizce ödevi var çeviri yapmam gerekiyo. İnternetten çeviri yapınca saçmalıyo. Forumda ingilizcesi üst düzey olanlar var diye biliyorum. Bi yardım ederseniz sevinirim.

ANTONİO-MY CLOSE FRIEND

Antonio is very sociable. He is so warm, friendly and understanding that he has many friends. However, he can be quite impolite when he is aggressive.

Al in all, I am happy to have Antonio as my friend. It's a great pleasure for me to be with him. I am sure we will always be best friends.

Antonio has been my best friend for five years. I firs met him on a business vacation in Rome, Italy. I bumped into him on my way to the trade centre. I asked him the way and we strarted talking. We have been friends since then.

Antonio is a typical Italian man. He is tall and slim with dark skin and curly hair. He looks as if he is a top model. He has such a great sense of style that he look well-dressed even in casual clothes.

Antonio is fond of motor sports. He is an amateur racer. Whenever he finds time, he goes to the racetrack to practise. Nowadays he is practising a lot because he is going to take part in a big race next week. Cooking is his other hobby. Like his mother, he is good at cooking traditional dishes. Once he invited me to dinner and it was really mouth-watering.

Şimdiden teşekkürler...

http://www.facebook.com/FutbolunDahileri
BEĞENEBİLİRSİNİZ.
(Bu Mesaj 10-12-2011 04:29 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : 42ismail95.)
10-12-2011 04:24 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
M.K
Forum Moderatörleri
Forum Moderatörleri

Profil Bilgileri
Adı: Mustafa

Katılma Tarihi: Sep 2010

Rep Puanı: 436

Warrock Bilgileri
Nick: ***

K/D: ***

LwL: ***

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
RE: İngilizce Çeviri Yapacak Olan Baksın!
Slapnippy(Can) a ozel mesaj atarsan yada chatten ulasirsan sana yardimci olacaktir Onun ingilizcesi gayet iyi

Bir Yıldız Daha Kaydı Gecenin Karanlığından Karanlık Geçmişe Parlayacak
10-12-2011 04:37 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Star
Adam ol lann (FenerBahçe)
*

Profil Bilgileri
Adı: Ege

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 337

Warrock Bilgileri
Nick: Admin

K/D: 1

LwL: 100

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m60
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
ANTONIO- Yakın Arkadaşım

Antonio çok sosyaldir. Sıcakkanlı, arkadaş canlısı ve bir çok arkadaşının olduğunun farkındadır. Buna rağmen agresif olduğu zamanlarda kabalaşıyor.
Antonio gibi bir arkadaşım olduğu için çok mutluyum, onunla birlikte olmak benim için büyük bir zevk, her zaman arkadaş kalacağımıza eminim.
O benim 5 yıllık arkadaşım, onunla İtalya/Roma'da iş izninde tanıştık, iş merkezi yolunda karşılaştım. Ona yolu sordum ve konuşmaya başladık, o zamandan beri arkadaşız.
Tipik bir İtalyan erkeği, uzun, ince, koyu tenli ve kıvırcık saçlı. Modelmiş gibi davranıyor, günlük kıyafetler içerisinde nasıl güzel duracağını seziyor.
Motor sporlarına bayılıyor, amatör yarışçıdır. Zaman buldukça pratik yapmak için yarış pistine gidiyor. Gelecek hafta büyük bir yarışa katılacağı için bu günlerde çok fazla antrenman yapıyor. Aşçılık onun diğer bir hobisidir, tıpkı annesi gibi geleneksel yemekleri güzel yapıyor. Beni akşam yemeğine davet etmişti ve ağız suyu akıtacak gibiydi
(Bu Mesaj 10-12-2011 04:49 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Star.)
10-12-2011 04:48 PM
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Antonio- Yakın arkadaşım..

Antonio çok sosyaldir. Çok cana yakın, arkadaş canlısı, anlayışlı biridir ve bir çok arkadaşı vardır. Ancak ; agresif olduğunda biraz kaba olabilir. Her şey bir yana, Antonio benim arkadaşım olduğu için mutluyum. Onunla olmak benim için büyük bir zevk.
Onunla daima yakın dost kalacağımıza eminim. Antonio 5 yıldır en yakın arkadaşım. Onunla ilk olarak İtalya- Roma'daki bir iş gezisinde tanıştım.Onunla Alışveriş merkezine giderken çarpıştım. Yolu sordum, ve konuşmaya başladık. O zamandan beri arkadaşız.
Antonio tipik bir İtalyandır. Uzun,ince kıvırcık saçlı ve koyu tenlidir. Aynen bir top model gibi görünür. Çok iyi bir stili vardır, günlük kıyafetleri ile bile çok iyi giyinimli görünür. Antonio motorlu sporlara çok düşkündür. Amatör bir yarışçıdır.
Her ne zaman vakit bulsa , piste gidip alıştırma yapar. Gelecek hafta bir yarışa katılacağı için şu sıralar daha yoğun çalışıyor. Yemek pişirmekte onun bir diğer hobisidir. Annesi gibi , geleneksel yemekleri pişirmede iyidir. Bir keresinde beni yemeğe davet etmişti ve gerçekten lezizdi.

-
10-12-2011 04:55 PM
Burak Kandöker
Unregistered

Antonio - Yakın arkadaşım.

Antonio çok sosyal biridir.Sıcakkanlı ,arkadaş canlısı ve anlayışlı bir kişiliğe sahip ayrıca bir çok arkadaşı var.Ancak agresif olduğunda kaba davranışlar sergileyebiliyor.

Herşey bir yana,Antonio gibi bir arkadaşım olduğu için mutluyum.Onunla birlikte olmak benim için büyük bir zevk.Eminim ki biz her zaman iki iyi arkadaş olarak kalacağız.

Antonio 5 yıldan beri benim en iyi arkadaşım.Onunla ilk kez İtalya - Roma'da ki bir iş gezisinde tanıştım.Ticaret merkezine giderken ona rastladım.Gitmek istediğim yere nasıl gidebileceğimi sordum ve konuşmaya başladık.O zamandan beri arkadaşız.

Antonio tipik bir İtalyan erkeğidir.Uzun boylu,ince vücutlu,koyu tenli ve kıvırcık saçlı.Manken gibi bir görünüşü var.Rahat ve güzel kıyafetler giyiniyor ve gayet güzel görünüyor.

Antonio motor sporlarına düşkün biridir.Amatör bir yarışçıdır.Boş zaman bulduğunda pratik yapmak için yarış pistine gider.Bugünlerde pratik yapmayı oldukça sıklaştırdı çünki gelecek hafta önemli bir yarışı var.Yemek yapmak onun diğer bir hobisidir.Annesi gibi oda geleneksel yemekleri pişirmekte gayet iyi.Birkeresinde beni bir akşam yemeğine davet etmişti ve gerçekten ağzımı sulandırdı.
10-12-2011 04:57 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
vertualx
Tümgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Mücahit

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 171

Warrock Bilgileri
Nick: vertualx

K/D: 1.59

LwL: 35

Clan: JOS

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Medic
M60
CQC
WTR Farkı :=)

[Resim: tlqg3.jpg]
10-12-2011 05:02 PM
42ismail95
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
psg1
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
Bütün çeviriler için teşekkür ediyorum. Smile

BEĞENEBİLİRSİNİZ.
10-12-2011 05:09 PM
Body Count
♥Inna♥
*

Profil Bilgileri
Adı: Furkan

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 184

Warrock Bilgileri
Nick: VipCastieL

K/D: 1.17

LwL: 74

Clan: VİP

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Engineer
M60
CQC
(10-12-2011 05:09 PM)42ismail95 Yazılan:  Bütün çeviriler için teşekkür ediyorum. Smile

Şimdi bu 3 çeviriden hangisini yazcaksın,hepsi hemen hemen aynı ama azda olsa hafif farklılıklar var? Big Grin Big Grin

[Resim: dn4y.jpg]
10-12-2011 05:13 PM
42ismail95
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
psg1
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
(10-12-2011 05:13 PM)Furkan Duyan Yazılan:  
(10-12-2011 05:09 PM)42ismail95 Yazılan:  Bütün çeviriler için teşekkür ediyorum. Smile

Şimdi bu 3 çeviriden hangisini yazcaksın,hepsi hemen hemen aynı ama azda olsa hafif farklılıklar var? Big Grin Big Grin

Fark yok sayılır. Farklı olanlar da aşağı yukarı aynı anlama geliyo zaten. Smile

BEĞENEBİLİRSİNİZ.
(Bu Mesaj 10-12-2011 05:28 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : 42ismail95.)
10-12-2011 05:27 PM
Turgay Emek
qstrgy07
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Turgay

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 636

Warrock Bilgileri
Nick: wtrtrgy07

K/D: 2,58

LwL: 17

Clan: NBK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Medic
M60
CQC
Ricayı kırmayıp tercüme yapan 3 arkadaşımıza teşekkür etmemek ayıp olur ama bir dahaki sefere böyle bir yardımda bulunulmazsa çok daha iyi olur.

İsmail, bu sana verilmiş bir ödevdir. Bunu başkasının yapması senin bir işine yaramaz. Senin ingilizceni geliştirmez. Hocanın sana vereceği ek sözlü notu veya bir artıyı 5 yıl sonra hatırlamazsın ama şurada öğreneceğin 2 kelimeyi 10 yıl unutmazsın. Ne yazıkki buradaki arkadaşlar sana yardımcı olmak isterken çok büyük bir zarar vermişler. Umarım bundan sonra ingilizce ödevlerini kendin yaparsın. İnan çok işine yarayacak ileride.

Beni tanıyormusun ?? Hiç zannetmiyorum =) --->> Tıkla << ---

[Resim: wtrtrgy07.gif]

10-12-2011 06:07 PM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Oyun Çeviri Ekibi Projelerini Askıya Aldı ErayG 9 2,257 06-18-2012 11:09 AM
Son Mesaj: A.Metehan
  Türkiye'de yaşayan herkez mutlaka baksın Cydra 11 2,107 06-17-2012 08:15 AM
Son Mesaj: TheResoLute
  Vizyona Girecek Olan Filmler (7 Ekim 2011) MetinKandemir 8 4,262 10-05-2011 03:34 PM
Son Mesaj: Berk*Büber
  Vizyona Girecek Olan Filmler [30.09.2011] MetinKandemir 5 2,821 09-24-2011 08:56 PM
Son Mesaj: M.K
  Vizyona Girecek Olan Filmler [16 Eylül 2011] MetinKandemir 13 4,602 09-14-2011 04:31 PM
Son Mesaj: F.Dana

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай