Arkadaşlar yeter lütfen
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Arkadaşlar yeter lütfen
Konudaki Cevap Sayısı
0
Konuyu Açan Kişi
Cydra
Görüntülenme Sayısı
874

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Arkadaşlar yeter lütfen
Cydra
We Do Not Forget
*

Profil Bilgileri
Adı: Arda

Katılma Tarihi: May 2012

Rep Puanı: 73

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: 0.00

LwL: 00

Clan: -

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
AI-AW
CQC
Arkadaşlar yeter lütfen
Arkadaşlar 15'i geçik konu açıldı bununla ilgili ve bazı kişiler ardı ardına açıyor ben bile bıktım ki çok sabırlı bir insanımdır onun için bildiklerimi özet geçicem.Başlıyorum:

WarRock bundan sonra G1 de değil arkadaşlar yani G1 le bir alakası kalmadı oyun bundan sonra Nexon'a ait.Şuanda oyunda sorun olmasının sebebi WarRock'un Nexon'a geçiş yaptığı için yapılan çalışmalardır arkadaşlar.Ve Nexon'da açılana kadar G1'den WarRock'a giren arkadaşlar bir sayfayla karşılaşıcak.Bunu da açıklayabilirim bunun amacı G1'den ayrılan WarRock'un Nexon'a geçişte hesabınızı kaybetmemeniz için.Yani o formu ve yazıları onaylarsanız hesabınız itemleri,leveli ve herşeyiyle Nexon'a geçişte kalıyor.Kabul etmezseniz hesabınız tamamen siliniyor.

Önemli NOT ! : Formu kabul etsenizde G1 credileriniz Nexon'da geçmiyor.Yani Nexon'a tam geçiş yapılana kadar g1 kredinizi harcamalısınız...

Başka sorusu/sorunu olanlar lütfen yeni konu açmasın ve bana veya admin/moderatörlerimize Ö.M ile ulaşsın !

Saygılar beyfendi
05-31-2012 09:02 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Question Versiyon.cfg Yardım Lütfen powerarcher33 0 1,259 09-17-2013 05:42 PM
Son Mesaj: powerarcher33
  Formattan anlayan arkadaşlar Gt5WVSCİROCCO 10 3,371 09-11-2013 07:17 AM
Son Mesaj: c0mfid3nt
  DnEnglish Lütfen bakın mfzwave 0 1,226 09-01-2013 11:44 PM
Son Mesaj: mfzwave
  WarrockTR TeamSpeak Hakkında (Lütfen Konuyu Kapamayın) Gürcan Çelik 19 9,616 07-18-2013 12:42 AM
Son Mesaj: Zafer Ulaş
Question Oyuna başlıyımı arkadaşlar fikrinizi almak istedim. Mevlut 11 3,949 02-13-2013 06:13 PM
Son Mesaj: Mevlut

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай