nexon'a kayıt olamama
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
nexon'a kayıt olamama
Konudaki Cevap Sayısı
0
Konuyu Açan Kişi
thiocillin
Görüntülenme Sayısı
1877

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
nexon'a kayıt olamama
thiocillin
Er
*

Profil Bilgileri
Adı:

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick:

K/D:

LwL:

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

nexon'a kayıt olamama
iyi akşamlar öncelikle. eskiden deli gibi oynardım bu oyunu. hatta konu açmak için siteye giriş yaptığımda sağ üstteki son ziyaretimin 01-14-2012 olduğunu görünce bi hüzünlendim. buralarda olmayalı heralde yönetim beni çok özlemiş de 30 özel mesaj yollamış Smile

habertürk(isim vermem sıkıntıysa affola) sitesinde ülkelerin kullandığı silahlar diye bir haber var. ülke ülke kullanılan silahların fotoğraflarını koymuşlar altlarına da isimlerini yazmışlar. mausumun imlecini aşağı doğru kaydırırken bi baktım famas.

faması görünce direk warrock geldi aklıma, ne severdim silahı(her ne kadar medicçi olsam da). sonra hemen warrock'u indirmeye başladım. indirirken bir yandan kayıt olayım dedim. eskisi gibi zevk vermeyeceğini biliyorum, bi heves atayım istedim. sistem falan değişmiş tabii. nexonlar mexonlar gelmiş değişik değişik şeyler. önce sitesinden 2010 lu yıllardaki charımla giriş yapmaya çalıştım. kabul etmedi. belki yanlış hatırlıyorumdur diye yeni bi hesap açtım. doğrulamasını yaptım vs vs. şuanda siteye giriş yapmaya çalıştığımda hesabı kabul etmiyor. şifreyi unuttuma basıp maili yazıyorum maili de kabul etmiyor. ama aynı maille kayıt olmaya çalıştığımda da bu sefer maili kabul etmiyor.

yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
(Bu Mesaj 02-08-2017 08:45 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : thiocillin.)
02-08-2017 08:42 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Information Nexon Update de Takılıyor evosky 1 4,422 06-30-2015 02:38 AM
Son Mesaj: CaptainCY
  Nexon Setup Hatası [ERROR CODE = -46] MertYs*ProCünüp 10 15,522 12-02-2014 04:20 PM
Son Mesaj: berke365
  Kayıt olmak için gençsiniz Tegenaria 4 1,972 04-14-2014 08:24 PM
Son Mesaj: blckmurder
  Nexon Cash İle Psg alırsam level gerekir mi? MrNtlu 3 1,857 07-10-2013 11:10 AM
Son Mesaj: TheResoLute
  G1 Hesabımı Nexon'a Aktaramıyorum murat051 5 3,597 05-23-2013 07:22 PM
Son Mesaj: TheResoLute

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай