Yeni WTR TeamSpeak 3 Sunucusu
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
23
Konuyu Açan Kişi
kaantopal
Görüntülenme Sayısı
21307

Derecelendir
  • 17 Oylar - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
kaantopal
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: Kaan Topal

Katılma Tarihi: Sep 2009

Rep Puanı: 641

Warrock Bilgileri
Nick: kaantopal

K/D: 1.48

LwL: 51

Clan: WUS

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper
M60
Battle Group
RE: Yeni WTR TeamSpeak 3 Sunucusu
Biz birliğe açığız ancak Tube tarafından arkadaşlar birliği kabul etmediler.

WarrockTR Toolbar by Kaan Topal -> " İndir "
[Resim: kaantopal.gif]
02-28-2012 06:35 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
TaTy
Unregistered

Gelin dünya barışı için taksim meydanında toplanalım.WTR-TUBE-FİRE için sloganlar atalım.Çelik ile Çeliknaz gibi,Leyla ile Mecnun gibi ...

Gelin hepsini birleştirelim ve ortaya WTF = What The Fuck çıkaralım Smile
02-28-2012 06:41 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
Kill4me
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: ..

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: ...

K/D: ..

LwL: ..

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
(02-28-2012 06:35 PM)kaantopal Yazılan:  Biz birliğe açığız ancak Tube tarafından arkadaşlar birliği kabul etmediler.

Bu konu bana geldiğinde açıkcası cevap yazmayı düşünmüyordum fakat görüyorum ki bazı arkadaşlarımız olayları yanlış anlamış, yanlış yorumlayıp değerlendirmiş.

Size kim, nasıl lanse etti konuştuklarımı bilmiyorum fakat benim konuştuklarımla, sizin yazdığınız yazılar birbiriyle hiç örtüşmüyor.

WTR ile WRTUBE arasında ki birleşme için ilk adımı zamanında ben atmıştım fikri Turgay Emek'e ben sunmuştum zaten, mantıken,'' birliği kabul etmediler'' sözü baya bir yanlış kaçıyor.

Yine bazı arkadaşlarımız ''taraf tutuyorlardı, ahkam kesiyorlardı'' vb. hiç hoş olmayan ifadeler kullanmışlar.

- Senelerdir taraf tutulduğunu anladığımız yerlerden ayrıldık, taraf tutulan yerlerden birlik tekliflerini geri çevirdik, patron, sahip tribine giren insanların yanında bulunmadık, barınmadık, barındırmak böyle insanları yanımızda.Yeri geldi kendi yönetimimizle ayrılıklar yaşadık adaletli davranabilmek için.
Bunların şu 4-5 senede çeşitli örnekleri fazlasıyla mevcut.

Bize ne konuşulduğunu ve bizim ne konuştuğumuzu burda konuya cevap veren her kişi için iyi biliyoruz. 5 Senedir şu sanal platformlardaysak 5 senedir bir kez sözümüzü yutmadık, adaletsizlik yapmadık çok şükür.

Kusura bakmayın lütfen fakat bu konuya cevap veren bazı arkadaşlarımızın sözlerini yuttuğunu geçmişte 1 kaç sefer görüp bizzat yaşamıştık ama bazı arkadaşlarımızda yazdığı yorumlarla bizleri şaşırttı.

Tekrar geçmişte ki birlik için WarrockTR ekibinden Turgay Emek ve Kaan Topal arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, yeni oluşumunuzda başarılar diliyorum.

Konuya ikinci bir yorumu atmayacağım, saygılar.

warrockFire.com
02-28-2012 10:05 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
»CrusheR«
Binbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: Alper [Cashboy8]

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 481

Warrock Bilgileri
Nick: Bombastic

K/D: 2.20

LwL: 54

Clan: [TR]

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
Bu yeni oluşumda Turgay Emek'in adı daha geçmedi kendisi ortada yok sanırsak..
Ayrıca Çok mantıklı süper bi oluşuma benziyor uzun yıllar istediğim tek şey tüm oyuncuların tek bir platformda birbirlerine sataşmadan birbirini küçük veya büyük görmeden beraber takılmasıydı ama ne yazıkki olmadı. Yetkisi artıp insanları küçük görenlerden iki maç kazanıp insanları küçük görenlerden tutunda yaşı büyük diye kendini çok büyük görenlere kadar.. Keşke bi çok kişi egosundan vazgeçebilseydide tek platformun TS ve Forum gibi bölümlerinde olan belli kurullarla yönetilseydi platformlar.. Söz hakkı yönetenlerin değil üyelerin ancak teknik kısım (sadece teknik diyorum çünkü sosyal işe karışılınca yöneticiler taraflı gibi görünüyor haklı olarak) yönetenlerin olsaydı muhteşem bi birlik beraberlik olurdu.. Umarım WTR bu Warrock ailesinin en eskisi adeta 6yıllık çınarı olarak diğer platformlardan gereken ancak verilmeyen beğeniyi, ilgiyi toplar ve platformlar yavaş yavaş buraya kendini kaydettirirde stres yapmadan oyunumuzu oynar, eğlenir, makara yaparız..

Hayal gördüğümü anladım şuan =)) Hackler, laglar, overclock diyip tbl kullananlar, küfürbazlar, refah seviyesi düşük insanlar oldukça mucizeden başka bişeyle olmaz istediklerimiz..
02-29-2012 12:09 AM
kaantopal
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper
M60
Battle Group
Merhaba Buğrahan,

Öncelikle yaptığın açıklama için teşekkürler.
Şuna bir açıklık getireyim ; Bizler WTR - WrTube ve WrFire ile aramızda ki bağı koparma gibi bir girişmimiz yoktu.
Bizimde amacımız tarafsızlık, he şimdi bize taraf tutuyorsunuz dersen hangi taraf olduğunu senin göstermeni isterim.

Şöyle birşey söyleyeyim, ilk konu açıldığında Mehmet, Alper ve Ben aynı odada seninle konuştuğumuzda isterseniz bizim sunucularımızda gelirsiniz hoşgelirsiniz ya da istediğiniz taktirde size ayrı bir sunucu açarız eğer bu ihtimal olsaydı maddi bir karşılığı olacağınıda belirtmiştik.

Sende kararını alıp biz istemiyoruz dedikten sonra arkadaşlarda tamam dediler ve sonuç ortada.
Bugüne kadar TeamSpeak sunucularını ortaklık adı altında kullandınız, hiçbirşey demedim.
Ancak iş çıkar sağlama ve maddi kazanç konusu içine girdiği için bu konuya benimde el atmam gerekti.

Bizim yaptığımız anlaşmada WRFire'ın yer aldığını hatırlatırım, WrTUBE ile tamamen anlaşmamıza uymayan bir yapılaşmaya girilmiştir.
Bende buna bağlı olarak madem ortada böyle bir yapılaşma var, bugüne kadar taşın altına elimi koyan hep ben oldum.

Kimse sunucuları kullanırken 5 kuruş ödemedi, he biri gelipte demedi ki yahu biz bu sunucularda kendi iktidarımızı kurduk kimse sesini çıkartmıyor bir oturalım konuşalım demedi.

Ben bu konuyu çok iyi hatırlıyorum 2 defa hem Fire döneminde, hemde Tube döneminde gündeme getirdim.
Herkes kaçacak delik aradı, sesimi çıkarmadım.

Benim paylaşacaklarım bu kadar, kimseye kırgın ya da dargın değilim.
Seninde kendine has prensiplerin olduğunu biliyorum, daha öncede dediğim gibi herkese yerimiz var.
Kimseye bir kırgınlık, kızgınlığımız ya da kin beslediğimiz yok.

Ekibini toplarsın gelirsin konuşuruz, halledilebiliyorsak hallederiz.
Her daim açık fikirliyimdir, geri dönüş amacımda ortamı germek değil birliği sağlamak.

Herkese iyi oyunlar diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,
Kaan Topal

02-29-2012 12:12 AM
Sherlock
Unregistered

Topal o maddiyat konusunda yanlış düşünüyosun. WRTube' nin kendine ait VPS ' i var ve VPS ile birlikte özel TS sunucusu veriliyor bildiğin üzere. Ama verildiği halde "hadi biz ayrılalım madeeğm özel TS ' miz var istediğimiz gibi at da koştururuz ehehe" gibi bir düşünceye girmekten ziyade bahsini bile açmadık oyunculara o VPS' ten gelen sunucunun. "Herkes kaçacak delik aradı" falan hoş laflar değil Topal bunlar, mesele para ödemek değil asıl mesele bunu şimdi gündeme getirmen aslında, bana göre yakışmadı bu lafın.

Alıntı:Bizim yaptığımız anlaşmada WRFire'ın yer aldığını hatırlatırım, WrTUBE ile tamamen anlaşmamıza uymayan bir yapılaşmaya girilmiştir.

İkisinin yöneticileri ve üyeleri aynı zaten, Google CEO' dan kaynaklı WRTube' ye geçtik bir nevi ad değiştirdik ancak bu dediğini tam olarak idrak edemedim.

TS ayrılma olayına gelince valla kendi açımdan gayet iyi oldu pek de bir şey yapmıyordum ama rahatsız eden olmaz artık. Ağırladığın için eyvallah Topal. Neden direk 3.şahıs olarak seni söylüyorum? Çünkü 5 KURUŞ ödeyen sendin doğru mu? Sad Benim sana yapabileceğim şey ise bu şarkıyı hediye etmek.

02-29-2012 05:14 AM
Alıntı Yaparak Cevapla
kaantopal
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper
M60
Battle Group
Alıntı:İkisinin yöneticileri ve üyeleri aynı zaten, Google CEO' dan kaynaklı WRTube' ye geçtik bir nevi ad değiştirdik ancak bu dediğini tam olarak idrak edemedim.

WTR Dururken, neden WrTube'a geçtiğinizin sebebini bende anlamadım.
Google SEO durumunuzu bana iletseydeniz ilgilenirdim bende.

02-29-2012 10:37 AM
Volkan
Tümgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Volkan

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 326

Warrock Bilgileri
Nick: l3edbaht

K/D: ∞

LwL: ∞

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Ne olursa olsun, biz yıllardır bu platform içerisindeysek bu böyle devam edecektir. Taraf tutmak gibi bir niyetim yok tabii, amma ve lakin buradaki geçmiş ve dostluklar unutulmaz. Yeni oyuncular istedikleri platforma, istedikleri gibi gidebilirler. Bu sadece o kişilerin düşüncesidir. Şu an kanımca WTR - WFİRE ortak TS kullanıyoruz, bu çok iyi.

Teşekkürler Kaan Topal.
02-29-2012 01:00 PM
kaantopal
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper
M60
Battle Group
Herseye ragmen hizmetlerimiz kesinti yasamaksizin devam ediyor ve edecek.

02-29-2012 01:10 PM
BuRi
delimavi
*

Profil Bilgileri
Adı: Burhan

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 21

Warrock Bilgileri
Nick: burihan

K/D: ...

LwL: ...

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
psg1

Sniper
M60
Battle Group
Gerçek anlamda bir birlik olması için forumun bir tane olması gerekir. Eskiden bir-iki tane forum vardı. Şimdi hemen hemen her klan kendisine forum açıyor. Bunu doğru bulmuyorum. Ts birliğinden daha çok forum birliği olmasını isterdim. Bu her şekilde çok daha verimli olacaktır, özellikle Gamersfirst ile olan ilişkilerde...

[Resim: signature.png]
02-29-2012 02:00 PM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Efsanevi WarrockTR TeamSpeak Kavgasinin Analizi ( sincap ) Turgay Emek 19 17,486 07-26-2019 01:48 PM
Son Mesaj: kar0walex
  TeamSpeak 3 kaantopal 8 16,136 04-17-2017 11:49 AM
Son Mesaj: warkingozbicer
  TS'ye Icon ekleme(Yeni gelen güncelleme) İbrahim BAYRAKTAR 12 15,749 02-13-2016 09:36 AM
Son Mesaj: selam636
Exclamation Teamspeak ip nize giremiyorum aybar999 2 5,440 05-25-2014 08:48 AM
Son Mesaj: 144emir144
  WarrockTR & WarrockFire Ortak TeamSpeak Serverı Hizmete girmiştir Turgay Emek 42 26,943 06-22-2013 06:32 PM
Son Mesaj: korkusuzd

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай