Lise 1 hakkında
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Lise 1 hakkında
Konudaki Cevap Sayısı
30
Konuyu Açan Kişi
Cydra
Görüntülenme Sayısı
9477

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Lise 1 hakkında
Cydra
We Do Not Forget
*

Profil Bilgileri
Adı: Arda

Katılma Tarihi: May 2012

Rep Puanı: 73

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: 0.00

LwL: 00

Clan: -

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
AI-AW
CQC
Lise 1 hakkında
Merhabalar

Bu Pazartesi Anadolu lisesine başlayacağım.Konu açmamın sebebi bu yollardan geçmiş olan Abi'lerden öğütler almak Smile Önce bana uzak bir okulda başlayacağım duruma göre 2 hafta sonra başka bir okula nakil olacağım.Hiç sosyal değilimdir yakışıklı sayılmayan bir tipim 180 boyundayım siyah saçlı ela gözlü taliplerimi bekliyorum.
09-14-2013 01:30 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
blckmurder
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: fatih

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 51

Warrock Bilgileri
Nick: blckmurder

K/D: 4.08

LwL: 55

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
M60
Battle Group
RE: Lise 1 hakkında
Ben lise hayatımda 1 yada 2 kere anca ders çalışmış birisiydim.Ama karnemde 1 olmazdı.2 tek tük olurdu.Genelde teşekkürü ıskalayan birisiydim.Ders çalışmıyordum çünkü lanet olası warrock vardı.Lise hayatımda okuldan çok warrock a önem verdim.Sınıfları bi şekilde geçiyor warrock a yükleniyordum.Buraya kadar herşey güzeldi.Lise 1-2-3 ve son olarak lise 4 derken okul bitmişti ama üniversite sınavından çok düşük almıştım.Işte o zaman derse değilde warrock a ayırdığım günler benim için hep pişmanlık hikayeleri olmuştu.Bu sene dershaneye gidip bir daha pişman olmamak için gerçekten çalıştım.Ve şunu öğrendim.Ben lisede iken sıfırmışım.Bu sene çözdüğüm sorulara bakıyorum gayet kolay olan sorulara.Lisedeyken hakkında en ufak bi bilgim olmayan sorulara.Oyuna harcadığım zamanı bi kitap okuyarak geçirebilirdim.Ama artık geç.Eğer sende benim pişman olmak istemiyorsan çalış.Ama sırf derslerini yüksek tutmak için değil birşey öğrenmek için çalış.Niye bunları yazdım ? Bilmiyorum.Ama umarım ders çıkartırsın.

" Kelebekler ve arıların arzuladığı bir çiçek olmak varken, sinekleri cezbeden bir bok parçasıydım . "

- Charles Bukowski
09-14-2013 01:57 AM
JeWeL
Fatih A.
*

Profil Bilgileri
Adı: Fatih

Katılma Tarihi: Sep 2012

Rep Puanı: 82

Warrock Bilgileri
Nick: Fatih A.

K/D: --

LwL: --

Clan: --

8. Slot Silahım :
gold_m134
Favori Silah :
m249
Gold Premium
Heavy Trooper
M134
Battle Group
yeni okula başlayacağın için yeni arkadaşların olacak ve içlerinde elbet kanı bozuklarda olacak onlar sana sigara ikram eder ısrar ederler sakın alma derim ben sigara kullanmıyorum ama çok teklif eden oldu sakıp öyle bir salaklık yapma çok pişman olursun ve masa tenisi oyna derim şimdiden başla ilerde çok faydasını görürsün Smile

[Resim: pt8uf.jpg]
----------------------------------------

-Benim sıkılmadan yaptıklarımı,etrafımdakiler soluksuz izlerler.
-Timo Boll
09-14-2013 02:12 AM
Connor Keeway
Horsefucker
*

Profil Bilgileri
Adı: Mehmet Ali

Katılma Tarihi: Sep 2010

Rep Puanı: 31

Warrock Bilgileri
Nick: Oynamıyor

K/D: 1.01

LwL: 1

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Medic

CQC
Boyun iyi yakışıklı olmasan bile 9. sınıfta 1.80 boyunda olduğun için bazı kızların ilgisini çekiceksindir ayrıca genelde her sınıfta 3-4 tane tip olur hala ilkokul yıllarını bırakamamış sürekli derste aptal aptal hareket edenlerden olma derslerin iyi olmasa bile derslerde düzgün durursan öğretmenlerin tarafından dersleri geçmende yardımcı olurlar manyak öğretmenin teki(bunlar genelde geometri öğretmeni olur) genelde sınıfta 1-2 kişiye takarlar onlardan olmamak için dua et ve her önüne gelen insanla samimi olma sonra ciddiye alınmazsın Smile

[Resim: 25z09wj.jpg]

Eğer dünyada bir tane ülke olsaydı Sanayisi Almanlardan, Ordusu Türklerden, Fahişesi de Fransızlardan olurdu. [Adolf Hitler]
09-14-2013 06:03 AM
Pegasus.
Kaptan Jack Sparrow.

Profil Bilgileri
Adı: ey

Katılma Tarihi: Aug 2011

Warrock Bilgileri
Nick: ZZzz

K/D: cCc

LwL: Xxx

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Engineer
FAMAS
CQC
hocalarla hiç bir zaman zıt gitme ne olursa olsun benden sana tavsiye ben zıt gittim 2 kere sınıfta bıraktılar seneye lise 4 olmalıydım suanda sigortalı asgari ücretli işte çalışıyorum okuldan atıldım.

asd
09-14-2013 07:01 AM
can2121
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: sami

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 3

Warrock Bilgileri
Nick: Can

K/D: 2.80

LwL: 45

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Engineer

CQC
1. Sigaraya alışma,ortama girme cabasinda olma
2. Kız tavliycam diye bitarafini yirtma onlar zaten gelir
3.öğretmenlerine yalakalik yapma, cokta ters gitme
4.her zaman ilk izlenim önemlidir ilk günlerde insanlarla samimi ol okul çevren öyle gelişir bir köşeye gidip insanların senle tanışmasını bekleme
5. Gamsız biri değilsen ve geleceğine sağlam temeller atmak istiyosan lise boyunca warrocka değilde okuluna önem ver

I love WarrockTR
09-14-2013 08:53 AM
Alican Balık
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Adı: Alican

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 614

Warrock Bilgileri
Nick: trequartista

K/D: √∛∜∝

LwL: 49

Clan: !?

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
(09-14-2013 01:57 AM)blckmurder Yazılan:  Ben lise hayatımda 1 yada 2 kere anca ders çalışmış birisiydim.Ama karnemde 1 olmazdı.2 tek tük olurdu.Genelde teşekkürü ıskalayan birisiydim.Ders çalışmıyordum çünkü lanet olası warrock vardı.Lise hayatımda okuldan çok warrock a önem verdim.Sınıfları bi şekilde geçiyor warrock a yükleniyordum.Buraya kadar herşey güzeldi.Lise 1-2-3 ve son olarak lise 4 derken okul bitmişti ama üniversite sınavından çok düşük almıştım.Işte o zaman derse değilde warrock a ayırdığım günler benim için hep pişmanlık hikayeleri olmuştu.Bu sene dershaneye gidip bir daha pişman olmamak için gerçekten çalıştım.Ve şunu öğrendim.Ben lisede iken sıfırmışım.Bu sene çözdüğüm sorulara bakıyorum gayet kolay olan sorulara.Lisedeyken hakkında en ufak bi bilgim olmayan sorulara.Oyuna harcadığım zamanı bi kitap okuyarak geçirebilirdim.Ama artık geç.Eğer sende benim pişman olmak istemiyorsan çalış.Ama sırf derslerini yüksek tutmak için değil birşey öğrenmek için çalış.Niye bunları yazdım ? Bilmiyorum.Ama umarım ders çıkartırsın.

lsyanını döktürmüşsün Big Grin

Çok kıyıda köşede durma yeterli bence.

alicanbalik.com
09-14-2013 09:12 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Mete Han
Forum Moderatörleri
Forum Moderatörleri

Profil Bilgileri
Adı: Mete Han

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 393

Warrock Bilgileri
Nick: Trshigekazu

K/D: 2.+

LwL: 70

Clan: uWc

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
Tek önerim şudur hemen biriyle arkadaş olma. İlk güünlerde milleti analiz et. Kim daha iyi kim kötü kimde para var ( Big Grin ) açtığın konulara göre babadan zengin olduğun belli. İlk aylarda çevreni oluşturmadan bunu kimseye gösterme. Seni keriz yerine sokacak kişiler mutlaka olur etrafında.

Diyeceğim odur ki ilk günden kimseyle yüz göz olma. Muhabbet et tabiki hatta bu muhabbetlerden o kişi hakkında çıkarımlarda bulun ama sakın yüz göz olma.

[Resim: i6076741_558935-107517112732180-1325681252-n.jpgg]
09-14-2013 09:18 AM
Alican Balık
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Adı: Alican

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 614

Warrock Bilgileri
Nick: trequartista

K/D: √∛∜∝

LwL: 49

Clan: !?

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Teşhisin dibine kodun meto Big Grin
llk hafta, hatta llk aylarda herkes kral benim havasında takılır. Ne ezil, ne ez. Yardımsever ol ama suyunu çıkartma. Kızlara falan ağırdan sat kendini. öle ayyhh ben alican naabersiniz okulu sevdiniz mi fln diye yaklaşma. Kanka ayağınada yatma kızlarla. Sınıfındaki kızlarla çok haşır neşir olma öle dediğim gibi kanka ayakları falan. Varsa sıkıntısı ne oldu de geç. Derine inersen seni özümser. Özümsemeden kasıt kanka, yakın arkadaş olarak. Kızlar öle yaklaşan erkekleri kendileri gibi görür. Erkek olarak görmez.

alicanbalik.com
09-14-2013 09:31 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
HarunUslu
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: harun

Katılma Tarihi: Apr 2013

Rep Puanı: 17

Warrock Bilgileri
Nick: Banladı :(

K/D: 99

LwL: 100

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Medic

CQC
Ben lise 1 de kıza,ortama çok daldığım için kaldım. Kızlarla gezdim tozdum, arkadaşlarla hertürlü kötü alışkanlıkları kullandık diyebilirim. Sonra devamsızlığım 28 gün olduğunda babamı okulda gördüm okulda yanımda kız arkadaşımı gördü arkadaşlarımı gördü bişey demedi orda eve gelince ağzıma etmişti Big Grin Evden daha fazla nefret etmeye başlamıştım derken lise 1 dekaldım. sonra aklıma öz abim olsa oakdar çok sevmicem herzeman yanımda olan her günmü onla geçirdiğim fatih abim bana bi söz söylemişti ''Kızlarla arkadaşlarınla her haltı ye ama sakın onlar yüzünden hayatını aksatma, onlar yarın olmayabilir, önünde daha çok sene var'' Sakın liseye kız,arkadaş,kötü alışkanlık v.s için gitme. Benim aklım başıma geldi ticaret lisesine geçtim, muhasebe bölümünde okuyorum şuan. Ve çıktığımda beni işe alıcak en az 5 yer kesin. İyi bi bölüm tercih et gelcek senede, unutma o bölüm senin hayatını belirleyecek. Sakın komik çocuk olma. Sakın ilkokulu atlatamamış çocuk olma. Biraz ağır ol, kız v.sde dert etme herşey zamanla olur zaten. Biraz fazla çalış dersine lise 1den geçmek okadarda koaly değil.Eğer hocalarınla aran iyi olursa çok rahat geçersin okulu sakın birilerine diklenmede, sigara v.s alışkanlıklarına kapılma. (Diyorum ama zamanında daha kötü şeyler kullandım Big Grin sonradan aklım başıma gelsede. ) Sen ağır çocuk ol, efendi ol herşey zamanla yoluna girer.

[Resim: rb1yn.jpg]
09-14-2013 09:34 AM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  League Of Legends Hakkında Cydra 17 6,789 09-15-2013 03:07 PM
Son Mesaj: Cydra
  Assassin's Creed 4 Hakkında Cydra 11 4,989 08-15-2013 03:09 PM
  Assassin's Creed 3 Hakkında Cydra 2 1,717 08-09-2013 05:34 PM
  PSP Hakkında FBIStorm 4 2,560 10-26-2012 02:51 PM
Son Mesaj: FBIStorm
  Pes 2013 Hakkında NewCenk 3 2,616 09-26-2012 03:25 PM
Son Mesaj: KérémDilşékér

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай