Kızların Onaylı Standartları
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
13
Konuyu Açan Kişi
Mete Han
Görüntülenme Sayısı
3362

Derecelendir
  • 2 Oylar - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
xCamp3rush
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Serkan

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 244

Warrock Bilgileri
Nick: abdllah96

K/D: 1.44

LwL: 50

Clan: 4R

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m82
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
RE: Kızların Onaylı Standartları
(06-29-2011 04:23 PM)Mete Han Yazılan:  -daima güce taparlar. işe,paraya, kariyere v.s. şeylere önem gösterirler.1,50 boyunda 120 kiloluk zengin bi adamın sadece karısı değil köpeği bile olurlar.
-tipi yakışıklıysa eğer erkeğin, kişilik,karakter tahlili yapmadan adama yavşarlar. ondan sonrada ağlarlar. sanırlar ki sonunda evlenilecek.
-en okumuşu bile cahildir. hayata dair hiç bi b*k bilmezler. hiçbir fikirleri yoktur. erkeği ne derse o da aynı düşüncededir.
-başkaları ne yerse onu yer,ne giyerse onu giyer,ne dinlerse onu dinler. beynini,hayal gücünü keşfetmek istemez. mallığı tercih eder.

Ç(alıntı) Bilenler bilir nerden alıntı olduğunu Wink

al birini vur ötekine işte Big Grin

06-29-2011 05:15 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
LuckyLuck
Zirvede Bıraktı

Profil Bilgileri
Adı: Berkay

Katılma Tarihi: Mar 2011

Warrock Bilgileri
Nick: Bıraktım

K/D: 1,55

LwL: 82

Clan: UwC

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
AI-AW
CQC
Tam dedim ki kendime aşk bu değişiyom sonra öğrendim ki benim hatun herkezle yiyişiyo ^^

Aslında hep buradaydım
06-29-2011 05:29 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
rayligh
T.C.
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Harun

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 661

Warrock Bilgileri
Nick: rayligh

K/D: 1.01

LwL: 63

Clan:

8. Slot Silahım :
silver_tmp
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Sniper
FAMAS
Urban OPS
(06-29-2011 04:23 PM)Mete Han Yazılan:  -türk kızı ne istediğini bilmez. dolayısıyla türk erkeği kızları anlayamaz.
-bağır, çağır,döv türk kızı köpeğin olur.
-ama iyi davranırsan yumuşak der arkandan, kötü davranırsan kıro der
-isterler ki erkekler brad pit gibi olsun.Gerizekalı sen bi angelina jolie ol bizde zorlarız kendimizi o zaman brad olmak için
-giyinmeyi bilmezler.o an ne modaysa hepsi onu giyer.bi özgünlük,bi tarz yoktur.
-daima güce taparlar. işe,paraya, kariyere v.s. şeylere önem gösterirler.1,50 boyunda 120 kiloluk zengin bi adamın sadece karısı değil köpeği bile olurlar.
-tipi yakışıklıysa eğer erkeğin, kişilik,karakter tahlili yapmadan adama yavşarlar. ondan sonrada ağlarlar. sanırlar ki sonunda evlenilecek.
-en okumuşu bile cahildir. hayata dair hiç bi b*k bilmezler. hiçbir fikirleri yoktur. erkeği ne derse o da aynı düşüncededir.
-başkaları ne yerse onu yer,ne giyerse onu giyer,ne dinlerse onu dinler. beynini,hayal gücünü keşfetmek istemez. mallığı tercih eder.
-kendini tanımaz, vücudunu tanımaz ama başkası tanısın ister
-her türlü salaklığı yapsada sadece kız olduğu için saygı duyulsun ister.
-birlikte olduğu erkek kendinden başkasıyla görüşmesin ister (misal 20 yıllık arkadaşıyla)
-devamlı olarak diğer kızları keser,mal mal bakar, çiftleri uzaktan izler
-en ufak kavgada, tartışmada falan hemen ağlar ağzına vurasım geliyo ağlayınca.
-espri anlayışı çok zayıftır çoğu zaman anlamaz başkası gülüyo diye güler.

Ç(alıntı) Bilenler bilir nerden alıntı olduğunu Wink

Cehalet, çarkını döndürecek bireyleri bulmakta zorluk çekmemektedir.

YouTube açılmıyorsa, buraya tıklamalısın.
06-29-2011 08:55 PM
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Katılma Tarihi: Dec 2010

Rep Puanı: 112

Warrock Bilgileri
Nick: BIRAKTI

K/D: Y.ZZ

LwL: XX

Clan: YOK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
Kesinlikle haklısın bu türk kızları neden böyle anlayamıyorum. Alın size sadece 1 tane kızla yaşadığım ibretlik hikayemi paylaşayım size. Daha bunun gibi 60-70 Tane Fail Diyebileceğiniz kız arkadaşım var. İşte bu yüzden belkide Din'den İman'dan çıkıp cünüp oluyoruz. Aklımızı hep meşgul eden şeylerle takılıyoruz

Öncelikle sınıftaki bir kız arkadaşımla zamanında çok sarmaş dolaş olmuştum onunla öyle olmaktan mutluydum. Süprizler yapardım hep sarılır öperdi beni, abisi var ve çok iri tipinden pislik akan kodummu oturtan bi tipte abisi var, Ben yinede kızla çok sarmaş dolaş olup ben nereye gitsem hep öperdi öpücük atardı bende ona şiirler okuyup şımartırdım onu. Biz böyle gide gide baya iyiydik.

Sonra bi arkadaşımın doğum günü partisi vardı oda geldi. Baya biz eğleniyoruz falan Biralar geliyo kız benim biramı alıp içiyo bide az kalmışken. Kız böyle alkolleri dikiyo kafaya arkadaş olmamıza rağmen bana "aşkım" diyodu bide şunu bunu yapmamı istiyodu "yerim seni" falan diyodu iyice sarmıştı kendine beni. Sonra saatler geçtikçe partideki bazı oğlanlarla kızlar arasında baya samimiyet vardı e bende atağa kalktım Kızla baya böyle konuştuktan sonra Kıza sarılmaya çalıştım kolumu atıcaktım omzuna kız hemen çekildi ve dediği şuydu aynen "Sakin Ol Burak". İşte bu lafından sonra içimden bu kıza hayatımda hiç sövmediğim kadar sövmüşümdür belkide.

Kız öncelikle okulda miniyi giyip bacaklarını göstermekten çekinmeyen bide erkeklere üstü kapalı bi şekilde yavşayan hatta bi gün oğlanın biri kızı öğretmen masasının üstüne yatırıp şakalaşmaya başlayan ve bundan zevk alan böyle bir kızın üstüne üstlük abi korkusuda yaşamadan okulda ne azgınlıklar yaptığınında haddi hesabı yokken herşey pamuk gibi sarmaş dolaş olduğum egolarımın tavan yaptığı bu kızın verdiği cevap bu ve bundan sonrada bu samimiyeti yakalayamadık. Hatta zamanında kavgada etmiştik ondan sonra.

İşte görüyorsunuz benim yaşadığım ibretlik bir yaşam hikayesi. Sizce böyle bi kızın benden kaçmasına veya böyle bir cevap vermesine kimin aklı alıyor ki ? Yaptığı şeylere karşılık tahmin ettiğim şeyleri yapacağının aksine beni hayal kırıklığına uğrattı. Sizce ne demeli bu kıza ? Tamam her türk kızı için aynı şeyi diyemeyiz ama en azından böyle olanları çok var gerçekten.

Örnekle açıklarsak Münafık insana benzetebiliriz. İnanıyormuş gibi görünüpte inanmayan. İşte dışardan böyle gözüküp böyle sezgiler ve duygular veren bir kız böyle çıkabiliyor.

Daha bunun gibi bir sürü hayal kırıklığı yaşamışlığım var. E geldik liseye hani Lise 3'e de geçtik ben bunları bütün erkek kardeşlerimle paylaşıyorum. Daha bir sürü bunun gibi olayları duyunca onlarında verdiği tepkiler "oha o nasıl kızmış öyle", "lan imalat hatası kızlarla arkadaşlık yapıyon herhalde" gibisinden tepkiler oldu. Şanssızlığımmı bilemem ama başka bir şehirde başka bi lisede böyle olayların olabileceğine %0 ihtimal veriyorum.

Ankaranın bokunun suyunun aroması çıkmıştır. Burda yaşamanızı heleki burda bir arkadaş çevresi oluşturmanızı kesinlikle tavsiye etmem. Şehir dışında üniversite okumayı %100 karar verip kesinliğimide aileme gösterdim. İmkanım olsa donumla kaçarım bu şehirden bu arkadaş çevresinden.

Allah düşmanıma vermesin böyle çaresizce istenmediğim halde başıma gelen ASOSYALLİĞİ

[Resim: 800pxcannibalcorpse.jpg]

06-29-2011 09:55 PM
« Önceki | Sonraki »

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай