Efsanevi WarrockTR TeamSpeak Kavgasinin Analizi ( sincap )
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
19
Konuyu Açan Kişi
Turgay Emek
Görüntülenme Sayısı
17487

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Turgay Emek
qstrgy07
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Turgay

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 636

Warrock Bilgileri
Nick: wtrtrgy07

K/D: 2,58

LwL: 17

Clan: NBK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Medic
M60
CQC
Hikaye kismini okumak istemeyenler bir kac paragraf asagi insinler

Herkese selamlar arkadaslar. Dun bir arkadasim bana sincapin videosundan bir kesit gonderdi makara yapmak icin. Ona aciklamak istedigim cok sey vardi ama Warrock ile hayati boyunca tanismamiz birisiydi. Bu sebeple bu bilgileri ilk defa burada aciklayacagim. Aradan cok uzun yillar gectigi icin bazi aktaracagim bilgiler dogru olmayabilir. Aklimda yanlis kalmis olabilirler. Ekleyecek birseyi olan arkadaslar varsa editlerim.

Oncelikle linki paylasalim. https://www.youtube.com/watch?v=IUarpzAWnjI

Olayin once ne zaman nasil gerceklestigini aktarayim. Tam tarih veremem fakat bu kavga yenilen WTR de gerceklesmisti. Bilmeyenler icin aciklayayim eskiden ( cok eskiden ) o zamanin WUS klaninin yoneticileri buyuk oranda WTR yi yonetiyorlardi ki ilk basta aklima gelen kisiler Amorti ( Murat Abi ), Kaantopal ve Digiduu ( Duygu Abi ). Sanirim 1-2 kisi daha vardi admin olarak ama hatirlayamiyorum. Birgun WTR'nin serverimi coktu ne oldu tam hatirlamiyorum ama site coktu ve en az 2-3 ay devreye girmedi ve hatirladigim kadariyla devreye girmeyecekti. Zaten mevcut adminler artik oyunu cok oynamiyor ve diger forumlarda epey gelismisti ( WarrockHit, burada bilgim cok saglam degil sanirim kurucusu XgameTR yani Ozden abimizdi ve yoneticileri VIP klaniydi. Sonra sanirim bazi anlasmazliklar sebebiyle bir ara ben yoneticisi oldum ( hem WTR nin hem WHIT in ayni anda adminiydim. O zamanki iki forum arasinda tatli rekabetide simdi dusununce nasil oldugunu ben bile simdi kestiremiyorum) ( Diger forum WarrockFire, iste bu forum VIP klaninin kurdugu bir siteydi, yanilmiyorsam Ozden abi ile yasadiklari anlasmazlik sonucunda bu siteyi kurmuslardi. ) Tum bunlar yasanirken bir gun Kaan abi bana ve o Trwarrior ( alper )' WTR yi tekrardan canlandirmamiz icin adminlik teklifi etmisti. Bizde kabul ettik. Trwarrior Alper o zamanlar MVP nin ust yoneticilerindendi. Muhtemelen sonrada devam etti.

Buradan konuyu bagliyorum kavgaya, iste bu kavga tam bu site tekrar kurulduktan sonra tahminen 2011 yilinda gerceklesti. Zaten videonun uploud tarihi 6 mart 2011. Ekleyen kisinin kullanici ise "elmalividanjor". Simdi ben elmalividanjor kimdir tanimam ama "vidanjor"u tanirim. Ismini tam bu yaziyi yazarken unuttum ama Oguz du sanirim. Kendisi o zamanlar Shertouch ( sertac abi) klanindaydi. O klanin adini simdi hatirlayamiyorum ama sanirim bir kac kez isim degistirdi. Zamaninin saglam clanlarindan birisiydi. Vidanjor o zamanlar ya benim oldugum bir klandaydi yada forumda kendisine moderatorluk gibi bir gorev vermistim cunku o zamanlar aktifti buralarda ve tahminimce videoyu uploud eden kisinin nicki ile benzerlik buradan geliyor ama teyit edilmeye ihtiyaci olan bir bilgi bu.

Birazda ortami tanitmak lazim. Artik WTR de WUS klani neredeyse takilmiyordu ( fakat protokolde hep oncelik verirdim Smile )haliyle TS yi idare edecek birilerine ihtiyac vardi. Bilmeyenler icin WUS klaninada bir parantez acalim, o zamanlarin bana gore en iyi klaniydi. Cok kaliteli oyunculari vardi, hicbir zaman hackle falan anilmadilar ve yas ortalamasi cok yuksekti warrock icin. En gecleri 18 yasindaydi belki ve ortalamayi belki 25 falandi, 20 kusur uyesi olan bir clan icin cok yuksek bir rakam bu. Birazda nostaji yaparsak aklimda kalan oyunlarini saymak istiyorum. Amorti ve Kaantopaldan bahsettik. Bunlara ek olark qostebeq2 vardi, Onur abi. Ben sniper oynamayi ona karsi oynaya oynaya ogrenmistim. Marien Derberani cok iyi oynardi bende ona karsi NIU oynardim hep. Sonra kutadgu vardi. Ismi yanilmiyorsam Ahmet abiydi. Heavy trooperu CQC ye getiren adamlardandir. Daha minigun yokken RPG ve klasik fuze ile ( adi neyse artik ) cok ciddi kill'ler yapardi. Turkixz vardi birde. Nickini yanlis yazmis olabilirim. Kendisi cok saglam bir sniperdi. Fakat 2010 lu yillardan sonra kendisi pek oyuna donmedi diye hatirliyorum ama kardesi oynuyordu. Raki007. Abisinin kopyasi gibi birseydi ve sanirim daha iyiydi. Assault'u da sniper kadar iyi oynardi.

Yeni WTR de WUS klaninin yerini dolduracak bir agirbasli clan ihtiyaci vardi. Bu gorevi WUF klani ustlendi diyebilirim. Kurulusu WTR nin cokmeden oncesine dayaniyordu olmasi lazim. Kurucusu Fatih abi ( Kuzgunbaba ). Fatih Sultan Mehmet koprusunun Avrupa yakasinda denize sifir bir alkollu lokanta isletiyordu. Sahibimiydi hatirlamiyorum. Sonraki yillarda oyunu lokantayi birakip Ankara'ya yerlestigini hatirliyorum. Bu Kavganin aktorleri arasinda WUF klani oyunlari var. Eski WTR TSsinde CA ( Channel Admin ) sahibi olmak buyuk olaydi ve 1 veya 2 kiside olurdu cok kisitli yetkiler ile. Ikinci WTR de neredeyse sitenin ve TS nin bayrak tasiyan klan liderlerine SA ( Server Admin ) vermeye baslamistim. Birinci tekil kisi konusuyorum cunku diger iki admin olan Kaan abi pek yonetimsel islere bakmiyordu, Alper ( Trwarrior ) ise benim kadar isi ciddiye almiyordu. Daha cok sorumluluk alan kisi ben oluyordum genelde. Simdi gozumuzun onune o zamanki TS yapisi gelsin. WUF ve MVP ( cok uzun yillar oyunu domine etmis bir klan, kuruculugunu benim yaptigim sonra sacma sebeplerden dolayi cikmak zorunda oldugum ve bir daha geri donmedigim ama cok sevdigim adamlarin oldugu bir clandi, sirf BBD den MVP olaylarini anlatsam ayri bir konu olur, onuda daha sonra talep olursa anlatirim ) dedigim gibi WUF ve MVP clanlari TS nin yonetimini ustleniyorlardi ve bazi kisilerde asiri yetkiler bulunuyordu. Hatirlayalim bu TS kavgasi neden cikti ? Asiri yetkiye sahip birisinin birini cekmesi.

Konusmaya Sincap yani Sinan abi basliyor. "Biz WarrockTR de terbiyesizlik yapmadigimiz halde bizi banlattiniz" ve ardindan Driv3rhan ( Ozan WUF klanindan, muhtemelen bir cesit adminligi var ) nickine sahip Ozan konusuyor "Banlatmadik, Kicklettik. Simdi bu ifade biraz ucu acik. WTR forumu mu yoksa TS si mi ? TS den banlatti veya kickletti ise hangi TS de konusuyorsunuz ? O zamanlar TS degistirmek mode olsada benim tahminim Forumdan bir sebeple birileri banlandi. Hatirlamadigim bir detay burasi fakat ilgili Clandan ( Sincap'in claninin adini hatirlamiyorum , hatirlayan varsa onumuzdeki aylarda yazar hehe ) birileri belliki WTR forumundan banlanmis sanirim 3 gunluk falan. Zaten 13. saniyede bir anlik sessizlik ve Sincap'in ne yaptiniz ? hayir ne bok yediyseniz yediniz cikin gidin buradan demesi zaten kendisinin de ban kick vs terimlerine pek hakim olmadigindan dolayi bana WTR forumundan banlanma ihtimalini kuvvetli kiliyor. Bu sirada arada Sincap'in klanindan birisi giriyor. Valla adini ve nickini unuttum.

32. saniyeden once Sincap'in "oooo manyak laf manyak laf demesi ile herkesi kopariyor ama kimse bir yerine guvenip gulemiyor. Herkez icinden guluyor. O esnada bu kavgayi en az 15 kisi canli dinliyordu. Agirligi WUF, MVP ve Sincapin klani. O zamanlarda 15 kisinin bir channel da olmasi pek gorulen bir sey degildi. ve 32. saniyede MVP clanindan Sahinox, Ali muhabbete ( kavgaya ) girmeye calisiyor ve arkadan yedi sulalene yedi sulalene diyor. Ali yi az cok taniyan insanlar herkese ana baci kufur edebilecegini bilir fakat bu videoda sovmuyor. Bunun sebebini bana yillar once babasinin bilgisayarin yakininda olmasindan dolayi oldugunu soylemisti. Yoksa Ali'de saydirmaya baslasa bu ses kayidi daha ayri seviyelere cikabilirdi. Zaten ara ara kendisi kisik sesle kufretmese bile laf sokmaktadir.

38. Saniyede arkadalardan bir "arkadaslar arkadaslar" sesi duyuyoruz. Bu kisi sincap'in clanindan. Kendisi yillar sonra benim kurdugum ANT clanina dahil olmustu. Kendisi o zamanlar 38 yaslarinda cok kibar, hayatta kufur etmeyen sinirlenmeyen cok saygideger bir abimizde. Hatta ANT klanina oglu ile birlikte girmisti. Oglu 10 kusur yaslarindaydi. Ne oglunun ve kendisinin isimllerini ve nicklerini hatirlayamiyorum. Abimiz her ne kadar taraf olsada sorumluluk alip olaylari sakinlestirmeye calisiyor guzel diliyle. Bu arada bende konusmalari canli canli dinliyordum ve ben admindim. Fakat hem olayin en basinda dahil olmamam, hem o zamanlar cok tecrubeli olmamamdan dolayi hic konusmadim. Fakat sonrasinda iki clan ilede gorusup olayi tatliya baglamaya calistigimi hatirliyorum.

Ardindan Alinin Sincaba dedigi bu lafi duyan ve goren Sincap sakince kendisine "sahin agzimi bozma benim diyip uyarida bulunuyor. Tabi Ozan ( driv3rhan ) bodoslama bir sekilde "sahin z@ksin seni" demseyile Sincap kontrolu kaybediyor.

Sincap ana baci saydirirken Ozan'in durmadan Hadi cikar beni - Evet belami ariyom lan gel demesi Sincapi iyice delirtiyor. 1:14 de Ali'nin tekrardan bende yedi sulaleni diyerek elinden gelenin en iyisini yaptigina tanik olabiliyorum cunku babasi orada =) 1B).gif de Ali hala "bende senin yedi sulaleni demektedir. Tam bu saniyede birisi dayanamayip sesli guluyor. O zamanlar cogunlukla sol CTRL ile konusurduk. Birisi dayanamadi kahkahayi patlatti. Kim bende merak ediyorum. Ve ardindan Aaaaa kikikik AAAAAAA gelmektedir. Saygideger abimiz ise "Arkadaslar ayip oluyor" diyerek hala ortami yumusatmaya calisiyor. 1:50 de Ali'nin kufredememesinden dolayi Zipla zipla cekirge demesi ben hep cok guldurmustur. Normalde Ali orada yaratici bir kufur edecek kadar kabiliyetli ve ciddi bir adamdir. O sirada arkadan cok ince sesli birileride kufretmeye calisiyor ama sesi tanimiyorum.

2:10 civarinda Sincap'in yok mu lan bu TS de bunlari atacak bir salak demesi ( sanirim bana diyor ) ayri bir masterpiece dir bana gore. Genelde arayan kaynayan bir demec bu ama bence gayet komik. 03:00 civarinda Ali bu sefer Anana soyle dunya birinciligi clani ( MVP ) verecem karsiliginda ( ne acaba ? ) diyerek sacmalamaktadir =) Adam kufur edemedigi icin cildiriyor ve aklina gelen her kombinasyonu deniyor. Gercekten gozden kacan bir durum bu =)

Ardindan Sincap annesinin hayatini kaybettigini bildiriyor ve Ozan 3:20 civarinda herkesi susturuyor. ( zirzeli ve zirdeli mi ne oyle bir kisiye dur diyor. Sanirim ilgili clandan birinin nicki. Hatirlayan varsa duzeltirim ) burada Ozan belliki durumu toparlayacak bir konusma yapma ihtiyaci duyuyor. O kadar kufredilen annenin mezarda olmasi o an kisiler uzerinde rahatsiz edici bir baski yaratiyor. Ozan'in "Allah rahmet eylesin ona kimsenin bir sey dedigi yokta ama senin ... demesi ve o sirada bir gurultu kirliligi olusmasi ve o kirliligi Sincabin "Babami mi s@kecen p@@@nk herif babami mi s@kecen Ozan'in tum dusunce sistemini alt ust etmektedir. Sonra Ozanin kontrolu kaybedip kufrettikten sonrada duzgunce benle konus demesi o psikolojiyi acikliyor =) bunu A@na kodumun evladi dur bir duzgunce konusuyoruz surada demesi takip etmektedir. Ne sovebiliyor ve olayi idare edebiliyor. Cok sakat bir pozisyonda kaliyor.

4. dakikada tum olayin seyri degisiyor. Sincap Ozana resmen meydan okuyor ve teklifini kabul ediyor. Tamam sen ve ben konusalim, konus aslanim, sonuna kadar konus, sonra beni dinle. Iste sincap olumcul darbeyi geciriyor. Zaten anne vefatindan dolayi bir afallayan Ozana soz taniniyor. Tabi Ozan ne demesi gerektigi ile ilgili en ufak bir fikre sahip degil =) Ozan dur dur birazdan konuscam bekle, simdi ortam musait degil demektedir diyerek zaman kazanmak istemektedir fakat sincabin bekleyecek gucu kalmamistir. Benim hatirladigim kadariyla Ozan gercekten diyecek bir seyi olmadigindan ortam musait degil diyor. Fakat bu benim hatirladigim. Bu sirada sincapda konus a@na kodumun cocugu konus diyerek Ozan'in uzerindeki baskiyi inanilmaz bir seviye ye cikarmaktadir.

4:24 civarinda Sincapin arkadasi Yeter artik Sinan abi diyerek ortami rahatlatmaya ve iki tarafin ayrilmasi icin caba sarf etmektedir ve bu firsati kacirmayan saygideger abimizde hemen topa girip bencede yeter arkadaslar diyerek kendi arkadasini destekleyip sincabin sakinlesmesini talep etmektedir. Sincabin derdi hala Ozanin konusmasi bu sirada =)

5:20 de Sincap ses kaydi alindigini farkeder ve farkli bir sive ile konusan bir arkadas topa girip Sizin adaminiz almiyormu ses kaydini sizin adaminiz almiyomu asagida o niye aliyor diyor ama dedigine pisman oluyor ve her ne kadar bugun dusununce cok irkli hatta kucumseyici bir uslupla Sen sus lan koylu cevabi geliyor. Her ne kadar kucuk dusurucu olsada ( bence kufurden daha ayip bir hitap ) soylenis sekli itibariyle ve 5 dakika boyunca tek kelime etmeyip bir anda bu patlamayi yapan arkadas herkesi epey guldurmektedir. Kendisnin ismi ve nickini hatirlamiyorum. Ve Sincap ses kaydi ile ilgili elestiri getiren kisinin Ayhan ( pisk0man) oldugunu iddaa ediyor. Fakat o kisi Ayhan degil. Kendisi WUF clani uyesi Sadik, nicki ise bysyst3mm gibi bir seydi. Sonrasinda polis oldugunu hatirliyorum.

5:52 de Ali tekrardan soze giriyor ve Ayhan degil o diyor hafif gulerek. Tabi sincap bu paslari affetmiyor ev Ayhan Ayhan Ayhanin krali o diyerek olumcul darbeyi vurmaktadir =))

Kayit burada kesiliyor. Biz kickleme vs seklindemi kavga sona eriyor yoksa tek tarafli kanaldan ayrilma mi var hatirlamiyorum. Elimden geldigince aklimda kalan bu aniyi buraya yazma ihtiyaci duydum. Artik Turkiye de yasamiyor olmamdan dolayi ve klavyem Turkce olmadagindan rahatsiz edici bir dil bilgisi kullandim, bundan dolayi kusura bakmayin. Umarim bu yaziyi okumussunuzdur ve bir kac dakika da olsa yuzunuzde gulucukler olusmustur. Kaldiki epey uzun bir yazi oldu.

Beni tanıyormusun ?? Hiç zannetmiyorum =) --->> Tıkla << ---

[Resim: wtrtrgy07.gif]

02-08-2017 03:47 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
SinanYksl
Deli-Sapık Kişilik
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: Sinan

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 10689

Warrock Bilgileri
Nick: mami207

K/D: 1,45

LwL: 31

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
RE: Efsanevi WarrockTR TeamSpeak Kavgasinin Analizi ( sincap )
Okurken yaşamış gibi oldum. Maziye döndüm resmen. Özlettin Turgay arada gel yaz böyle anıları DOST

[Resim: 8DLnGA.gif]
Bitirim İkili...
02-12-2017 02:15 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
TheConqueror
Master Player
*

Profil Bilgileri
Adı: Hakan

Katılma Tarihi: Feb 2017

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: Trzal1m505

K/D: 2.00

LwL: 86

Clan: TUF

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Yil olmus 2017 ama videoda hala is var hikayesini hep merak etmisimdir sıkılmadan okudum paylastigin için tesekkurler Smile

I love WarrockTR
02-12-2017 03:09 PM
SiyahLotus
AsiriDoz-Turklotus
*

Profil Bilgileri
Adı: Akin

Katılma Tarihi: Apr 2012

Rep Puanı: 15

Warrock Bilgileri
Nick: xRushpower

K/D: 1.35

LwL: 42

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Arada açıp dinlerim üstad Big Grin ne günlerdi be. Bakıyorum da tek sağlam forum bu kalmış nerde warrockturk warrockhit falan noldu onlara? Big Grin

http://asiridoz.blogspot.com/
02-14-2017 09:44 AM
Muhsin Erkam
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: Muhsin Erkam

Katılma Tarihi: Apr 2012

Rep Puanı: 3

Warrock Bilgileri
Nick: Sportiv3x

K/D: 9.99

LwL: 100

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
"Aaaa kikiki" tüm olayın özeti ya Big Grin Keşke şu teamspeak ortamı ve eski warrock'u tekrar yaşayabilsek Tongue

I love WarrockTR
02-19-2017 02:49 AM
06ANIL06
Professional Player
*

Profil Bilgileri
Adı: Anıl

Katılma Tarihi: Jul 2010

Warrock Bilgileri
Nick: 06anil06

K/D: 2.15

LwL: 33

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
famas
Bronz Premium
Sniper
FAMAS
CQC
Nerde o eski warrocklar

[Resim: 36i6c8tzi9bu.jpg]
02-19-2017 05:48 PM
HakanKosovalı
Reis
*

Profil Bilgileri
Adı: Hakan

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 56

Warrock Bilgileri
Nick: locakam

K/D: 1907

LwL: 01

Clan: NBK

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
psg1
Gold Premium
Heavy Trooper
FAMAS
Battle Group
Selam Turgayım Nasılsın 3 yıl oldu sanırım girmeyeli zaten oyun hak getire onuda bıraktık Tevafuk oldu bir bakayım derken senin gördüm meşhuuur TURGAY EMEK Smile Araba çizimcisi tasarımcısı ne dersen Smile)))
keyfin iyidir inşallah konu dışı oldu benimkisi gerçi

Tüm Warrock seferlere Selamlar hck kullananlar iyi günler Smile asjgsfagf

Kavaga dedin bizde bizim çocuklara neler yapmazdım Smile))

(Bu Mesaj 02-27-2017 01:06 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : HakanKosovalı.)
02-27-2017 01:03 PM
armyturk35
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: Ahmet

Warrock Bilgileri
Nick: xgutihernandez

K/D: 1000

LwL: 100

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
Yıne bu ts kavgasını dınleyıp gulerken foruma bakmak ıstedım ve bu kadar olur sen konu acmıssın Smile ben sincap Sinan abi ve o koylu denılen arkadasın klanda bulundum o koylu denılen arkadasın nıckı hatırlıyorum s1vrisinek diye onunda adı yanılmıyorsam Sinan olmalı cok enteresan o ses tonunu unutamam fakat ismini unutmus olabılırım Big Grin bu olaylardan sonra cok devam etmedi nıckler basıp durdu fılan izini kaybettım. Bu arkadaslar daha oncesınde bir klan kurmuslardı o ANT klanına giren abimizden bahsetmissin onunla birlikte sonrasında Master Planet adı altında kurucu olarak Halil abi Karasinek oyuncu adı bu arada nıcklerı yakıyor. Beraber takılıyorlardı dedıgın gibi. O kavga gununu anımsamaya calısıyorum fakat benım tek hatırladıgım xauen harıtasında vs attıgımızı sahin0x Ali fena oynuyordu ve kızdıklarını buna bılıyorum. Benım sistemim ve pc donanımlarım yok gibi halde sadece kulaklıgım vardı mik yoktu Big Grin Ben bu olayı cok cıddıye almadıgımdan olsa gerek hanı o gunu dırek hatırlamıyorum. Cunku sızlerde oynadınız hep kavgalar tartısmalar forumlar arası boyutta fılan olmustur ses kaydının youtube'da yayınlanacagını fılan hıc dusunmezdım. Bana Knight oynarken bir arkadasım atmıstı orada ılk dınledım ve sesleri tek tek duyunca şok olduğumu bılıyorum. Sanırsam bizim ekibi korumak adına ben orada ses kaydı alan sessiz takılan dinleyen 2. kısıydım boyle bır sey yaptıgımı bılıyorum ama hangı olay o mechul. Ben zaten olay sonrası silmişimdir. Bilseydim tutacagını ben atardım Big Grin Bu olayı hatırlayınca konu dısı su son yorumum. En son master planet içerisinde bu arkadaslar oyunu bıraktılar fılan tek yetkılı ben oldum hatta maıl adresıme baktım son donemlerınde master planetın ops macından goruntu cekmısım onu buldum duygulandım ünlü biri yok atmıyorum ondan Smile Oyunu bırakma zamanları yaklasıyordu. O dönem sahin0x Ali ve Bombaci Çağrı diye bir arkadas vardı iyi heli kullanıyordu onlardan ogrenmıstım heli kullanmayı Smile Shigekazuu vardı o hesapta baya oynadım nereden nereye arkadas oldum Ali ile beraber oynardık Smile Guzeldi bu forumda olmasa şu anıları paylasmamız ımkansız kim ayakta tutuyorsa Allah razı olsun Smile
(Bu Mesaj 03-10-2017 04:33 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : armyturk35.)
03-08-2017 05:51 AM
only4vip
Jean de La Fontaine
*

Profil Bilgileri
Adı:

Rep Puanı: 8

Warrock Bilgileri
Nick: only4vip

K/D: 1.58

LwL: 59

Clan: VIP

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
Bronz Premium
Sniper
M60
CQC
hey gidi eski isimler yahu girip bir bakayım dedim foruma 6-7 sene geçmiş kalmış 3-5 isim tanıdıklardan turgayın ismini görüncede dayanamadım girdim konuya bu ts muhabbetleri olduğu dönemde oynamak ne güzeldi yahu oyun kaldımı bilmiyorum konulara bakınca sanki forumda benle beraber bırakmış 2012 konuları var bir çok bölümde Smile hey gidi Mvp Vip Ant ve daha hatırlayamadığım Big Grin ufak bir tebessüm oldu yahu bu isimlerinizi görünce Big Grin

[Resim: only4vip.gif]
04-16-2017 04:13 PM
nextD00R
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: nextD00R

Katılma Tarihi: Apr 2017

Warrock Bilgileri
Nick: nextd00r

K/D: 2.40

LwL: 62

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Medic

CQC
Vay be ne günlerdi... Eski WuF, Fatih Abi, Onur Abi zamanları. Sincap olayında serverda değildim vuku bulmasından sonra öğrendim ama, yazıyı görünce eski günlere gitmemi ve gerçekten gülümsememi sağladığın için teşekkür ederim.
Benimde unutamadığım anılardan bir tanesini anlatayım belki hatırlarsınız... =) WarrockFire Ts server mı yoksa WTR mi hatırlamıyorum ama servera kaantopal nicki ile girip IQ seviyesi düşük olan bir root yetkisine sahip bi' elemanı kafalayıp, manipüle edip işte sunucudayım PuTTY ile bağlanıyorum da, konuşamıyorum malum o tür bağlantılarım yok falanda filanda derken eleman afalladı. Birazda topal gibi yazılar yazıp o kişiden root yetkisini alınca serverdaki herkesin yetki izinlerini minimuma çekip serverdaki herkesi banlayıp, her yeri caps şelalesi ve özlü küfürlü sözler yaptıydım. =) İşin bana göre komik tarafı WTR ya da WarrockFire ana site sayfasında TS server anlık görüntüsü vardı her şey gözüküyordu. Big Grin
Topal ve ekibi şaşkınlık içerisindeydi benim yaptığımı tahmin etmiş olmalarından mütevellit bağlı olduğum TS 'ye geldiydi tehdit falan boşa sıkmalar. Log'dan bulacakmış beni şikayet falan edecekmiş falan fıstık. Big Grin
Sayın Topal sana sesleniyorum... Beni o zamanda bulamadın loglardan şimdi bu başlığa attığım posttanda bulamazsın. Bah bakayım neredeyim. Big Grin
Sana lanet bana methiye. Big GrinBig Grin
Yav çok mutlu oldum ergenlik zamanlarıma döndüm. Tekrar teşekkür ederim. Herkesin hayatında başarılar. victory.gif

I love WarrockTR
04-17-2017 02:05 AM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Yeni WTR TeamSpeak 3 Sunucusu kaantopal 23 21,306 04-18-2017 11:45 PM
Son Mesaj: kaantopal
  TeamSpeak 3 kaantopal 8 16,136 04-17-2017 11:49 AM
Son Mesaj: warkingozbicer
Exclamation Teamspeak ip nize giremiyorum aybar999 2 5,440 05-25-2014 08:48 AM
Son Mesaj: 144emir144
  WarrockTR & WarrockFire Ortak TeamSpeak Serverı Hizmete girmiştir Turgay Emek 42 26,943 06-22-2013 06:32 PM
Son Mesaj: korkusuzd
  TEAMSPEAK Tayfun 2 3,478 12-09-2012 05:28 PM
Son Mesaj: Tayfun

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай