Beşiktaş vs. Bursaspor
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Beşiktaş vs. Bursaspor
Konudaki Cevap Sayısı
12
Konuyu Açan Kişi
Cinematique
Görüntülenme Sayısı
3077

Konu Kapalı 

Derecelendir
  • 2 Oylar - 4.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Beşiktaş vs. Bursaspor
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri
Adı: Uğur

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 428

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: 0.00

LwL: 0

Clan: MvP

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Beşiktaş vs. Bursaspor
O buz gibi soğuk havada, Yeni Açık'ta izliyorduk maçı arkadaşlar ile. Maç öncesi coşkulandırdı bizi bu marş. Anlık bir marştı, direkt uydurdular. Boşuna demiyoruz, çArşı Türkiye'nin en iyi ve en yaratıcı taraftar topluluğudur diye. Çok çabuk organize olma yeteneğimiz de var.

http://www.youtube.com/watch?v=4kuyD44ATyY
(Bu Mesaj 02-27-2011 11:13 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Berkant BİÇEN.)
02-27-2011 08:14 PM
Tüm Mesajlarını Bul
MetinKandemir
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Adı: MetinKANDEMİR

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 782

Warrock Bilgileri

K/D: -

LwL: -

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
Battle Group
RE: Beşiktaş vs. Bursaspor
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Bu sene şampiyon görelim sizi, ölmeden mezara koymayın bizi, korkutmaz bizleri musalla taşı, ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞI… !

Erkek adam renkli takım tutmaz…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Ne para ne araba nede manita en büyük aşkımız B J K !!!

Hayat ne kadar uzun ama sana olan aşk o kadar sonsuz çünkü biz hakiki beşiktaş lıyıız..

Yagmurlu bir günde görmüştüm seni. üstünde çubuklu formalar vardı. o anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramazki…

Beşiktaşım hayat sensin, dünyam sensin, herşey sensin, gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin, bu sevdadan vaz geçersek, Allah belamızı versin.

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ.BEŞİKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN…

1903′DE DOLDU YUREKLER, YER SIYAH GOK BEYAZ SAMPIYON BEŞİKTAŞ.

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN.BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN.ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN.ASLA VAZGECMEYIZ BEŞİKTAŞ SENDEN.

SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, ASIK EDER HERKESI, UZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI, ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ,OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ…
GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BEŞİKTAŞIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

BAZEN HUZUN,BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR OMRE BEDEL.BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMISSIN.

BEŞİKTAŞ DIYEREK SANA YUZ VURDUK,SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

GEL GUNDUZLE GECE OLALIM GEL GOKYUZUNDE YILDIZ OLALIM SENINLE SAMPIYONLUKLARA KOSALIM HAYDI BASTIR KARA KARTAL’IM.

YAKISIR SANA YAKISIR,SANA SAMPIYONLUK YAKISIR,SEN ALEMDE TEKSIN, DEGISILMEZSIN,BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN!

BASIN ONE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BUYUK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA…

DUNYADA IKI TUR TARAFTAR VARDIR:BJK’LI OLANLAR,BJK’LI OLDUKLARININ FARKINA VARAMAYANLAR.

KARA KARTALSIN GOKLERDE UZARSIN 100 YILDIR YASARSIN CEKEMEYENLER KISKANALAR CATLASIN BIR ALLAHIM BIRDE SEN VARSIN.

SIYAHIN YANINA BEYAZ KOYDUK YILLARDIR BU RENKLERE BIZ BAS KOYDUK YAGMURLARDA CAMURLARDA STADLARI DOLDURDUK BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN.

BASIN ÖNE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BÜYÜK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA…

YAKIŞIR SANA YAKIŞIR, SANA ŞAMPIYONLUK YAKIŞIR, SEN ALEMDE TEKSIN, DEĞIŞILMEZSIN, BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMIZSIN!

BESIKTAS DIYEREK SANA YÜZ VURDUK, SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK, YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

BAZEN HÜZÜN, BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR ÖMRE BEDEL.BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMISSIN.

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, AŞIK EDER HERKESI, ÜZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAĞIMIN GÖLGESI, IŞTE BIZ KÖTÜ GÜNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ, ÖVÜNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ…

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BEŞIKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEĞIL OĞLUMA OLAN BORCUMSUN…

Övünmekte çok haklıyız çünkü Beşiktaşlıyız.

[Resim: sRYzZ8O.png]
(Bu Mesaj 02-27-2011 08:37 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : MetinKandemir.)
02-27-2011 08:30 PM
Tüm Mesajlarını Bul
SoloTÜRK
ℂ⋆
*

Profil Bilgileri
Adı: Ýuñus

Katılma Tarihi: Feb 2010

Rep Puanı: 16

Warrock Bilgileri
Nick: (๏̯͡๏)

K/D: 1,53

LwL: 53

Clan: (๏̯͡๏)

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
4+4 lük takım beşiktaş hahaha FENERLİYİM adamım

[Resim: hareketliturkbayragi1.gif]
02-27-2011 10:34 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(02-27-2011 10:34 PM)ByCayLaq Yazılan:  4+4 lük takım beşiktaş hahaha FENERLİYİM adamım

Uğur tamam hacı Big Grin ( Yasazeki )
(Bu Mesaj 02-27-2011 10:41 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : NXBoomer.)
02-27-2011 10:36 PM
Tüm Mesajlarını Bul
s1lencer06
Onbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: Berksun

Rep Puanı: 2

Warrock Bilgileri
Nick: s1lencer06

K/D: 1.72

LwL: 29

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Medic

CQC
Marş anlık bir marş değil önceden bilinen bir marş,güzel bir marş paylaşsan neyse de böyle bir saçmalığı paylaşmana anlam veremedim.

I love WarrockTR
02-27-2011 10:43 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(02-27-2011 10:43 PM)s1lencer06 Yazılan:  Marş anlık bir marş değil önceden bilinen bir marş,güzel bir marş paylaşsan neyse de böyle bir saçmalığı paylaşmana anlam veremedim.

Not:Ankaragüçlüler ve Bursalılar size bayılıyor.

Marş anlık bir marş. Ankaragüçlülerin veya Bursalıların bize bayıldığını ortaya sürmedim ben, zeki arkadaşım. Sen avatarına kaslı erkek resimleri koyup, onları hayal etmene bak. Homolarla uğraşacak vaktim olduğunu sanmıyorum.
(Bu Mesaj 02-27-2011 10:47 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Cinematique.)
02-27-2011 10:46 PM
Tüm Mesajlarını Bul
PainKiller-.-
Banned

Profil Bilgileri
Adı: Ulaş

Katılma Tarihi: Jan 2011

Warrock Bilgileri
Nick: painkiller

K/D: 1.10

LwL: 12

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper

Battle Group
(02-27-2011 10:43 PM)s1lencer06 Yazılan:  Marş anlık bir marş değil önceden bilinen bir marş,güzel bir marş paylaşsan neyse de böyle bir saçmalığı paylaşmana anlam veremedim.

02-27-2011 10:46 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(02-27-2011 10:46 PM)PainKiller-.- Yazılan:  

Vaay, yorum yazamayacak kadar cesur olmayan ve yorum yazan Fenerlilerin tokmakçılığını yapan Painkiller kardeşim, nasılsın?
(Bu Mesaj 02-27-2011 10:49 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Cinematique.)
02-27-2011 10:48 PM
Tüm Mesajlarını Bul
s1lencer06
Onbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: Berksun

Rep Puanı: 2

Warrock Bilgileri
Nick: s1lencer06

K/D: 1.72

LwL: 29

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Medic

CQC
(02-27-2011 10:46 PM)Alka Seltzer Yazılan:  

Marş anlık bir marş. Ankaragüçlülerin veya Bursalıların bize bayıldığını ortaya sürmedim beni zeki arkadaşım. Sen avatarına kaslı erkek resimleri koyup, onları hayal etmene bak. Homolarla uğraşacak vaktim olduğunu sanmıyorum.

Bu marşın anlık bir marş olmadığını cümle alem biliyor,ona buna gerizekalı diyorsun ama bunu anlık uydurulmuş bir marş gibi göstermen de senin zeka seviyeni gösteriyor,mesajlarındaki üslup ve tavrın ise ne kadar seviyeli biri olduğunu.Evet benim de senin gibi boş insanlarla uğraşacak vaktim yok.

I love WarrockTR
02-27-2011 10:51 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(02-27-2011 10:51 PM)s1lencer06 Yazılan:  
(02-27-2011 10:46 PM)Alka Seltzer Yazılan:  

Marş anlık bir marş. Ankaragüçlülerin veya Bursalıların bize bayıldığını ortaya sürmedim beni zeki arkadaşım. Sen avatarına kaslı erkek resimleri koyup, onları hayal etmene bak. Homolarla uğraşacak vaktim olduğunu sanmıyorum.

Bu marşın anlık bir marş olmadığını cümle alem biliyor,ona buna gerizekalı diyorsun ama bunu anlık uydurulmuş bir marş gibi göstermen de senin zeka seviyeni gösteriyor,mesajlarındaki üslup ve tavrın ise ne kadar seviyeli biri olduğunu.Evet benim de senin gibi boş insanlarla uğraşacak vaktim yok.

Bana bu marşın anlık bir marş olmadığını kanıtla, o maçtaydım. Anlık bir marş bu, daha önce ki hiç bir Bursaspor maçında duymadım. Benim zeka seviyem senin ulaşamayacağın bir yerde, göstersem bile göremezsin. Eğer boş insan olsaydım, takımımı burada savunmazdım.
02-27-2011 10:53 PM
Tüm Mesajlarını Bul
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Beşiktaş - Trabzonspor / 11 Mayıs 2012 Alican Balık 24 5,249 05-11-2012 05:32 PM
Son Mesaj: yer1n7kat6
  Galatasaray - Bursaspor Skor Tahminleri DogukanYuksel 20 4,688 10-16-2011 09:33 PM
Son Mesaj: DogukanYuksel
  Efsane Takım Beşiktaş! Efsane Kulüp BJK! M.K 8 3,105 05-17-2011 06:25 PM
Son Mesaj: M.K
  Antalyaspor vs. Beşiktaş Cinematique 0 960 02-28-2011 09:57 PM
Son Mesaj: Cinematique

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай