Bana power diyen al sana açıklama
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
25
Konuyu Açan Kişi
M.Kara
Görüntülenme Sayısı
4414

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
M.Kara
Query

Profil Bilgileri
Adı: Murat

Katılma Tarihi: Nov 2010

Warrock Bilgileri
Nick: xlordbozkurt

K/D: 1.50

LwL: 85

Clan: xLor

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
m60
Gold Premium
Sniper
AI-AW
CQC
RE: Bana power diyen al sana açıklama
weeey8 - 0xshow Geceleri sabah kadar power level kasıyorlar . Her gün video alıp ticket atıyorum . Gereken yapılmuyor . Ama bize geldimi . Bişey yapmasakda olan oluyor .

★▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ღ۩۞۩ღ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬­­­­­­★
»●G1-Adminlerine Nasıl Ulaşabilirim ?●«
09-09-2011 10:00 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
İshak a power diyorsan sen bu oyunu bilmiyorsundur Murat kusura bakma. 15-16 k kill alıyor adam. 18-19 saat online bizzat kendim onunla oynadım gün boyu. Nasıl oynadığını, exp aldığına bizzat şahit oldum. 7 k kill ile 84 level atlanmaz. Ben ironiyi zaten söyledim, power ifşası yapıyorsun kendin power hesaptasın gereken olmuş galiba ban yedin ? Neyse ben daha fazla konuşmam, ishak'ın tamamen arkasındayım tamamen de desteğimi onun üstünde tutarım. Tertemiz bir adam tertemiz bir oyuncu.. So1suzluk eski nicki'dir sahibi ishak abi, oynayan yeğeni Yunus'dur. 2 si de düzgün kaliteli oyunculardır. Böyle iftira atarak insanları karalamayın. 20 günde 7 k kill ile mümkünatı yok level alamazsın. Zombi oynamışsan göster kaydını zombi de , ha tabii ban yiyen hesap pek görünmez Smile

-
09-10-2011 12:07 AM
arrivederci
veni vidi vici
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: *******

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 620

Warrock Bilgileri
Nick: turk0lord

K/D: 1,51

LwL: 68

Clan: BMT

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Zombide nasıl exp kasılıyor zombiyi her defasında bitirsen 5000 exp gelse en iyi ihtimal 90 dakikada bitirsen günde 8 defa hadi 10 defa diyelim 50bin exp yapar.Cqc de ammo m14 flash yapıyorum desen daha inandırıcı olurdu bence.

[Resim: fzLwivT.gif]
09-10-2011 12:15 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
M.Kara
Query

Profil Bilgileri
Adı: Murat

Katılma Tarihi: Nov 2010

Warrock Bilgileri
Nick: xlordbozkurt

K/D: 1.50

LwL: 85

Clan: xLor

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
m60
Gold Premium
Sniper
AI-AW
CQC
(09-10-2011 12:07 AM)Slapnippy Yazılan:  İshak a power diyorsan sen bu oyunu bilmiyorsundur Murat kusura bakma. 15-16 k kill alıyor adam. 18-19 saat online bizzat kendim onunla oynadım gün boyu. Nasıl oynadığını, exp aldığına bizzat şahit oldum. 7 k kill ile 84 level atlanmaz. Ben ironiyi zaten söyledim, power ifşası yapıyorsun kendin power hesaptasın gereken olmuş galiba ban yedin ? Neyse ben daha fazla konuşmam, ishak'ın tamamen arkasındayım tamamen de desteğimi onun üstünde tutarım. Tertemiz bir adam tertemiz bir oyuncu.. So1suzluk eski nicki'dir sahibi ishak abi, oynayan yeğeni Yunus'dur. 2 si de düzgün kaliteli oyunculardır. Böyle iftira atarak insanları karalamayın. 20 günde 7 k kill ile mümkünatı yok level alamazsın. Zombi oynamışsan göster kaydını zombi de , ha tabii ban yiyen hesap pek görünmez Smile

Kardeşim sen mi anlamıyorsun ben mi anlatamıyorum . Daha önce hesabım çalındı . 15 Gün sonra geri aldım. O Süre içerisinde hesap bende değildi. Neler olduysa olmuş. Suç bende mi ? Hesap bana geçtikten sonra. Kasmaya başladım lw aldı . Ne yani lw almaması için beklemem mi lazım dı ? 20 Gün kadar bi arayla lw aldı . bunun 14-15 günü bana ait . Geri kalan bölümü ise . Charın çalındığı zamana ait. O Zaman arasında Power Kastıysa ben ne yapayım . Ben adama charı çal power kas mı dedim?

Bu arada ben ishak pwl demedim .

»●G1-Adminlerine Nasıl Ulaşabilirim ?●«
(Bu Mesaj 09-10-2011 06:22 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : M.Kara.)
09-10-2011 06:21 AM
can1903
PureFire
*

Profil Bilgileri
Adı: can

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 36

Warrock Bilgileri
Nick: ---

K/D: 0.00

LwL: 0

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
famas

Heavy Trooper

CQC
(09-10-2011 06:21 AM)TR_Jaquar Yazılan:  20 Gün kadar bi arayla lw aldı . bunun 14-15 günü bana ait . Geri kalan bölümü ise . Charın çalındığı zamana ait. ne yapayım .

bu konulara pek girmem ama bu sözler bi tuhafıma gitti Ss.gif 20 günde lv aldı diyorsun 14-15 gün ben kastım diyorsun ve 15 gün char çalındı bende değildi diyorsun. 15+15= 30 gün eder sen 20 günde lv aldı diyorsun. burası tuhafıma gitti ondan yazdım. iyi forumlar.
09-10-2011 07:29 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Ustam, çok iyi takip ettim 83 leveldı 84 olduğu gün hesabı geri aldım diye konu açtın kod dağıttın falan, 84 level olduktan sonra carlos hesabında paylaşmışsın ss 'ler %12 lerde hergün takip ettim o hesabı ss koyduğun zamanlar 1. haftadan sonraydı. %0 olan char 1 haftada hayli hayli olur %10-15 tamam ama ondan 10 gün sonra %99 olması imkansız. Diyorsun ki power kassa benim suçum değil, ben zamanında açıklama yaptığımda hakkımda neler söylendi, neler oldu söze gerek yok "hesap seninse" her şeyinden sen sorumlusun. Ki taty konuna yorum atmıştı hesap bilgilerinizi paylaşmayın diye. Geçmiş olsun falan ama oyunda da dedim o hesabın 7 k kill ile 20 günde level alması mümkün değil istersen şöyle yapalım, "küfürden ban" açıldığı zaman zombi kayıtları gelecektir şu yeni sistem geleli 1 hafta oluyor kayıtlara bi' bakarız. Ama ben tekrar diyorum power ifşası yapıyorsun lütfen power hesap kasma bari.

-
09-10-2011 08:29 AM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Ücretsiz Power Point blckmurder 1 1,438 03-23-2014 12:45 PM
Son Mesaj: ErayG
  Japon Emniyet Müdürlüğünden Açıklama Earthshaking 1 990 10-14-2012 09:59 AM
Son Mesaj: Can Doğan
Wink Anonymous'dan şok açıklama! RyhLeX 12 2,803 08-12-2011 11:53 AM
Son Mesaj: Mr.Erşen
  Karşıdakine Kafayı Yediren Kağıt Espirleri Arşivi(Tamamı Bana Ait) Zafer Ulaş 11 2,737 06-11-2011 08:39 PM
Son Mesaj: Rebelli0uss

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай