87 ŞEHİT var!
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
87 ŞEHİT var!
Konudaki Cevap Sayısı
31
Konuyu Açan Kişi
F.Dana
Görüntülenme Sayısı
6965

Konu Kapalı 

Derecelendir
  • 1 Oylar - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
87 ŞEHİT var!
Star
Adam ol lann (FenerBahçe)
*

Profil Bilgileri
Adı: Ege

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 337

Warrock Bilgileri
Nick: Admin

K/D: 1

LwL: 100

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m60
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
RE: 87 ŞEHİT var!
(10-20-2011 09:43 PM)Mete Han Yazılan:  Telefondan girmesem güzel bir yazı yazardım hatta tartışırdım Smile

Ben telefondan girsem de girmesem de aynı hızda yazıyorum Big Grin
10-20-2011 09:53 PM
Tüm Mesajlarını Bul
darkestforce35
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: emre

Katılma Tarihi: Jul 2011

Rep Puanı: 15

Warrock Bilgileri
Nick: darkestforce35

K/D: 1.25

LwL: 35

Clan: mfz

8. Slot Silahım :
silver_tmp
Favori Silah :
psg1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
iç savaş mı ? çıksın arkadaş . devlet birşey yapmıyor , bari biz birşeyler yaparız en azından . herkes TSK'ya yükleniyor. önce bi baştakilere bakıcaksınız. komutanlar istifa etti . neden ? o baştakiler kendi adamlarını yerleştiricek diye. her gün TSK suçlandı , hep bi çamur atıldı. sonunda noldu ? TSK kötü. baştakilerin planlarını biraz okuyun kaynaklardan. adamlar abd , israil ve o itlerle görüşmeler yapıyor. yeni çıkcak anayasayı en çok kimler istiyor ? tabiki abd , israil , avrupa ve o soysuz itler. bazılarınız korkar hakkariye fln gitmekten .seneye askere gidiyorum . ben bir astsubay çocuğuyum . ve evin tek evladıyım . hakkariye göndermezler beni . fakat sırf şu itlerden birkaç tane gebertip vatan için yararım olsun diye , hakkariye gitmeye gönüllü oldugumu belirten , TSK'ya bir dilekçe yazıcam. bu itlerin sonu nasıl gelicekse , o şekilde yapmalıyız. gerekiyosa iç savaş , gerekiyosa geniş kapsamlı bir harekat , gerekirsede darbe ! çünkü biz baştakileri halletmeden , hiçbir şekilde it sürüsünün kökünü kurutamayız. saygılar.

(Bu Mesaj 10-20-2011 10:05 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : darkestforce35.)
10-20-2011 10:01 PM
Tüm Mesajlarını Bul
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Bu dediklerin düşünmeden yazılmış belki de cahiliyetin belki de sinirin yaratmış olduğu bir düşüncenin yazıları. Darbe mi ? İç savaş mı ? Dostum sen gerçekten kafayı peynir ekmekle yemişsin. Bu ülkeyi bölmek için ideal şeyler darbe ve iç savaştır. Bunu nasıl isteyebilirsin nasıl ? Darbe olunca pkk emellerinden vaz mı geçecek? Darbe olunca yeni gelecek hükümet çok farklı bir politikamı izleyecek. Kusura bakma Türkiye kendi başına karar verecek kadar gelişmiş ve başı buyruk bir ülke değil. Başına kim gelirse gelsin, cumhuriyetçiliği savunsun Türkiye'yi savunsun hiç bir parti bugün farklı bir karar veremezdi. Gerçekten çok gülüyorum bu tür konuşmalara. Biraz adam akıllı mantıklı konuşun. Sinir, öfke, hırs bu tür duyguların mantıklı yorumlar yapmanıza engel olmasını sağlamayın. Bu ülke sağ sol çatışmasına kaç üniversiteli gencini verdi. Gencecik fidanlar yitirildi. Ne uğruna ? her iki akımda ülkeyi savunuyor kardeşi kardeşe öldürttüler. Şimdiki politika farklı mı ? Askerlerimiz ölüyor şehit oluyorlar bu 30 yılı aşkın süredir böyle. Askerde farkında hükümette. Eğer bu tür durumlarda hemen dağılıp hükümet hükümet nerde diyeceksek birlik olamayız. Bağıralım tabii ki miting olacak olanlara tepkimizi koyacağız ama bunu gereken şekilde yapacağız. öfkesine yenik düşmüş bir toplum dağılmaya çökmeye muhtaçtır. Düzgün düşünüp, düzgün tepki koymak lazım. Lütfen arkadaşlar, bu ülkeyi biz gençler ayakta tutacağız. Keskin sirke küpüne zarar diye bir laf vardır çok doğrudur. Ya da öfkeyle kalkan zararla oturur diye. Pkk'nın ve dış güçlerin beklediği bu ve bu tür zamanlarda en ufak yanlış bir tepki çok büyük ve toplanması çook uzun vadede olacak sonuçlar doğurur. O yüzden biz okuyup bu ülkenin bu tür "şerefsiz,adi,bölücü unsurlu" eylemlere marus kalmasını engellemeliyiz. Bu ülkenin buna ihtiyacı var. Her fırsatta çıkıp hükümet, asker, tsk nereye gidiyor bu ülke felsefesi yapacak 3-5 çapulcu gidip cehennemin dibini boylayabilir. Benim gözümde bu tür konuşmalar yapan insanlarda beyni olup kullanamayan hayvanlardan farksızdır. Forum siyaset yeri değil ben de bugüne kadar kalkıp siyaset yapmış biri değilim. Şu anki görüşüm de ülkenin iyi durumda olmadığıdır. Herkese iyi geceler diliyorum.

-
10-20-2011 10:54 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
TaTy
Unregistered

Resmi bir açıklama yok.İşadamının ağzına bakılarak haber yapılmaz.
10-21-2011 12:25 AM
Sherlock
Unregistered

Böyle bi' şey varsa ki sanmıyorum o bahsi geçen askerlerin ailelerine ne dediler? Verdiğiniz sitede çok güzel yorum yazmış biri beğendim ;

Alıntı:Böyle olsa ortaya çıkar 3-5 bilemedin 10 tanesini gizlerler 44 şehidin cenazesi nasıl kalkacak aileler sussa cevre bilgi verir sansasyon ve bölücü haber bunlar.
10-21-2011 12:34 AM
Mete Han
Forum Moderatörleri
Forum Moderatörleri

Profil Bilgileri
Adı: Mete Han

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 393

Warrock Bilgileri
Nick: Trshigekazu

K/D: 2.+

LwL: 70

Clan: uWc

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
Iç savaş mı çıksın pardon ama kafanda sorun mu var senin geçmişteki darbe dönemlerini hiç okumadığın belli onları geçtim ortadoğuya bak? mısır libya? ülke falan kalmadı aslında orda bize isyancı denilen grup hakkını savunan eli silahlı halktı simdi o halk o silahları nerden buldu abd fransa vs savaş bitti ne oldu fransa hemen bize petrol verin dedi anladığını umuyorum türkiyede olası bir iç savaşta tüm avrupa yardım sozleriyle asker çıkarcak silah getircek bitincede buralar bizim diyecek 12 adanın hikayesini bilen vardır aynı buna dönüşcek ne oldu sayenizde iç savaş sonrasında bölünme sizin o 5 para etmez aklınızla ülke yönetiliyor olsaydı bilemiyorum ne olurdu

[Resim: i6076741_558935-107517112732180-1325681252-n.jpgg]
10-21-2011 06:39 AM
Tüm Mesajlarını Bul
h4lukg
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Haluk

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 83

Warrock Bilgileri
Nick: y3llow0lf

K/D: 1.30

LwL: 33

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
şuan baştaki hükümet amerikan yalakasıdır amerika ırağa gir derse girer girme derse giremez. amerika 1 hafta sonra çıkın ıraktan diyecek asker çıkacak elimize ne geçecek azdırmış olduğumuz bir örgüt ve kaybettiğimiz askerlerimiz. siz eğer hala bunlardan mutluysanız sizede aferin başkada birşey demiyorum. benim askerim dünyanın en iyi askeriyse girer öldürür gelir. ama yapamıyoruz içim buna acıyor. bir sorun varsa kökten çözülmeli ancak şunuda unutmayalım ki 2001 yılında pkk örgütü kendini fesh etme kararı almıştı. 2002de hükümet değişti ve ne oldu? 2002den bu yana 1000 civarı mehmetçik şehit oldu bunları göz önüne alalım artık yeter. evet benim 5 para etmez aklımda yönetiliyor olsaydı atatürk yolunda ilerlerdi bu ülke. 1 subay öldürüldü diye menemeni yakın dediği gibi 1 asker şehit olduğunda, polise taş atan çoluk çocuk, askere sıkan kalleşleri yakardım. ama sizin buna ve bunları düşünmeye yüreğiniz yetmez. bakıyorumda her yerde iç savaş çıkmasın diyorlar gerekirse çıksın gerekirse gelsin amerika şunuda unutmayalım türk milleti nice savaşlar kazandı nice büyük devletleri geldikleri yere yolladı. ve şunuda unutmayalım ki türkiyeye girmeye amerikanın yüreği yetmez... biz ırak değiliz amerika gelince sevinelim biz libya değiliz fransa gelince sevinelim... Biz Kürşat ve 40 Çerisinin Torunlarıyız Koca Çin Devletini Tarumar etmiş milletin torunuyuz. amerikada 2 milyon asker varsa türkiyede en az 40 milyon asker var (yaşlı ve çocukları saymıyorum) ve herkes amerika gelince sizin gibi korkup evinde gizlenmez bunuda sakın unutmayalım.

BİLGİ | Galatasaray 2045-2046 Sezonu Sonuna Kadar Fenerbahçe İle Oynadığı Tüm Maçları Kazanırsa Derbi Galibiyet Sayıları Eşitlenecek.
10-21-2011 07:51 AM
Tüm Mesajlarını Bul
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Kardeşiim canım kardeşim. Sen yangına körükle gidiyorsun yazmadan edemiyorum. Amerikan yalakası diyorsun. Koca İngiltere Amerika istedi diye Blair döneminde Irak'a asker çıkardı. Onlarda mı Amerikan yalakası. Kusura bakma ama "that's the world rules". Bunun Amerikan yalakalığı ile en ufak bir alakası yok. 40 milyon askeri olsun ne değişir günümüz savaşlarında artık kara savaşı mı kaldı ? Amerika'yı karşına alman demek tüm Avrupa'yı ve İsrail'i karşına almak demektir. İsrail'i karşına alırken bile kaç kez düşünüyorsun. Bi rest çekme durumunda ne gibi durumlar olur diye. Tekrar söylüyorum. ATA'mız bile olsa şu an ki durum Türkiye'nin tek başına kararlar alamamasını sağlıyor. Kafana göre adam asıp kesemiyorsun. Artık insan hakları,insansı koruyan durumlar var. Hele ki Türkiye gibi bir ülkede adam assan, adam yaksan bütün Avrupa insanın değeri yok diye tepene biner. Bir Ermeni meselesi yıllardır başımızı derde soktu gidiyor. Bir de böyle meseleler mi başıma gelsin ? Avrupa'nın desteği zaten yok denecek kadar az adamlar imkan olsa tepemize binecekler. Türkiye'nin böyle küçük hatalarını bekliyorlar. Kim bilir neler oldu ki Türkiye Kuzey Irak operasyonunu başlattı. Evet öyle Amerika girme yapma dese giremez bizim ordumuz. Keşke biz de süper güç olsak. Bir Çin, bir Amerika, İsrail ,Rusya gibi olsak keşke. O gücü, o istediğini yapabilme gücüne erişmiş olsak keşke. Bizim başkanımız kadınlarla flört edemez(Fransa ve İtalya'nın başkanları), bizim başkanımız aptal saptal konuşmalar yapamaz ( Bush ), bizim ordumuz haydi toplanın savaşa diye çıkamaz sınır dışına ( Amerika,Irak-Saddam dönemi ) gibi. En güzel örneği Libya, Mısır,Irak. Bu ülkeler çöktüler. Dayanamadılar. Ortadoğu politikası da budur. Bakın İran'a o kadar köklü bir geçmişi var ki elinde nükleer silahı dahi olsa kimse bir şey yapamıyor. Adamlarda şeriat var ama kimse gıkını çıkaramıyor. Türkiye ılımlı islam politikası uyguluyor ama adamlar hem dili bozmayı, hem kültürü etkilemeyi başardılar. Bunlara izin verdiğimiz anda kopma, bölünme, parçalanma başlar. Evet Türk olmaktan gurur duyuyorum ama 21. yüzyıl şartlarında taaa 1000 yıl önce yaptıklarımızı tartışmak için geç.

-
10-21-2011 08:27 AM
h4lukg
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Haluk

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 83

Warrock Bilgileri
Nick: y3llow0lf

K/D: 1.30

LwL: 33

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(10-21-2011 08:27 AM)Slapnippy Yazılan:  Kardeşiim canım kardeşim. Sen yangına körükle gidiyorsun yazmadan edemiyorum. Amerikan yalakası diyorsun. Koca İngiltere Amerika istedi diye Blair döneminde Irak'a asker çıkardı. Onlarda mı Amerikan yalakası. Kusura bakma ama "that's the world rules". Bunun Amerikan yalakalığı ile en ufak bir alakası yok. 40 milyon askeri olsun ne değişir günümüz savaşlarında artık kara savaşı mı kaldı ? Amerika'yı karşına alman demek tüm Avrupa'yı ve İsrail'i karşına almak demektir. İsrail'i karşına alırken bile kaç kez düşünüyorsun. Bi rest çekme durumunda ne gibi durumlar olur diye. Tekrar söylüyorum. ATA'mız bile olsa şu an ki durum Türkiye'nin tek başına kararlar alamamasını sağlıyor. Kafana göre adam asıp kesemiyorsun. Artık insan hakları,insansı koruyan durumlar var. Hele ki Türkiye gibi bir ülkede adam assan, adam yaksan bütün Avrupa insanın değeri yok diye tepene biner. Bir Ermeni meselesi yıllardır başımızı derde soktu gidiyor. Bir de böyle meseleler mi başıma gelsin ? Avrupa'nın desteği zaten yok denecek kadar az adamlar imkan olsa tepemize binecekler. Türkiye'nin böyle küçük hatalarını bekliyorlar. Kim bilir neler oldu ki Türkiye Kuzey Irak operasyonunu başlattı. Evet öyle Amerika girme yapma dese giremez bizim ordumuz. Keşke biz de süper güç olsak. Bir Çin, bir Amerika, İsrail ,Rusya gibi olsak keşke. O gücü, o istediğini yapabilme gücüne erişmiş olsak keşke. Bizim başkanımız kadınlarla flört edemez(Fransa ve İtalya'nın başkanları), bizim başkanımız aptal saptal konuşmalar yapamaz ( Bush ), bizim ordumuz haydi toplanın savaşa diye çıkamaz sınır dışına ( Amerika,Irak-Saddam dönemi ) gibi. En güzel örneği Libya, Mısır,Irak. Bu ülkeler çöktüler. Dayanamadılar. Ortadoğu politikası da budur. Bakın İran'a o kadar köklü bir geçmişi var ki elinde nükleer silahı dahi olsa kimse bir şey yapamıyor. Adamlarda şeriat var ama kimse gıkını çıkaramıyor. Türkiye ılımlı islam politikası uyguluyor ama adamlar hem dili bozmayı, hem kültürü etkilemeyi başardılar. Bunlara izin verdiğimiz anda kopma, bölünme, parçalanma başlar. Evet Türk olmaktan gurur duyuyorum ama 21. yüzyıl şartlarında taaa 1000 yıl önce yaptıklarımızı tartışmak için geç.
(önceki yazdıklarımı cidden sinirli iken yazmıştım...)
sana katılıyorum. israili süper güç yapan amerika amerika elini çekse israilden filistine 2 gün dayanamaz isterse son model silahları olsun. iranı türkiyeyle vuracaklar çünkü iranda 20 milyondan fazla azeri türkü var. amerika irana giremez dayanamaz amerika irana bi girmeye çalışsın 1 gün dayanamaz bu yönünü takdir ediyorum iranın. türkiyeyi bu hale getiren atatürkten sonraki gelen tüm hükümetler çünkü sürekli amerika yalakalığı yaptılar ah keşke atatürk zamanında bu kürtlerin (kalleş olanların) soyunu kurutsaydıda şimdilerde mutlu mesut yaşıyor olsaydık askere gidenler güle oynaya gitseydi. ama doğuya gidenler hep ağlamaklı bir surat ifadesiyle gidiyor. zamanında doğuda vurulması gereken çok insan varmış. inşallah bu sınır ötesi harekat işe yarar bir nebzede olsa.

BİLGİ | Galatasaray 2045-2046 Sezonu Sonuna Kadar Fenerbahçe İle Oynadığı Tüm Maçları Kazanırsa Derbi Galibiyet Sayıları Eşitlenecek.
10-21-2011 08:40 AM
Tüm Mesajlarını Bul
warumit1
Warface Turk/ [WFTurk]

Profil Bilgileri
Adı: Ümit

Katılma Tarihi: Aug 2010

Warrock Bilgileri
Nick: dewilmatrak

K/D: 0.00

LwL: 1

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m24
Bronz Premium
Sniper

Urban OPS
Gerçekler Acıdır Beyler . İsraille Savaş Olsa İsrail 2 Dakkada Yerle Bir Eder Bizi. Hava Kuvvetlerimiz Amerikan Programlarıyla programlanmış israil uçakalrına dahi kilitlenmiyor . Arada Çok Büyük Teknoloji fark var . o Eskidendi ... BARUT GELDİ MERTLİK BOZULDU Yani.

SahurdanSonraTozutanlarFanClup

[Resim: tumblr_m36d82NVha1qdlh1io1_400.gif]
10-21-2011 09:13 AM
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Hakkari Çukurca'da 3 Şehit ! Audaz 2 1,435 10-17-2012 02:52 PM
Son Mesaj: vertualx
  Tunceli'de patlama: 7 şehit Audaz 3 1,531 09-26-2012 05:56 AM
Son Mesaj: Akif E.
  Beytüşşebap'ta çatışma : 9 Şehit Audaz 10 3,768 09-03-2012 12:54 PM
Son Mesaj: xandecoor
  Şemdinli'de çatışma: 4 şehit Audaz 14 3,115 08-23-2012 11:45 AM
Son Mesaj: h4lukg
  Şehit Oluşları Saniye Saniye İzlenmiş.! Fikret D. 13 3,750 10-22-2011 05:54 PM
Son Mesaj: Raikko

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай