Önemli Duyuru
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Önemli Duyuru
Konudaki Cevap Sayısı
41
Konuyu Açan Kişi
NXBoomer
Görüntülenme Sayısı
7165

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Önemli Duyuru
Pablo
Psycho
*

Profil Bilgileri
Adı: Pablo

Katılma Tarihi: Sep 2012

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: él patron

K/D: 2.xx

LwL: 06

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
RE: Önemli Duyuru
5 ve 3 senelik düzenli kullandığım hesaplarım sapa sağlam.Yeri geldi ana bacı bırakmadan sövdüm,ama ne hack ne lag nede ovc işlerine girdim ve hesabım tertemiz.Demek ki neymiş ? Hakkınla adam gibi oynadıktan sonra kimse gelip kafasına göre sana ban çekemez.
O yüzden kimse ben mağdurum bişey yapmadım,haksız ban yedim ayaklarına yatmasın.Hadi kolay gelsin gençler

Bir ülkenin en nefret edilen takımı 'o' ülkenin en başarılı takımıdır.
(Bu Mesaj 09-06-2012 01:34 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Pablo.)
09-06-2012 01:32 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus.
Kaptan Jack Sparrow.

Profil Bilgileri
Adı: ey

Katılma Tarihi: Aug 2011

Warrock Bilgileri
Nick: ZZzz

K/D: cCc

LwL: Xxx

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Engineer
FAMAS
CQC
gecmiş olsun admin.
benimde hesabım suan tertemiz bazen odama hack girdiği oldu karsı takımda hack mi var onlara gecip kickliyorum atılırsa eski takımıma geri dönüp devam ediyorum oyuna atılmadımı çıkıyorum odadan yeni oda kuruyorum likk/death skorum güzelmi umursamadan cıkıyorum kd mi alıyorum o bana yeter exp ve dinar dediğin zomdidede kasılır .

asd
(Bu Mesaj 09-06-2012 01:35 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Pegasus..)
09-06-2012 01:33 PM
riskx
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: ilkan

Katılma Tarihi: Oct 2011

Rep Puanı: 14

Warrock Bilgileri
Nick: riskk59

K/D: 4

LwL: 48

Clan: JoS

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f

Sniper
M249
Battle Group
(09-06-2012 01:32 PM)Pablo Yazılan:  5 ve 3 senelik düzenli kullandığım hesaplarım sapa sağlam.Yeri geldi ana bacı bırakmadan sövdüm,ama ne hack ne lag nede ovc işlerine girdim ve hesabım tertemiz.Demek ki neymiş ? Hakkınla adam gibi oynadıktan sonra kimse gelip kafasına göre sana ban çekemez.
O yüzden kimse ben mağdurum bişey yapmadım,haksız ban yedim ayaklarına yatmasın.Hadi kolay gelsin gençler

Hiçbirşey bilmeyen biri daha varmış o yüzden mi daha önceden haksız banlandım ve banım açıldığında premium hediye edildi ? Sus bence batma

[Resim: fthp9.jpg]

JoS Clan Channel
09-06-2012 01:37 PM
xCamp3rush
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Serkan

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 244

Warrock Bilgileri
Nick: abdllah96

K/D: 1.44

LwL: 50

Clan: 4R

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m82
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
(09-06-2012 01:37 PM)riskx Yazılan:  
(09-06-2012 01:32 PM)Pablo Yazılan:  5 ve 3 senelik düzenli kullandığım hesaplarım sapa sağlam.Yeri geldi ana bacı bırakmadan sövdüm,ama ne hack ne lag nede ovc işlerine girdim ve hesabım tertemiz.Demek ki neymiş ? Hakkınla adam gibi oynadıktan sonra kimse gelip kafasına göre sana ban çekemez.

Hiçbirşey bilmeyen biri daha varmış o yüzden mi daha önceden haksız banlandım ve banım açıldığında premium hediye edildi ? Sus bence batma

Bir yemek yiyip geleyim skype'a gelicem bir konuşalım İlkan

09-06-2012 01:39 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Pablo
Psycho
*

Profil Bilgileri
Adı: Pablo

Katılma Tarihi: Sep 2012

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: él patron

K/D: 2.xx

LwL: 06

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC

Siz zaten batmışsınız.Nedense hep sizin gibi adamlara denk geliyor HAKSIZ yere banlanmak 6 yıldır neden benim başıma hiç denk gelmedi ? Hadi bu seferde açsınlar banı gene premium hediye etsinler paşa paşa oynarsın.

Bir ülkenin en nefret edilen takımı 'o' ülkenin en başarılı takımıdır.
09-06-2012 01:39 PM
riskx
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: ilkan

Katılma Tarihi: Oct 2011

Rep Puanı: 14

Warrock Bilgileri
Nick: riskk59

K/D: 4

LwL: 48

Clan: JoS

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f

Sniper
M249
Battle Group
(09-06-2012 01:39 PM)xCamp3rush Yazılan:  

Tamam serkan konuşalım yardımların için teşekkür ederim ama anlaşılan can ın elinden gelen birşey yok bu konuda.
(09-06-2012 01:39 PM)Pablo Yazılan:  

Siz zaten batmışsınız.Nedense hep sizin gibi adamlara denk geliyor HAKSIZ yere banlanmak 6 yıldır neden benim başıma hiç denk gelmedi ? Hadi bu seferde açsınlar banı gene premium hediye etsinler paşa paşa oynarsın.

Başına gelirse birgün ancak ozaman anlarsın bu kafana ne desem boş insan anlar insanın halinden bu oyunda hacklere karşı benden çok küfreden nefret eden yoktur emin ol

[Resim: fthp9.jpg]

JoS Clan Channel
(Bu Mesaj 09-06-2012 01:42 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : riskx.)
09-06-2012 01:41 PM
xCamp3rush
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Serkan

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 244

Warrock Bilgileri
Nick: abdllah96

K/D: 1.44

LwL: 50

Clan: 4R

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m82
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
(09-06-2012 01:41 PM)riskx Yazılan:  
(09-06-2012 01:39 PM)xCamp3rush Yazılan:  
(09-06-2012 01:37 PM)riskx Yazılan:  [quote='Pablo' pid='358775' dateline='1346931172']
5 ve 3 senelik düzenli kullandığım hesaplarım sapa sağlam.Yeri geldi ana bacı bırakmadan sövdüm,ama ne hack ne lag nede ovc işlerine girdim ve hesabım tertemiz.Demek ki neymiş ? Hakkınla adam gibi oynadıktan sonra kimse gelip kafasına göre sana ban çekemez.

Tamam serkan konuşalım yardımların için teşekkür ederim ama anlaşılan can ın elinden gelen birşey yok bu konuda.

Evet onun yapabileceği birşey yok ama üst mercilere bir bilgilendirme mesajı tarzında birşey atabilir ama etkili olacağını pek sanmıyorum açıkcası
Benimkide banlamış yarım saat önce girmiştim şimdi giremiyorum
noluyor oyuna hesaba bi giriyo bi girmiyo şimdi yine girdim hesaptayım

(Bu Mesaj 09-06-2012 01:59 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : xCamp3rush.)
09-06-2012 01:44 PM
xandecoor
Do you hear the people sing
*

Profil Bilgileri
Adı: Salih

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 44

Warrock Bilgileri
Nick: xandecoor

K/D: 1

LwL: 12

Clan:

8. Slot Silahım :
silver_tmp
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
(09-06-2012 01:15 PM)trshigekazu Yazılan:  Ek program barındırmayın arkadaşlar, gamebooster, advanced system care, işte virüs programlarının karantinası cart curt bunlar hack olarak saptanıyor. Mümkünse ve eğer hesabınıza değer veriyorsanız bilgisayarınıza hiç bir oyunun hack dosyasını indirmeyin.

Advanced system care? Ee yok artık Can.. Ne biçim sistemdir ki bu bu gerekli programlar yüzünden banlanıyor arkadaşlar. Her zaman destekleyen biriydim kararlarınızı ancak bu olay bana da ters maalesef.
İyiki bırakmışım tekrardan oynamayı.. Elini nereye atsan hacker çıkıyor. Banlanıyorlar ama sistem düzeltilmedikçe banlansalar ne olacak ki.. Yine açıyorlar yine banlanıyorlar.

[Resim: Steam-icon.png]
09-06-2012 02:01 PM
x0neking
Onbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: Berk

Katılma Tarihi: Jul 2011

Rep Puanı: 2

Warrock Bilgileri
Nick: x0neking

K/D: 2.22

LwL: 33

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
famas
Silver Premium
Assault
FAMAS
CQC
(09-06-2012 01:08 PM)xCamp3rush Yazılan:  ilkan ne yapmış ki 30 gün uyarmışsınız ?

Demek ki kullanmış kardeşim amma sıktın ilkan ilkan.

Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni.
09-06-2012 04:13 PM
yer1n7kat6
Göztepe
*

Profil Bilgileri
Adı: Barış

Katılma Tarihi: Jan 2011

Rep Puanı: 101

Warrock Bilgileri
Nick: yer1n7kat6

K/D: 1.13

LwL: 40

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic

CQC
(09-06-2012 01:32 PM)BatuhanMERCİ Yazılan:  Ben oyunu zaten oynamıyorum. Kaç aydır, belki yıldır. 7-8 gün önce arkadaş istedi oynamıyorsun oynayayım diye. Bende verdim. Premium nx falan çekmiş charı doldurmuş hep. Şimdi adam güzel güzel oynarken sırf saçmalık yüzünden char banlandı. 30 günlük. Char hep kapansın hiç sorun değil ama arkadaşa mahçup oldum ben şimdi. Bunun hesabını kim vercek Smile

7-8 gün önce vermişsin arkadaşına belki de hack falan açtı veya gamebooster vs.o programlardan birini kullandı o yüzden ban yedi yazık olmuş ama item almış yazık olmuş parasına

http://warrock-stats.com/index.php?site=...yer1n7kat6
09-06-2012 04:28 PM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  PC Önemli Hızır 3 1,484 07-07-2013 06:21 PM
Son Mesaj: Boğaçhan F.
  WR oyuncularına duyuru : Slot ve Sloth arasındaki fark Zafer Ulaş 3 2,992 02-27-2013 01:15 PM
Son Mesaj: Tontonum
  En son geçen duyuru 5.000 nx olayı ? cnsmsk 4 1,785 12-11-2012 08:37 PM
Son Mesaj: Pegasus.
  Önemli Duyuru ! NewCenk 20 4,471 11-11-2012 03:41 PM
Son Mesaj: Yusuf B.
  Resmi Duyuru NXBoomer 4 1,876 08-21-2012 08:20 AM
Son Mesaj: frknleader

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай