Conturas
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Conturas
Konudaki Cevap Sayısı
13
Konuyu Açan Kişi
SaintMax
Görüntülenme Sayısı
3391

Derecelendir
  • 1 Oylar - 2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Conturas
SaintMax
Film Bağımlısı !
*

Profil Bilgileri
Adı: ***

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 302

Warrock Bilgileri
Nick: ***

K/D: 2.00

LwL: 77

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
Conturas
Arkadaşlar ben geniş alanda uçak sürmeye karar verdim ama uçak sürme hakkında bir kaç şey sormak istiyorum sizlere - Uçağı hangi kamerada sürüyorsunuz ? - Siz ne kadar bir sürede öğrendiniz uçak sürmeyi sorularım bunlar şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar. İyi Forumlar..

[Resim: tumblr_mg0k1mXN6X1qbv2u2o1_500.gif]

Eski dostum..
09-17-2011 12:32 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Ruvale
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: Hasan

Katılma Tarihi: Feb 2010

Rep Puanı: 765

Warrock Bilgileri
Nick: Ruvale

K/D: WTR

LwL: :)

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
psg1
Bronz Premium
Assault
M60
CQC
RE: Conturas
Ben takılmalık sürerdim , zor değil . 2 Kere V ye basıp kullanıyordum , elin birkaç güne alışır . Parmağım hep shiftte kilitlenme için , WASD Mouse ile de kontrolü sağlıyordum , denge de senin eline kalmış bir şey.
09-17-2011 12:33 AM
SaintMax
Film Bağımlısı !
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
(09-17-2011 12:33 AM)Infinity Yazılan:  Ben takılmalık sürerdim , zor değil . 2 Kere V ye basıp kullanıyordum , elin birkaç güne alışır . Parmağım hep shiftte kilitlenme için , WASD Mouse ile de kontrolü sağlıyordum , denge de senin eline kalmış bir şey.

Kardeşim sürüyorum kitleniyorum adamı vuramıyorum işte manevra yapıyor hemen arkama geçiyor Smile

Eski dostum..
09-17-2011 12:37 AM
NyAnKieS
Windows/System32
*

Profil Bilgileri
Adı: Günay

Katılma Tarihi: Mar 2010

Rep Puanı: 149

Warrock Bilgileri
Nick: BuyukBaba

K/D: 1.14

LwL: 28

Clan: RP

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
(09-17-2011 12:37 AM)SaintMax Yazılan:  
(09-17-2011 12:33 AM)Infinity Yazılan:  Ben takılmalık sürerdim , zor değil . 2 Kere V ye basıp kullanıyordum , elin birkaç güne alışır . Parmağım hep shiftte kilitlenme için , WASD Mouse ile de kontrolü sağlıyordum , denge de senin eline kalmış bir şey.

Kardeşim sürüyorum kitleniyorum adamı vuramıyorum işte manevra yapıyor hemen arkama geçiyor Smile

Zamanla öğrenirsin işte ne zaman öğrenirim dersen bu senin günlük ne kadar oynadığına ne kadar pratik yaptığına bağlıdır ben 2-3 günde bir 1 saatliğine falan girdim yaklaşık 1-2 ayda elim pratik yapmaya başladı manevralar falan iyi yapıyorum ama pro diyemem kendime zaten o kadarda çok sevmiyorum hergün en az 3-4 saat oynasan 1-2 ayda pro olursun Smile

By NyAnKieS

Senin Marka Olduğun Yerde Etiketi Ben Koyarım.

[Resim: inan.png]

09-17-2011 12:41 AM
SaintMax
Film Bağımlısı !
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
(09-17-2011 12:41 AM)NyAnKieS Yazılan:  
(09-17-2011 12:37 AM)SaintMax Yazılan:  

Zamanla öğrenirsin işte ne zaman öğrenirim dersen bu senin günlük ne kadar oynadığına ne kadar pratik yaptığına bağlıdır ben 2-3 günde bir 1 saatliğine falan girdim yaklaşık 1-2 ayda elim pratik yapmaya başladı manevralar falan iyi yapıyorum ama pro diyemem kendime zaten o kadarda çok sevmiyorum hergün en az 3-4 saat oynasan 1-2 ayda pro olursun Smile

Ne diyorsun kardeş ay mı ? Big Grin

Eski dostum..
09-17-2011 12:53 AM
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Katılma Tarihi: Dec 2010

Rep Puanı: 112

Warrock Bilgileri
Nick: BIRAKTI

K/D: Y.ZZ

LwL: XX

Clan: YOK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
Öncelikle şunu söyleyelim uçak kullanmak helikoptere göre çok daha basit. Bende kendim öğrendim zaten doğuştanmıdır bilemem hemen kavradım. Öncelikle hocam 2 kere v'ye basın infinity'ninde dediği gibi elinizin sürekli shiftte olmasına gerek yok. Uçağı çok uzaktan gördüğünüz an yanına yaklaşana kadar ve patlatana kadar basılı tutabilirsiniz.

Daha sonra uçağın kitlenme mesafesi uzaktan mümkündür. Yani uçağa yaklaşmadan çok uzaktan kilitlenebiliyorsanız kilitlenin. Çünkü uzaktan kitlendiğinizde uçak istediği kadar manevra yaparak kaçmaya çalışsın siz menzilinde olursunuz. Eğer rutin bir bölgede uçağı yakaladıysanız hızınızı yavaşlatarak bile onu çok daha iyi yakalarsınız.

Ve daha sonra rakip uçağın eğer siz bir kaç füze attıysanız ve manevra yaparak kaçtıysa sizde onun kaçtığı yönün aksine manevra yapın böylece 180 derece dönüş sağlandıktan sonra tekrar sizin menzilinize girme ihtimali çok yüksek olacaktır.

Bir diğer önerim ise rakip uçağın seviyesinin üstünde olun. Örneğin çok yukarı çıkıp kartal dalışı yaparakta çok güzel avlayabilirsiniz.

Mouse kontrolü ise uçakta çok daha zordur çünkü bazen uçağı istediğimizi pozisyona getiremeyiz yani uçağa kilitlenip arkasından füzeleri gönderirken o kontrol zordur. Bazende duruma göre uçak çok fazla inip kalkma yapabiliyor. Bu sizin mouse hakimiyetiniz ve becerinize kalmış birşey

Yardımcı olabildiysem ne mutlu beyfendi

[Resim: 800pxcannibalcorpse.jpg]

(Bu Mesaj 09-17-2011 12:57 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Cannibal Corpse.)
09-17-2011 12:53 AM
SaintMax
Film Bağımlısı !
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
(09-17-2011 12:53 AM)metalboy95 Yazılan:  Öncelikle şunu söyleyelim uçak kullanmak helikoptere göre çok daha basit. Bende kendim öğrendim zaten doğuştanmıdır bilemem hemen kavradım. Öncelikle hocam 2 kere v'ye basın infinity'ninde dediği gibi elinizin sürekli shiftte olmasına gerek yok. Uçağı çok uzaktan gördüğünüz an yanına yaklaşana kadar ve patlatana kadar basılı tutabilirsiniz.

Daha sonra uçağın kitlenme mesafesi uzaktan mümkündür. Yani uçağa yaklaşmadan çok uzaktan kilitlenebiliyorsanız kilitlenin. Çünkü uzaktan kitlendiğinizde uçak istediği kadar manevra yaparak kaçmaya çalışsın siz menzilinde olursunuz. Eğer rutin bir bölgede uçağı yakaladıysanız hızınızı yavaşlatarak bile onu çok daha iyi yakalarsınız.

Ve daha sonra rakip uçağın eğer siz bir kaç füze attıysanız ve manevra yaparak kaçtıysa sizde onun kaçtığı yönün aksine manevra yapın böylece 180 derece dönüş sağlandıktan sonra tekrar sizin menzilinize girme ihtimali çok yüksek olacaktır.

Bir diğer önerim ise rakip uçağın seviyesinin üstünde olun. Örneğin çok yukarı çıkıp kartal dalışı yaparakta çok güzel avlayabilirsiniz.

Mouse kontrolü ise uçakta çok daha zordur çünkü bazen uçağı istediğimizi pozisyona getiremeyiz yani uçağa kilitlenip arkasından füzeleri gönderirken o kontrol zordur. Bazende duruma göre uçak çok fazla inip kalkma yapabiliyor. Bu sizin mouse hakimiyetiniz ve becerinize kalmış birşey

Yardımcı olabildiysem ne mutlu beyfendi

Teşekkür ederim kardeşim çok yardımcı oldun Smile

Eski dostum..
09-17-2011 12:58 AM
Body Count
♥Inna♥
*

Profil Bilgileri
Adı: Furkan

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 184

Warrock Bilgileri
Nick: VipCastieL

K/D: 1.17

LwL: 74

Clan: VİP

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Engineer
M60
CQC
Ben uçağa binerim.Hiç birşeye basmadan adam öldürmeden onların baseye uçarım ondan sonrada inişimi yaparım.Uçak benim için bundan öteye gidemiyor =D

Bakın şunuda söylüyüm;Benden iyi iniş yapan kimse yoktur :=)

[Resim: dn4y.jpg]
09-17-2011 07:06 AM
BuRi
delimavi
*

Profil Bilgileri
Adı: Burhan

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 21

Warrock Bilgileri
Nick: burihan

K/D: ...

LwL: ...

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
psg1

Sniper
M60
Battle Group
(09-17-2011 07:06 AM)Furkan Duyan Yazılan:  Ben uçağa binerim.Hiç birşeye basmadan adam öldürmeden onların baseye uçarım ondan sonrada inişimi yaparım.Uçak benim için bundan öteye gidemiyor =D

Bakın şunuda söylüyüm;Benden iyi iniş yapan kimse yoktur :=)

Kusura bakma ama senin gibilere sağlam küfür ediyorum(içimden) Big Grin

Özellikle Engrene'deki sınırlı sayıda uçağı boş yere harcıyorlar. Savaş uçakları ulaşım için değil, taaruz için yapılmıştır.

[Resim: signature.png]
09-17-2011 09:15 AM
vertualx
Tümgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Mücahit

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 171

Warrock Bilgileri
Nick: vertualx

K/D: 1.59

LwL: 35

Clan: JOS

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Medic
M60
CQC
valla Ozan vardı bu sitede bana biraz ögretti Smile suan cogu kisiden daha iyiyim ! Tongue

[Resim: tlqg3.jpg]
09-17-2011 09:28 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай