23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
3
Konuyu Açan Kişi
rayligh
Görüntülenme Sayısı
2013

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
rayligh
T.C.
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Harun

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 661

Warrock Bilgileri
Nick: rayligh

K/D: 1.01

LwL: 63

Clan:

8. Slot Silahım :
silver_tmp
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Sniper
FAMAS
Urban OPS
Evrensel insan sevgisinin bir tezahürü olan ve Büyük Önder Atatürk'ün tüm çocuklara hediye ettiği bu güzel gün, tüm evlatlarımıza ve Dünya çocuklarına armağan olsun.

04-24-2014 03:33 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
ldi3hardl
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: onur

Katılma Tarihi: Apr 2014

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: ldi3hardl

K/D: 1160

LwL: 53

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
RE: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
23 Nisɑn Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmını kutluyor, geleceğimizi emɑnet ettiğimiz çocuklɑrımızɑ sɑğlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.Smile[/font]

I love WarrockTR
04-26-2014 11:10 AM
ibrahmsr
BEŞİKTAŞ
*

Profil Bilgileri
Adı: İbrahim S.

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 120

Warrock Bilgileri
Nick: infibow

K/D: 1.41

LwL: 44

Clan: KANK

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
Son mesajımı 23 Nisan gibi bir konu altında atıyorum arkadaşlar. Sizleri hep sevdim bazılarınızla biraz takıştım ama hakkınızı helal edin ben hakkımı helal ediyorum arkadaşlarım. İlk olarak bu foruma pek bi yabancıydım burada daha çok olgun insan vardı warrockhit denen çocuk yuvasından kurtulmam lazımdı. benim aradığım bütün yaş gruplarını içeren bi warrock paylaşım forumuydu ve buldum oda WTR= WarrockTR idi bunları yalakalık olsun diye yazmıyorum. Kayıt olduğum tarif 17 kasım 2010 tarihinden beri bu forumda warrock denen 7 senemi verdiğim oyunu takip ettim hep. ve en sonunda bıraktım senide o 7 senemle beraber aslında iyiydi seninle aramız ama beni senden çok soğuttular. Bu sitenin kurucusu Kaan Topal'a warrock a olan katkılarından dolayı teşekkür ederim. veee herkese iyi günler/geceler/günaydınlar. Hayatta hep istediğiniz karşınızda olsun. İyi Şanslar!! SON MESAJ TOPLAM MESAJ SAYISI 500...

[Resim: g183h.png]
05-04-2014 02:10 AM
blckmurder
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: fatih

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 51

Warrock Bilgileri
Nick: blckmurder

K/D: 4.08

LwL: 55

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
M60
Battle Group
(05-04-2014 02:10 AM)ibrahmsr Yazılan:  Son mesajımı 23 Nisan gibi bir konu altında atıyorum arkadaşlar. Sizleri hep sevdim bazılarınızla biraz takıştım ama hakkınızı helal edin ben hakkımı helal ediyorum arkadaşlarım. İlk olarak bu foruma pek bi yabancıydım burada daha çok olgun insan vardı warrockhit denen çocuk yuvasından kurtulmam lazımdı. benim aradığım bütün yaş gruplarını içeren bi warrock paylaşım forumuydu ve buldum oda WTR= WarrockTR idi bunları yalakalık olsun diye yazmıyorum. Kayıt olduğum tarif 17 kasım 2010 tarihinden beri bu forumda warrock denen 7 senemi verdiğim oyunu takip ettim hep. ve en sonunda bıraktım senide o 7 senemle beraber aslında iyiydi seninle aramız ama beni senden çok soğuttular. Bu sitenin kurucusu Kaan Topal'a warrock a olan katkılarından dolayı teşekkür ederim. veee herkese iyi günler/geceler/günaydınlar. Hayatta hep istediğiniz karşınızda olsun. İyi Şanslar!! SON MESAJ TOPLAM MESAJ SAYISI 500...

Herkes gidiyor forumdan warrocktan bazen yalnız kalacağım diye korkuya kapılıyorum Smile Ama çok değil benimde bırakmam uzak değildir.Tartışmışlığımız vardır muhakkak.Fakat mesajı okuyunca içim burkuldu Sad Foruma kattığınız değer için kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum.Her şey için teşekkürler.Umarım hayatın istediğin gibi olur ve umarım dilediğin yerlerde olursun.Bizi unutma.Hoşçakal.

" Kelebekler ve arıların arzuladığı bir çiçek olmak varken, sinekleri cezbeden bir bok parçasıydım . "

- Charles Bukowski
05-04-2014 02:32 AM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun rayligh 0 1,790 10-06-2014 01:06 PM
Son Mesaj: rayligh
  Yüreğinizde Sevgi ve Kardeşlik Daim Olsun Canlar rayligh 1 1,775 07-18-2014 10:43 PM
Son Mesaj: efemer44
  Ramazan-ı Şerifiniz Hayırlı Olsun Canlar rayligh 0 1,610 06-29-2014 09:25 AM
  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun rayligh 0 1,380 05-19-2014 06:55 PM
  1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlu Olsun rayligh 3 2,020 05-04-2014 01:57 AM
Son Mesaj: ibrahmsr

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай