WarrockTR Moderatör Alımları Başlamıştır
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
125
Konuyu Açan Kişi
Owner
Görüntülenme Sayısı
28931

Derecelendir
  • 3 Oylar - 3.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
EmrE Can KUTLU
Missing GNA Days...
*

Profil Bilgileri
Adı: Emre

Katılma Tarihi: Feb 2010

Rep Puanı: 38

Warrock Bilgileri
Nick: stormtroop

K/D: -

LwL: -

Clan: GNA

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
RE: WarrockTR Moderatör Alımları Başlamıştır
*İsim Soyisim: Emre Can KUTLU
*Doğum Tarihi: 24.01.1996
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : Intermediate
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : -
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): - MyBB tecrübem yok
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Oyun Kılavuzu
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : 17.00-03.00
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır :Oynuyorum- 4 yıldır.
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : kral1724
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: GNA
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz : Anadolu Lisesi 3. sınıf

[Resim: sinopdogdog.gif]
08-11-2011 07:36 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
crewlnvisible
ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF
*

Profil Bilgileri
Adı: baturalp

Katılma Tarihi: Aug 2011

Rep Puanı: 1

Warrock Bilgileri
Nick: crewlnvisible

K/D: 1.65

LwL: 60

Clan: Yok.

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
*İsim Soyisim: Baturalp Yazıcı
*Doğum Tarihi: 25.10.1996
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : İntermediate
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : http://www.wao-tr.fgmt2.com
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): MyBB tecrübem var.
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Her bolumde yardımcı olabilirim.
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) :Oglen 12:00'dan - Gece:01:00'a kadar.
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : evet Mayıs 2010'dan beri.
*Meslek : Su anlık okuyorum, bitince hedefım "İç Mimarlık"
*Okul : İstanbun Bilgi Lisesi, İç Mimarlık Bolumu 2. Sınıf

*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : Sheq1lphic -
H3llSeqill
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: CTA-H3LL

[Resim: crewlnvisible.gif]

"Geçmisim Bir Çopluktür ve Çopluklerı Sadece Kopekler Kurcalar..!"

Necip Fazıl Kısakürek..
(Bu Mesaj 08-14-2011 12:48 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : crewlnvisible.)
08-12-2011 05:56 PM
LaraCroft
KateWinslet
*

Profil Bilgileri
Adı: j

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 80

Warrock Bilgileri
Nick: scoo

K/D: 1.30

LwL: 30

Clan: JSTR

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
(08-09-2011 04:27 PM)Mehmet Yaman Yazılan:  *İsim Soyisim: Mehmet Yaman
*Doğum Tarihi: 02.09.1996
*İngilizce seviyesi: intermediate
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : Yok
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): Yok
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm: Warrock Rekorlar Bölümü ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) :
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) :5-6 saat(gece 00:00 'den 03:30 kadarda olabilirim
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır :2008 yılından beri
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri :Bir çok çar değiştirdim.Şuan 10suzolmazz .(henüz 2 leveldir) (arkadaşlarımın çarlarını kastım,nc leri hatırlamıyorum)
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar:BraveSoldiersTeam
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz :Seydişehir Anadolu Lisesi/10.Sınıf

Valla ayıptır söylemesi fena sniper'dır : )) bende diyorum bu neden clan'da çevrim içi değil?? Big Grin

[Resim: news_e3_tomb_raider_screenshots-12908.jpg]
08-13-2011 08:02 PM
lMorpheuSl
! Wan To Play Game
*

Profil Bilgileri
Adı: ALPER

Katılma Tarihi: Jul 2010

Rep Puanı: 162

Warrock Bilgileri
Nick: QuzzLeR

K/D: 2,x

LwL: 1

Clan: THW

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
*İsim Soyisim: ALPER
*Doğum Tarihi: 1993
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : intermediate
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : http://www.warrockclub.com (Kapandı Forum)
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): http://www.warrockclub.com - MyBB tecrübem var
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Deneme Moderatör
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : Sabah 12 gece 4
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : Evet Beta'dan beri oynuyorum
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : ncakn1ght crazypow3r quzzler adv3rsary
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: nCa - cTa - aNt - DH - THW
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz = Bilgisayarlı Muhasebe 12. sınıf Öğrencisiyim

[Resim: 10675.jpg]
(Bu Mesaj 08-18-2011 03:53 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : lMorpheuSl.)
08-14-2011 11:05 AM
ramboye7
Albay

Profil Bilgileri
Adı: Sevde

Katılma Tarihi: Oct 2010

Warrock Bilgileri
Nick: productsc

K/D: 750

LwL: 5

Clan: xDéé

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Medic
AI-AW
CQC
*İsim Soyisim: Sevde Kavuuşan
*Doğum Tarihi: 02.03.1997
*İngilizce seviyesi: Güzel
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz: İnşallah Bu İlk.
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): MyBB tecrübem var
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Grafikerlik
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : Sabak: (1-8)
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : evet. 2008den beri.
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : ramboye7a,thebiggesturkey,16kinqreen16
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: NGP,Daha vardı ama hatırlamıyorum Şimdi KNQ
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz : Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. Sınıf
*İsim Soyisim: Sevde Kavuuşan
*Doğum Tarihi: 02.03.1997
*İngilizce seviyesi: Güzel
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz: İnşallah Bu İlk.
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): MyBB tecrübem var
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Grafikerlik
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : Sabak: (1-8)
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : evet. 2008den beri.
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : ramboye7a,thebiggesturkey,16kinqreen16
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: NGP,Daha vardı ama hatırlamıyorum Şimdi KNQ
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz : Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. Sınıf

[Resim: wp2560x16001.jpg]
(Bu Mesaj 08-14-2011 01:33 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : ramboye7.)
08-14-2011 01:33 PM
Krowner
Alex De Souza
*

Profil Bilgileri
Adı: Semih

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 390

Warrock Bilgileri
Nick: d3v1lslord

K/D: 3.20

LwL: 52

Clan: JoS

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Engineer

Battle Group
*İsim Soyisim: Semih Sevilen
*Doğum Tarihi: 16.04.1994
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : İntermediate (Orta Derece)
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : http://www.ko-cuce.com ^^ http://www.pvpkenti.com
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): MyBB tecrübem yok.
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Warrock Teknik Destek Güncel Konular vsvs nereye ihtiyac olursa
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : öğlen 13:00 Gece 02:00
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : 2008'den beri
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : d3v1lslord
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: MVT
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz : İstanbul Ticaret odası Endustri Meslek Lisesi Wap Programcılıgı 3. Sınıf Öğrencisi.
08-15-2011 08:29 PM
NyAnKieS
Windows/System32
*

Profil Bilgileri
Adı: Günay

Katılma Tarihi: Mar 2010

Rep Puanı: 149

Warrock Bilgileri
Nick: BuyukBaba

K/D: 1.14

LwL: 28

Clan: RP

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
(05-10-2011 04:38 PM)Owner Yazılan:  *İsim Soyisim: Günay ÖZGÜR
*Doğum Tarihi: 07.07.1992
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : Intermediate
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : http://www.avcihack.com
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): http://www.koprivate.net , http://www.sonsuzortam.com , - MyBB tecrübem var
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Farketmez nerede ihtiyaç varsa orda görev yaparım.
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : Bütün gün (11:00-01:00)
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : evet 2007'den beri
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : lllmcabrel , rtojack
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: WellComeToHeLL [WTH]
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü 1. Yılıma Başlıycam.

By NyAnKieS

Senin Marka Olduğun Yerde Etiketi Ben Koyarım.

[Resim: inan.png]

08-17-2011 03:20 PM
byhelllsing
Paylaşım Dostluktur...!!
*

Profil Bilgileri
Adı: İbrahim

Katılma Tarihi: Aug 2011

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: byhelllsing

K/D: 1.04

LwL: 40

Clan: ACT

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
Star RE: WarrockTR Moderatör Alımları Başlamıştır
*İsim Soyisim: İbrahim Gümüş
*Doğum Tarihi: 11.10.1993
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : Beginner
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) :http://www.beterbocuk.com/
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ):http://www.beterbocuk.com/ Adminlik Tecrübem Var.
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ) : Warrock Teknik Destek
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) :sabah (9-12) gündüz (3-6) akşam (8-11)
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır :Evet Ocak 2007
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri :pepax10 byhellsiing
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: [SSW] [K.U] [A.C.T]
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz :Sekreter

[Resim: herseyvatanicin1mc1go4edmh2.gif]
08-17-2011 05:43 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
neglector
Kök Tengri
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Ülgen

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 375

Warrock Bilgileri
Nick: ?!

K/D: 99.9

LwL: 99

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Engineer
M60
CQC
*İsim Soyisim: Tolga Yiğit
*Doğum Tarihi: 13.04.1991
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : I'm quite sure my English skills will satisfy you in a way you so desire. Tongue
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : http://www.warrocktr.com
*Daha önceki adminlik deneyimleriniz ( varsa MyBB tecrübeniz ): MyBB tecrübem yok.
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ): Turgay sana ve ekibine bırakıyorum bu bölümü.
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : akşam (8-12) saatleri benim için okul zamanı uygundur. Yaz dönemi için öğleden sonra her an uygunum sanırsam.
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : Geçen seneye kadar 2007'den beri oynuyordum; ancak, bıraktım oyunu.
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : Unuttum desem? Big Grin (Çok fazla nick değiştirirdim) neglector ve oafish aklımda kalanlar. Tongue
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: DK ( varlar mı hala bilmiyorum gerçi.)
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz: Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. sınıf.

Sanırım özledim WarrockTR'ı! Tekrardan selamlar! victory.gif

It feels so freaking gorgeous to be back on WarRockTR's track again! I'm now all like: ''heck yeah, I missed you guys a lot and don't want this to end ever again!''. Honestly, I should like to say how utterly grateful I'm as I'm back again on the train! Love ya all! süperr
08-18-2011 08:02 PM
TaTy
Unregistered

(08-18-2011 08:02 PM)slaphappy Yazılan:  *İsim Soyisim: Tolga Yiğit
*Doğum Tarihi: 13.04.1991
*İngilizce seviyesi (Beginner - Pre-intermediate - intermediate - upper intermediate - advanced ) : I'm quite sure my English skills will satisfy you in a way you so desire. Tongue
*Daha önceki yöneticilik deneyimleriniz (site adı veriniz) : http://www.warrocktr.com
*Özellikle Forumda Moderatör olmak istediğiniz bölüm ( Tüm modlar Genel moderatör ama görev dağılımı olacak ): Turgay sana ve ekibine bırakıyorum bu bölümü.
*Aktif olarak günde kaç saat forumla ilgilenebilirsiniz ( saat aralığı belirtirseniz iyi olur) : akşam (8-12) saatleri benim için okul zamanı uygundur. Yaz dönemi için öğleden sonra her an uygunum sanırsam.
*Aktif olarak Warrock Oynuyormusunuz ve ne zamandır : Geçen seneye kadar 2007'den beri oynuyordum; ancak, bıraktım oyunu.
*Bugüne kadar kullandığınız Warrock Accountlarının nickleri : Unuttum desem? Big Grin (Çok fazla nick değiştirirdim) neglector ve oafish aklımda kalanlar. Tongue
*Bugüne kadar bulunduğunuz belli başlı Clanlar: DK ( varlar mı hala bilmiyorum gerçi.)
*Eğitim Durumunuz / mesleğiniz: Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. sınıf.

Sanırım özledim WarrockTR'ı! Tekrardan selamlar! victory.gif

Vay vay
08-18-2011 08:06 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  WarrockTR Harlemshake Serkan Ersoy 4 3,080 02-18-2013 05:19 PM
Son Mesaj: SinanYksl
  WarrockTR imzam hakkında CHUCK Bartowski 5 2,910 07-05-2012 08:50 PM
Son Mesaj: ErayG
  WarrockTR Yaz Dönemi Moderatör Alımları Sonuçlanmıştır Ruvale 16 5,739 06-24-2012 12:49 PM
Son Mesaj: bozkartal
  WarrockTR Yaz Dönemi Moderatör Alımları Başlamıştır ! Ruvale 38 13,869 06-23-2012 01:23 PM
Son Mesaj: MrkriegeR
  WarrockTR 23.000 NXBoomer 23 26,329 04-24-2012 01:19 PM
Son Mesaj: rayligh

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай