Sizce?
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Sizce?
Konudaki Cevap Sayısı
10
Konuyu Açan Kişi
LaraCroft
Görüntülenme Sayısı
2252

Derecelendir
  • 1 Oylar - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Sizce?
LaraCroft
KateWinslet
*

Profil Bilgileri
Adı: j

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 80

Warrock Bilgileri
Nick: scoo

K/D: 1.30

LwL: 30

Clan: JSTR

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Sizce?
Sizce bu seneki en iyi oyun hangisiydi?
-Red Dead Redemption olabilir... Smile

2012'de gelecek en iyi oyun hangisi olabilir? (sadece 2012 demiyelim yakın zamanda çıkacaklar için de aynı şey geçerli)

-Bu soru için ben Tomb Raider ve Assassin's Creed dicem Tongue çünkü onları yeri nedense bende bi farklı Big Grin

[Resim: news_e3_tomb_raider_screenshots-12908.jpg]
(Bu Mesaj 06-29-2011 03:32 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : LaraCroft.)
06-29-2011 03:32 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Mete Han
Forum Moderatörleri
Forum Moderatörleri

Profil Bilgileri
Adı: Mete Han

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 393

Warrock Bilgileri
Nick: Trshigekazu

K/D: 2.+

LwL: 70

Clan: uWc

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
RE: Sizce?
ben ps oyunlarıyla pek ilgilenmem warrock dışında ama ps3 diyorsan call of duty nin zombie versiyonu var çok güzel ve zevkli bilgisayar için diyorsan oynamadım ama call of duty black ops ve crysis2
bfbc2 geçenlerde bir arkadaş paylaşmışı tank savayı sahnesini o iyi satış yapabilir

[Resim: i6076741_558935-107517112732180-1325681252-n.jpgg]
06-29-2011 03:41 PM
LaraCroft
KateWinslet
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
(06-29-2011 03:41 PM)Mete Han Yazılan:  ben ps oyunlarıyla pek ilgilenmem warrock dışında ama ps3 diyorsan call of duty nin zombie versiyonu var çok güzel ve zevkli bilgisayar için diyorsan oynamadım ama call of duty black ops ve crysis2
bfbc2 geçenlerde bir arkadaş paylaşmışı tank savayı sahnesini o iyi satış yapabilir

Aynen bende daha çok ps3...Birde fuel diye yarış oyunu var dünyanın en geniş kapsamlı alana sahiip oyunu seçilmiş hata rekor kırmış Tongue o oyun da fena değil Big Grin

06-29-2011 03:45 PM
Body Count
♥Inna♥
*

Profil Bilgileri
Adı: Furkan

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 184

Warrock Bilgileri
Nick: VipCastieL

K/D: 1.17

LwL: 74

Clan: VİP

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Engineer
M60
CQC
bu senenın en iyi oyunu pes2011 Big Grin (bence)
gelecktekı oyunu ıse Tomb Raider

[Resim: dn4y.jpg]
(Bu Mesaj 06-29-2011 03:59 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Body Count.)
06-29-2011 03:59 PM
ErayG
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Adı: Eray

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 836

Warrock Bilgileri
Nick: Eray

K/D: -

LwL: -

Clan: BTS

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aug
Gold Premium
Sniper
AI-AW
CQC
İstatistiklere bakarsak Black ops satış rekoru kırdı ama bence bu sene Crysis 2 çıkan en iyi oyun. Çıkacaklardan ise BF3 oyun piyasasını sarsıcaktır. He unutmadan ayrıca 2012'de Gta 5'in çıkıcak deniyor. Aslında çıkıcak çoğu oyun baya güzel olcak ama BF ve GTA damga vurur

[Resim: 76561198048273602.png]
06-29-2011 04:04 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
DonsuzKral
ultrAslan
*

Profil Bilgileri
Adı: hakan

Katılma Tarihi: May 2011

Rep Puanı: 17

Warrock Bilgileri
Nick: donsuzsn1p

K/D: .

LwL: .

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper

CQC
Tek bir oyun olmaz şimdi Max Payne 3 , Tomb Raider , Assasin's Creed , Battlefield 3 , Call of Duty Mw3 , Skyrim 5 vs. bu sonbahardan itibaren baya sağlam oyunlar gelicek Smile

Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY..

Uslu bir cocuk olursanız bir gün sizde donumu görebilirsiniz..
06-29-2011 05:42 PM
SaintMax
Film Bağımlısı !
*

Profil Bilgileri
Adı: ***

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 302

Warrock Bilgileri
Nick: ***

K/D: 2.00

LwL: 77

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Sniper
FAMAS
CQC
Bilgisayar için crysis derim ben ps3 için cod zombi

[Resim: tumblr_mg0k1mXN6X1qbv2u2o1_500.gif]

Eski dostum..
06-29-2011 06:17 PM
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Katılma Tarihi: Dec 2010

Rep Puanı: 112

Warrock Bilgileri
Nick: BIRAKTI

K/D: Y.ZZ

LwL: XX

Clan: YOK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
Bu sene ve geçen seneki oyunlarda çok fena işler oldu çıkan oyunlar bal dök yala derecesindeydi resmen

Bu sene bencede Crysis 2 çok iyi bi oyun videolarına baktığımda bile o efektleri görmek hoş oluyor. EA'de FPS oyunlarında aslında ne kadarda iyi olduğunu gösterdi. Biz EA'nin araba yarışlarında hep suçlardık ama görmediğimiz bir sürü güzelliği ortaya çıktı e tabi kendi düşüncem bu FPS araba yarışlardan daha iyi sarıyor.

Assassin's Creed ise şu Bilgisayar hayatımda en zevk aldığım oyun diyebilirim. 1 gıdım bile sıkılmadığım her santiminden her şeyinden zevk aldığım bi oyun. Aksiyon dolu bir oyun bu kadar güzel olunca beğenmemek elde değil. Brotherhood ile başladığım oyunda brotherhood tam bir bomba etkisi yarattı bende ve Brotherhood'dan öğrendiğim şeylerle II'yi bitirdim. II ve Brotherhood'un birbirine bağlantılı olarak ne kadar iyi senaryo yazıldığını gördüm. Hatta Assassin's Creed'i gerçek hayatla bağdaştırmaya başladığım zamanlar oldu geceleri uyuyamadığım zamanlar. Özellikle Assassin's Creed II'deki Adem ile Havva videosu, Piece Of Eden'in günümüz hayatında olabileceğini, 2012'de kıyametin kopağına dair bir sürü bilgiye vermesi Assassin's Creed'in hem gizemli, hem aksiyonlu, hemde çok merakta bırakıcak bir oyun olmasından dolayı bende çok BÜYÜK izler bıraktı.

Kasımda çıkacak olan Revelations'u ise 4 gözle bekliyorum. Ayrıca Ezio'nun dönemininde kapanması beni üzdü. Gerçektende takdir ettiğim ve kendime özendiğim bir suikastçi, dövüşçü, 1 tomar insanla mücadelesi vs herşeyiyle tapılası bi adamdır. İstanbul'da geçicek olmasıda ayrı bi güzellik tabi Türkçe desteğininde gelmesini diliyorum.

Battlefield 3 ise tamamen FPS aksiyonunu bütün iliklerimizde hissedebilceğimiz bi oyun olacağı kesin. O kadar güzel oyunda tabiki Bilgisayar dünyasında bir çok şeyi gün ışığına vurucak insanlar ne yaparsa yapsınlar Bilgisayar toplama ve önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunlarıda çalıştırma açısından insanlar artık böyle oyunları oynamak isteyipte Teknoloji dünyasına dalan çok olmuştur (Misal ben). 1.5 ay boyunca bilmediğim bir sürü şey oldu ve 1.5 ay boyunca PC'nin başında en az 3 saat boyunca youtubedan gameplayler izlemek, bilgisayar toplama işlerine bulaşmak, donanımlar hakkında bilgi sahibi olup karşılaştırmalara bakmak, testler hakkında bilgiler öğrenmek (Benchmark, Unigine Heaven vs.) Tartışmaların arasından yazılar okumak vs bu 1.5 ay boyunca donanımhaber, chip gibi sitelerde dolaşmak gerçekten mutluluk verici. İnsan araştırmak istediği şeyi büyük bi istekle araştırınca aklınıza ne oyun geliyo nede etrafınızdaki başka şeyler Smile

Black Ops'lada satış rekorları kırmış Activision'da artık fizyonunu geliştirerek çok daha iyi yapılandırılmış pc ler için iyi oyunlar çıkaracağı kesin.

GTA San Andreas'taki bombadan sonra GTA hakkındaki araştırmalarım çıkardıkları oyunlar vs kısacası Yıllardır GTA'dan baya uzaktaydım. Ne GTA 4 ü bilirim nede ondan önce çıkmış olanları. Sadece San Andreas'ı oynayıp 2 kere bitirmiştim en son. Ondan Sonra GTA ne yaptı bilemem hiç internettede yorumlara incelemelere bakmadım ama GTA'da güzel işler çıkaracağı kesin.

Need For Speed The Run hakkındada hiç bir fikir beyan edemiyorum nasıl bir oyun olacağını gerçekten 4 gözle bekliyorum. Umarım EA bizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Dirt 2'de ralli yarışlarının favorileri arasında ve belkide ralli yarışında 1 numaradır diyebiliriz. Ralli konusunda Colin Mcrae Rally'den başka bir ralli oyunu oynamadım ama Dirt 2 baya sarmışa benziyor insanları. Özellikle DX11 Destekli ilk oyun olarak çıkmasıda cabası.

Bu sene belkide en büyük bombalardan biride Metro 2033 diyebiliriz. En son çıkmış ekran kartların bile kıyaslaması yapıldığında diğer oyunlara göre hangi ekran kartına sahip olursanız olsun Metro 2033 diğer bütün oyunlara göre en az FPS veren oyun olmuştur ve eskiden çok sevdiğim Blood 2 adlı oyun tarzında birşey olmasıda Metro 2033'ün yemede yanında yat diyeceğim derecede merak ettiğim bir oyundur Smile

[Resim: 800pxcannibalcorpse.jpg]

06-29-2011 09:27 PM
LaraCroft
KateWinslet
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
sen ne yaptın ? Big Grin

06-29-2011 09:33 PM
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Katılma Tarihi: Dec 2010

Rep Puanı: 112

Warrock Bilgileri
Nick: BIRAKTI

K/D: Y.ZZ

LwL: XX

Clan: YOK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
(06-29-2011 09:33 PM)gagavision Yazılan:  sen ne yaptın ? Big Grin

İyi bilen,araştırmacı yorumu yaptım

[Resim: 800pxcannibalcorpse.jpg]

06-29-2011 11:07 PM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Sizce hangi oyun? r3sp3ctful 14 3,469 10-07-2010 11:37 AM
Son Mesaj: PesimistTR
  Sizce En iyi Strateji Oyunları ? -LeqeNDo- 10 2,643 09-18-2010 05:25 AM
Son Mesaj: l3lack

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай