Saygı
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Saygı
Konudaki Cevap Sayısı
90
Konuyu Açan Kişi
NXBoomer
Görüntülenme Sayısı
18358

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Saygı
Mehmet Yüksel
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: Mehmet

Katılma Tarihi: Aug 2012

Rep Puanı: 4

Warrock Bilgileri
Nick: dvkextreme

K/D: 1.83

LwL: 24

Clan: JoS

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Silver Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
RE: Saygı
Bişey söylicem ama kesin ban atıcaksın (senden çok olmuş ya )

http://warrock-stats.com/index.php?site=...dvkextreme

[Resim: chjs9.png]

Judgez Of Sky

dvkextreme
08-15-2012 12:25 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: berkay

Katılma Tarihi: Jun 2012

Rep Puanı: 10

Warrock Bilgileri
Nick: yok

K/D: 0

LwL: 0

Clan:

8. Slot Silahım :
silver_m249
Favori Silah :
tmp

Medic

CQC
Şaka maka Bir konu 1 saat içinde 60 cevap aldı Big Grin bu bir rekor.
Müsadenizle bublewitch oynayacam faceden
Gelirim Big Grin
Can dolmuştur çoktan
Can derken seni kastetmedim can Smile
Hakkım dolmustur yani Big Grin

فاتح السلطان محمد الثاني
(Bu Mesaj 08-15-2012 12:27 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : ekinoks.)
08-15-2012 12:25 PM
Uğur Gür
[★ Her yoL YeniYoL ★]
*

Profil Bilgileri
Adı: Uğur

Rep Puanı: 72

Warrock Bilgileri
Nick: lpanicatacl

K/D: 0.00

LwL: 39

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
(08-15-2012 12:22 PM)trshigekazu Yazılan:  
(08-15-2012 12:20 PM)Mehmet Yüksel Yazılan:  yanlız sen bunların videosunu koymuşsunda şu anda hack açıp oyniyabildiysen sorun yok o zaman büyüksün dicem burda!
sonuçta hackle bir alakam yok ona bakalım sonra konuşalım Smile

Hackle işim olmaz hele ki bir oyunda üst düzey yetkiliyken. Çok akıllısın bak yine aklın nelere çalışıyor Big Grin Sen devam et sana son lafım bu senden bi halt olmaz Big Grin
Adam çok akıllı zeka fışkırıyor ya valla ben böyle zehir çocuk görmedim aklı sıra beni hackle oyuna sokup sonra aha hack kullanıyor diyecek sajkjsafk, sen giderken biz dönüyorduk MR.Brain. Hadi şimdi işine dön sen oyuna gir milleti iğnele falan tek işin o gibi görünüyor Smile

Tebrikler çok iyi bir konuya değindin. Big Grin
08-15-2012 12:26 PM
mesadunal
tiwittertakipci.com
*

Profil Bilgileri
Adı: Mahmud

Katılma Tarihi: Jul 2012

Rep Puanı: 1

Warrock Bilgileri
Nick: erkaya

K/D: 1.56

LwL: 68

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
m4a1

Assault

CQC
İyi post kastınız ha Big Grin

haluk ünal
08-15-2012 12:27 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Mehmet Yüksel
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Silver Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
Neyse Oyuna devam edicem bu gidişle exp de kasamicam bana exp borçlusun TRS!

Judgez Of Sky

dvkextreme
08-15-2012 12:29 PM
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(08-15-2012 12:29 PM)Mehmet Yüksel Yazılan:  Neyse Oyuna devam edicem bu gidişle exp de kasamicam bana exp borçlusun TRS!

Güle güle git. Hiç bir şey borçlu değilim sana.

-
08-15-2012 12:34 PM
Burak Kandöker
Unregistered

Can'ın açtığı ve Can'a karşı açılan hemen hemen bütün konuları inceledim.Nexon Değişiminden bugüne herhangi bir platformda hiçbir şekilde bu konuda yorum yapmadım ve sessiz kaldım.Fakat War Rock Türk oyuncularının bilmesi gereken bazı gerçekler var.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum,Türk oyuncularının sadece Can admini yok.Bir admini daha var.Fakat kendisi Türkçe sıkıntısı çektiği için ne Türk Sunucusuna gelebilir nede bu forumlara girip sizinle muhabbet edebilir.Adını merak ediyorsanız NXRambo'dan bahsediyorum.

Şu anda Türk oyuncuların ulaşabileceği,yakınıp dert anlatabileceği tek kişi Can sanılıyor.Aslında o iş bilindiği gibi değil.Şu anda Türk oyuncularının 2 Türk admini var.Türk GM seçimlerinde 2 Türk GM alındı fakat bir kişi Fransa'dan başvuru yapan Hasan arkadaşımız.Kendisi gayet saygılı,iyi bir insan.Az çok Türkçe konuşabiliyor fakat yazma konusunda aynı başarısı yok.İngilizce'den Türkçe'ye çevirileri yapamıyor.Bu nedenle geçtiğimiz haftalarda yaptığı yanlış çeviriler nedeniyle Türkçe bölümünden alındı.

Yani 2 Türk admininiz varken 1'e düştü.Can'ın tek kişilik yaptığı iş ikiye katlandı.Bu adama yüklenmeniz ne kadar doğrudur siz karar verin.Bence Can'a yükleneceğinize Nexon'a yüklenip hakkınızı arayın.Şu anda Hasan'ın yani NXRambo'nun asıl görevi Türkiye idi.Türk oyuncularına destek vermek için Şirket ekibine katıldı fakat fiyaskoyla sonuçlandı.Şuan oyunculara haksızlık yapan birisi varsa o kişi Can değildir.Can'ın nelerle uğraştığını buradaki herkesten farklı bir şekilde bizzat ben gördüm.

Forumda NXRambo tarafından cevaplanan bazı ticketlar gördüm.Sanırım İngilizceside pek iyi olmayacakki Google Translate kullanıyor olabileceğini düşünüyorum.Size hizmet eden insanlara yükleneceğinize neden 2 Türk GM'iniz varken 1 kişinin size hizmet ettiğinin peşine düşün ve oyuna verdiğiniz paranın hakkını Can'dan değil Nexon Şirketinden isteyin derim.Ve bu işin peşine düşersenizde doğru düzgün Can'a yardım edebilecek birilerinin getirileceğinin kanaatindeyim.Zira siz olmazsanız ne
War Rock olur ne de Nexon olur.

Saygılarımla.
08-15-2012 12:34 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
Mehmet Yüksel
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Silver Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
Çok ta Tın.!

Judgez Of Sky

dvkextreme
08-15-2012 12:35 PM
Uğur Gür
[★ Her yoL YeniYoL ★]
*

Profil Bilgileri
Adı: Uğur

Rep Puanı: 72

Warrock Bilgileri
Nick: lpanicatacl

K/D: 0.00

LwL: 39

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
(08-15-2012 12:34 PM)Burak Kandöker Yazılan:  Can'ın açtığı ve Can'a karşı açılan hemen hemen bütün konuları inceledim.Nexon Değişiminden bugüne herhangi bir platformda hiçbir şekilde bu konuda yorum yapmadım ve sessiz kaldım.Fakat War Rock Türk oyuncularının bilmesi gereken bazı gerçekler var.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum,Türk oyuncularının sadece Can admini yok.Bir admini daha var.Fakat kendisi Türkçe sıkıntısı çektiği için ne Türk Sunucusuna gelebilir nede bu forumlara girip sizinle muhabbet edebilir.Adını merak ediyorsanız NXRambo'dan bahsediyorum.

Şu anda Türk oyuncuların ulaşabileceği,yakınıp dert anlatabileceği tek kişi Can sanılıyor.Aslında o iş bilindiği gibi değil.Şu anda Türk oyuncularının 2 Türk admini var.Türk GM seçimlerinde 2 Türk GM alındı fakat bir kişi Fransa'dan başvuru yapan Hasan arkadaşımız.Kendisi gayet saygılı,iyi bir insan.Az çok Türkçe konuşabiliyor fakat yazma konusunda aynı başarısı yok.İngilizce'den Türkçe'ye çevirileri yapamıyor.Bu nedenle geçtiğimiz haftalarda yaptığı yanlış çeviriler nedeniyle Türkçe bölümünden alındı.

Yani 2 Türk admininiz varken 1'e düştü.Can'ın tek kişilik yaptığı iş ikiye katlandı.Bu adama yüklenmeniz ne kadar doğrudur siz karar verin.Bence Can'a yükleneceğinize Nexon'a yüklenip hakkınızı arayın.Şu anda Hasan'ın yani NXRambo'nun asıl görevi Türkiye idi.Türk oyuncularına destek vermek için Şirket ekibine katıldı fakat fiyaskoyla sonuçlandı.Şuan oyunculara haksızlık yapan birisi varsa o kişi Can değildir.Can'ın nelerle uğraştığını buradaki herkesten farklı bir şekilde bizzat ben gördüm.

Forumda NXRambo tarafından cevaplanan bazı ticketlar gördüm.Sanırım İngilizceside pek iyi olmayacakki Google Translate kullanıyor olabileceğini düşünüyorum.Size hizmet eden insanlara yükleneceğinize neden 2 Türk GM'iniz varken 1 kişinin size hizmet ettiğinin peşine düşün ve oyuna verdiğiniz paranın hakkını Can'dan değil Nexon Şirketinden isteyin derim.Ve bu işin peşine düşersenizde doğru düzgün Can'a yardım edebilecek birilerinin getirileceğinin kanaatindeyim.Zira siz olmazsanız ne

Saygılarımla.

Helal Burak şimdi nfs bakabilirsin daha videolar çekicez Big Grin
(Bu Mesaj 08-15-2012 12:38 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Uğur Gür.)
08-15-2012 12:36 PM
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(08-15-2012 12:34 PM)Burak Kandöker Yazılan:  Can'ın açtığı ve Can'a karşı açılan hemen hemen bütün konuları inceledim.Nexon Değişiminden bugüne herhangi bir platformda hiçbir şekilde bu konuda yorum yapmadım ve sessiz kaldım.Fakat War Rock Türk oyuncularının bilmesi gereken bazı gerçekler var.

Saygılarımla.

Şu adam gibi düşünen insanlar lazım bize. Helal olsun kardeşim sana yazdıklarına tamamen katılıyorum. Benim kelimelerimi bekleyip üste kaçınca ss alacağınıza bana destek olacak sizlere yardım edecek bir eleman için hakkınızı forumlarda arasanız emin olun daha faydalı olur. Teşekkürler Burak.

-
08-15-2012 12:37 PM
« Önceki | Sonraki »

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай