Saygı
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Saygı
Konudaki Cevap Sayısı
90
Konuyu Açan Kişi
NXBoomer
Görüntülenme Sayısı
18358

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Saygı
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri
Adı: Can

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 490

Warrock Bilgileri
Nick: Mephistopheles

K/D: 2+

LwL: 76

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Saygı
23 yaşında olan birisine 17 yaşında birinin koçum diye hitap etmesi veya ailesiyle ilgili yargıda bulunması normalmidir ? Ben mi geride kaldım acaba ? Anlamadığım şey, bu kadar uğraş veriyorum gerçekten çabalıyorum bir şeyleri düzeltmek için insanlarda saygı denen şey hiç kalmadı mı ? Biraz olsun insan suçlama yaparken geniş bakıp tabloyu göremez mi ? Bu adam çalışıyor bizim için emek sarf ediyor diyemez mi ? Gerçekten şunu merak ediyorum belki hata bendedir, sizinle ilgilenmemem mi gerekiyor ? Salıvermem mi lazım ? Herkesin birbirini ezdiği, küfür ettiği, hack açtığı, kuralları çiğnediği bir ortam daha mı çok istiyorsunuz ? Sizi anlayan bir Türk'ün varlığı sizleri mutlu etmiyor mu ? Neden bir şeyin varlığı ile umut sahibi olmak yerine her zaman tersini düşünüyorsunuz ? Bana biri açıklayabilir mi ? Admin olarak bu işe geldiğimden beri haksız yere banladığım bir kişi bile olmadı. Evet, bana hakaret eden, tehdit eden oldu ama kanıtsız bir kişiyi bile banlamadım. Şu halimle benden yaşça küçük insanların dilinde dolanıyorum oyuncak gibi ve gerçekten bu beni üzen bir şey kalkıp utanmadan bana koçum diyebiliyor, küfür etmem için beni resmen iğneliyor, küfür etse de onu forumlarda afiş olarak assam diye. Bu zihniyet nedir arkadaşlar ? Sorun nedir ? Görevi kolay zannediyorsunuz, gerçekten kolay bir iş gibi geliyor sizlere ama bu iş gerçekten kolay değil. 1 gün salıverdiğinizde ticket'ların sayısı %200 artabiliyor, salıverdiğinizde oyundaki hackler rahatça dolanabiliyor. 1 hafta ben yokum desem eminim power level odaları açan, opk odaları kuran dolu insan olacaktır ve bunlara katılan oyuncular. Görevimi bıraktım Türkiye serverına bakan kimse olmayacak dediğimde eminim buna üzülenden çok sevinen olacaktır. Sevilen bir insan olmak isterim elbet ama herkesin sevecen yanının altında bana ya şuna bak admin olmasa bir hiç dediğini biliyorum. Eskiden bir odaya girdiğimde selam bile vermeyen insanlar şimdi birden can can oo admin diyorlar, sizce gerçeği yansıtıyor mu ? Hepinizle birer birer iyi geçinmeye çalışıyorum, her ne kadar 1 sorusuna yanıt alamadığı için beni yavşak moduna soksa da. Biliyor musunuz, bu işe başvurduğumda hayalim herkesi mutlu etmek, temiz, eski ortamına sahip bir oyun sunmaktı. Yeni olan bir çok kişi k2pixel'in varlığından bile habersizdir. Onun gibi sizlerle ilgilenip, yardımcı olmaktı. Ben ki 6 yılı aşkın süredir bu oyundayım ama girdiğim clan sayısı 5 i geçmedi. Kimseyle yakın bir bağım olmadı oyunda Mete hariç. Forumlarda elimden geldiğince insanlara İngilizce bilgim ile yardımcı oldum, olmaya çalıştım. Şimdi oyunun adminiyim belki doğru belki yanlış bir karar pek umursamıyorum, işe başladım ve ekibim içerisinde Sirion ile birlikte en çok çalışan ve emek sarf eden kişiyim. Bugüne kadar 4000 üstü ticket cevapladım haftalık 58 saat aktif olma ortalamam var forumu temiz tutan biriyim hem Türkiye hem International. Oyun içinde gelen silahların bilgileri, duyurular ve bütün Türkçe temelin çevirisini yaptım. Combat Arms'ın her türlü silah ve bilgilendirme butonlarının çevirisini bir diğer Türk ile yaptım toplam 6000 exel satırıydı. Nexon'da çalışmam için teklif aldım ve reddetmek zorunda kaldım üniversitem yüzünden. Ama bunca başarının altına imza atmışken oyunda 15-18 yaş grubuna dahil kişiler tarafından ağızlarda sakız gibi dolanıyorum. Takma diyeceksiniz, umrunda olmasın kim ki onlar diyeceksiniz. Ama takıyorum dostlar, takıyorum çünkü bu lafları hakedecek bir insan değilim. Kalkıp bana işini yap diyebilen insanlar var, hiç bir şey bilmeden, hiç bir konudan haberi yokken. Çoğu kişiye göre biz neyiz ? admin ne yapar biliyor musunuz ? Hiç bir şey. Oturduğu yerden para kazanır. Oyuna girer 2-3 oyun oynar, çıkar. 15-20 kişi banlar, onlar da zaten hep haksız banlanmışlardır. Anasına bacısına küfür yer ama oturduğu yerden para kazanır. İşte "bu" , çoğu kişinin gördüğü. Gerçek ne biliyor musunuz ?

-09.00'da skype toplantısı
-10.00 skype toplantı bitişi
-11-13.00 ticket sistemi ticket cevaplama
-13.00-16.00 oyun gözetleme hack rapor
-16.00-18.00 War Rock Forum moderasyonu

Bu benim günlük programım onun dışında tabii ki durmak yok neden çünkü 2 saat boş bırakmak ticketlerin birden dağ olmasına neden oluyor. Tabii çevirileri saymıyorum dağ gibi sayfalarca çeviri. Ayrıca insanlara bir konuyu anlatmaya çalışma süreleri..

Çok konuştum büyük bir ihtimal kimse bu yazıyı okumak istemeyecek. Ben yazdım, çünkü gerçekten içimde bir dağ oldular. Kimseye bi lafım yok, kaybedilmiş insanlar için yapacağım hiç bir şey yok. Saygı aile tarafından öğretilir. Allah'a şükür bugüne kadar kendimden büyük birine saygısızlık yapmadım kendimle de başarılarımdan ötürü gurur duyuyorum. Keşke herkes aynada kendisine bakıp biraz empati kurabilse.

İyi günler dilerim.
Can

-
08-15-2012 10:36 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Mehmet Yüksel
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: Mehmet

Katılma Tarihi: Aug 2012

Rep Puanı: 4

Warrock Bilgileri
Nick: dvkextreme

K/D: 1.83

LwL: 24

Clan: JoS

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Silver Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
RE: Saygı

http://warrock-stats.com/index.php?site=...dvkextreme

[Resim: chjs9.png]

Judgez Of Sky

dvkextreme
08-15-2012 10:44 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Batuhan Özhan
<3<3GALATASARAY<3<3

Profil Bilgileri
Adı: Batuhan

Warrock Bilgileri
Nick: bigsizeboy

K/D: 1.43

LwL: 37

Clan: YOK!

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Assault

CQC
Yazını okudum,gerçekten tebrik ediyorum.Bu yazılarını okuduktan sonra nexonun yetersiz bir şirket olduğunu düşünüyorum.Benim bir akrabam vardı divisionda grafikerlik yapıyordu ancak oradaki adminler günde 1.5 saat çalışıyorlardı ve bu oyundan yaklaşık 1.500 kat oyuncu sayısı bulunuyor.buda sırf bilgisayar ortamında.Ps3 ü söylemeye gerek duymuyorum senin bu kadar çalışmanın sebebi kadrosuzluk.

[Resim: c909n.jpg]

Gran Turismo 5
08-15-2012 10:45 AM
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(08-15-2012 10:44 AM)Mehmet Yüksel Yazılan:  o kişi benim beyler Smile saygı buysa ol o zaman Smile

http://g1208.hizliresim.com/10/h/bwurp.jpg

http://g1208.hizliresim.com/10/h/bwus9.jpg

Yazımın yukarı çıkmasını bekleyip sadece işine yarayacak kısmı alacak kadar kurnaz birisin, flash atıp ban yiyecek kimse yok elbette korkutmalık söylüyorum dediğim yeri bekleyip sadece orayı kesip alacak kadar kurnazsın çünkü daha küçük bir çocuksun evet seni gerçekten kendi haline bırakıyorum. İşe yaramaz birisin çünkü.

-
08-15-2012 10:48 AM
Mehmet Yüksel
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Silver Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
Yazık valla gerçekten oyundaki gibi burdada ağlasan içim yanmicak :/ bu kurnazlıksa senin dediklerinde bir uyarı değil kendini yukarı çıkartmak misal ben Gm olsam Böyle bir uyarı yapmam eğer ki katlanamıyorum diye yazmışsın bak orda burak o zaman Gm liği bunu oyunda bize Böyle kelimeler kullanmadan önce iyice düşün derim evet yaşım 17 olabilir ama zeka yaşı herkezin ortada!.

Judgez Of Sky

dvkextreme
08-15-2012 10:52 AM
Batuhan Özhan
<3<3GALATASARAY<3<3

Profil Bilgileri
Adı: Batuhan

Warrock Bilgileri
Nick: bigsizeboy

K/D: 1.43

LwL: 37

Clan: YOK!

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Assault

CQC
evet ortada zeka yaşın 1.5

[Resim: c909n.jpg]

Gran Turismo 5
08-15-2012 11:00 AM
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(08-15-2012 10:52 AM)Mehmet Yüksel Yazılan:  Yazık valla gerçekten oyundaki gibi burdada ağlasan içim yanmicak :/ bu kurnazlıksa senin dediklerinde bir uyarı değil kendini yukarı çıkartmak misal ben Gm olsam Böyle bir uyarı yapmam eğer ki katlanamıyorum diye yazmışsın bak orda burak o zaman Gm liği bunu oyunda bize Böyle kelimeler kullanmadan önce iyice düşün derim evet yaşım 17 olabilir ama zeka yaşı herkezin ortada!.

Zekanın neye çalıştığı net bir şekilde ortada kusura bakma ben bu kadar zeka sahibi değilim, çünkü ne olursa olsun insanlara hep olumlu yaklaşan biriyim. Gm'liği bırakıp bırakmamak benim alacağım bir karar, kimsenin ne dediği benim için önemli değil. İster iyi de ister kötü bu benim kişisel olarak alacağım bir karar ve halen kalkıp burada bana ağlamaktan söz edebiliyorsun benim yaptığım oda sahibini kötü durumda bırakmamaktı. Bilgisayarı kötü olduğu için özellikle oraya nom14-flash yazdı, sizden beklentisi bu kurala uymanızdı. Malum GM olduğum için oyun içindeki kuralların uygulanmasını sağlamak "BENİM" görevim, ve bu tür bir uyarıyı bunu düşünerek yaptım. Elbette bu kurala uymadığı için kimseyi banlayacak, ceza verecek değilim bu sadece sözel bir ifadeydi. Seninle bu konuşmanın ardından insani bir şekilde açıklama yaptım ama evet tahmin etmeliydim, ruhu ve bilinci sadece kötülüğe ve kurnazlığa çalışan bir insana açıklama yaparsan o açıklama sana böyle döner. Kendinle gurur duyabilirsin. Her şeye rağmen oyununa devam edeceksin, seninle ilgili bir şey yapmayacağım. İnsanlar senin gibilerle pek muhattap olmazlar emin olabilirsin.

-
08-15-2012 11:01 AM
frknleader
Furkan
*

Profil Bilgileri
Adı: Furkan

Katılma Tarihi: May 2012

Rep Puanı: 116

Warrock Bilgileri
Nick: Bıraktı

K/D: 1.26

LwL: 45

Clan: Prox

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
gerçekten çok üzüldüm Sad

[Resim: 9x6kvUf.jpg]
08-15-2012 11:01 AM
Mehmet Yüksel
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Silver Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
ama bak burda haksızsın şimdi bu pc donmaları için konuşuyorsan o zaman bizim sorunumuz olmuyor niye çünkü bu oyunun yaptığı bir item ve bunu kullanmak için herkez para yatırabiliyor o zaman biz hiç para yatırmayalım!Burada haksızsın.Ve bir başka konuda daha konuşalım eğer sen orda uyarıcı bir kelime kullanıyorsan haksızsın orda seni banlatırım demeye getirmişsin ve ss aldığım için de kurnaz durumuna getiriyorsun o zaman bütün oynadığım oyunların videosunu alıyim artık ss de yetmiyor ne yazıkki m045.gif

Judgez Of Sky

dvkextreme
08-15-2012 11:08 AM
NXBoomer
Game Master
GameMaster

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(08-15-2012 11:08 AM)Mehmet Yüksel Yazılan:  ama bak burda haksızsın şimdi bu pc donmaları için konuşuyorsan o zaman bizim sorunumuz olmuyor niye çünkü bu oyunun yaptığı bir item ve bunu kullanmak için herkez para yatırabiliyor o zaman biz hiç para yatırmayalım!Burada haksızsın.Ve bir başka konuda daha konuşalım eğer sen orda uyarıcı bir kelime kullanıyorsan haksızsın orda seni banlatırım demeye getirmişsin ve ss aldığım için de kurnaz durumuna getiriyorsun o zaman bütün oynadığım oyunların videosunu alıyim artık ss de yetmiyor ne yazıkki m045.gif

Ben neyin ne olduğunu biliyorum, emin ol forumda da herkes olayın ne olduğunu anlamıştır. O yüzden bence artık konuşmanın gereği yok.

-
08-15-2012 11:37 AM
« Önceki | Sonraki »

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай