Putin'in Şerefine 1000 Göğüs!
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
23
Konuyu Açan Kişi
mogazz
Görüntülenme Sayısı
6326

Konu Kapalı 

Derecelendir
  • 2 Oylar - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
F.Dana
Uzman zombici_Sinop/Erfelek
*

Profil Bilgileri
Adı: Furkan

Katılma Tarihi: Jul 2010

Rep Puanı: 124

Warrock Bilgileri
Nick: xxxxxxx

K/D: 9.99

LwL: 999

Clan: 1NC

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
mp7a1
Silver Premium
Medic
M60
CQC
RE: Putin'in Şerefine 1000 Göğüs!
Bide full izlediniz ha Smile

GÖRMEK İSTEMEDİĞİM BİRİNİ GÖRÜNCE BEN
[Resim: sg6wj.gif]
09-05-2011 11:09 PM
Tüm Mesajlarını Bul
erzincantr
Legend Eagle
*

Profil Bilgileri
Adı: ozan

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 46

Warrock Bilgileri
Nick: erzincontr

K/D: 1.53

LwL: 61

Clan: [TR]

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper
FAMAS
Battle Group
Hayat sex´ten ibaret değildir gençler kendinize gelin m045.gif

09-05-2011 11:10 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Harun Erbay
Üst Teğmen
*
TeamSpeak Admin

Profil Bilgileri
Adı: HARUN

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 186

Warrock Bilgileri
Nick: bykusshow

K/D: 1

LwL: 1

Clan: BMT

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
psg1

Sniper
M60
Urban OPS
Bu arkadaşlar herşeyı bırbırıne karıştırmış forumda hadi üyeler bilmiyor,ya yorum atan yöneticiler..biraz çeki düzen verin kendinize

KÜLLERİNDEN DOĞAN AŞK !!!..!!!

Forum Kuralları
WarRock İndirme
Teknik Yardım Bölümü
Hazır Ticketlar Bölümü
WarrockTR Clanlar Birliği
Xfire Oyun İçinde Video Çekme
Teamspeak 3 Kurulum
WarRock Kayıt Olma
Hediye Kod Kullanmak
ImageShack SS Koyma Programı
WTR Clan Kayıt İşlemi
Foruma Video Ekleme Kodları
Microsoft Visual C++ Runtime Warrock Hatası Çözümü
Warrock Dosyaları [ Sistem ]
Nod32 İçin WarRock Ayarı
09-05-2011 11:13 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Katılma Tarihi: Dec 2010

Rep Puanı: 112

Warrock Bilgileri
Nick: BIRAKTI

K/D: Y.ZZ

LwL: XX

Clan: YOK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
(09-05-2011 11:03 PM)Yalan Dunya Yazılan:  Burasi oyun formu degil .... olmus yazik bide bu konuya forum yoneten kisiler cevap yazmis cogu kisinin burda yasi bile tutmuyor ama yukardakiler bos birakirsa yakinda +18 forum olur bulurasi...

Her gecen gun biz insalar insanliktan cikiyoruz aglanacak halimize guluyoruz..

(09-05-2011 11:10 PM)erzincantr Yazılan:  Hayat sex´ten ibaret değildir gençler kendinize gelin m045.gif

(09-05-2011 11:13 PM)Harun Erbay Yazılan:  Bu arkadaşlar herşeyı bırbırıne karıştırmış forumda hadi üyeler bilmiyor,ya yorum atan yöneticiler..biraz çeki düzen verin kendinize

1. "erzincantr" hayat sex'ten ibarettir. Bunuda herkez benimser. Lise Psikoloji Kitabını açıp Ünitenin ve Konunun adı neydi unuttum ama bahsi geçen yerde 3 tane madde var. Bu 3 maddede "Yemek, Su ve Sex" ile ilgili başlıklar ve detayları vardı. Sonuç olarak bu 3 başlığın özeti "Hayatımızda eğer bu 3 şeyi yaşayamassak, bu 3 şey olmasaydı bizim hayatta yaşamamız mümkün değildir" sonucuydu. Sex olmasaydı sence insanoğlu nasıl ortaya çıkardı ?

2. "Yalan Dunya" ben Turgay ile özellikle konuştum kendisinin bi cevap vermesi için yarım saat bekledim ne olur ne olmaz diye kendisiyle aynen şöyle bir sohbetimiz geçti.

-Kusura bakma Turgay ama video'yu editleyimmi yoksa kalsın mı ?
-Video'nun sonunu izledinmi adam Triple yapıyor
-Du bakıyım. Aaa harbiden öyle Big Grin Ya ama şimdi cidden yorum yapasım içimi dökesim geldi bune ya Dünya Cidden Adaletsiz offf Sad Şuna bak 1000 Göğüs ne demek ya. Bak cidden konuyu kaldırabilirim veya izin verirsen yorum atayım. Yorum atmayı cidden istiyorum Tongue
-(Yarım saat bekledim. Yorum atmamak için zor tuttum kendimi)
-Video kalsın =D

Dediği andan itibaren video'ya bende yorumumu yaptım. Nede olsa o CEO ve onun sayesinde bu forum ayakta ve sizlerde onun sayesinde bu foruma üyesiniz. Siz siz olun "Turgay Emek"'in bu hayatta iyi bir insan olduğuna ve hiç bir cahil tarafı olmadığına dayanaraktan ve kendisinin "keşke abimde böyle olsaydı" dedirtten bir hayat felsefesiyle yaklaşan üyelerimize karşı böyle maneviyatı yüksek bir ceo'nun "Video kalsın =D" yorumunuda çok yadırgamamak lazım. Erkek hormonlarının ve duygularının önüne kimse geçemez. Bu bir istek ve arzu. Bunu kovalayın Wink ve video'ya yapılan ekşi sözlük yorumlarını okuduysanda Video bir yandan dertlendirip bir yandan şaşırtan bir yandanda güzel bir mutluluk veren bir video'ydu. Şu ana kadar hiç yaşamadığımız görmediğimiz böylesi olabilir mi ? diyebildiğimiz bir video'ydu ve şahsi adıma bu video'nun bu forumda paylaşılmasına hiçte karşı çıkmadım. Allah aşkına bu forumda sevgiliye aşka olan hazzından bıkmış ve "yeter artık sevgili karı kız muhabbetleri bile istemiyorum" diye isyan edecek kaç kişi var allah aşkına. Siz bu video'yu izlediğinizde eminimki sizdede bir şaşırma ve fermuar'ın zorlanması durumları kesinlikle olmuştur Wink Smile

3. "Harun Erbay" Önce sen FORUM KURALLARInı okuyup mesajın tamamının kalın harflerle yazılmadığını öğren, 2. Maddede yazdıklarımı oku ona göre moderatörlere yorum yap Wink

Dip Not: O Kalın harflerle yazdığımı yağcılık diye nitelendiren insanlar varsada şunu bilsinler ki her iyi sözün temeli yağcılık olsaydı benim bu dünyada ne bi arkadaşım ne bi dostum nede bi ailem olurdu, bu dünyaya amaçsız bir şekilde gelirdim. Sevginin ve saygının temelini bu sözler oluşturur. Bunlar olmasaydı siz olmazdınız. Sizi siz yapan çevrenizdir bunu sakın unutmayın. Sizin çevrenize olan sevginizi, merhametinizi ancak yine çevreniz dahada yükseltir. Hepimiz yorum yaparken duygularımızı ve düşündüklerimi aktarmıyor muyuz zaten ?

Turgay Emek ve WTR Ailesine

[Resim: 800pxcannibalcorpse.jpg]

(Bu Mesaj 09-07-2011 12:42 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Cannibal Corpse.)
09-07-2011 12:25 AM
Tüm Mesajlarını Bul
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай