Nokia Lumia 920
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Nokia Lumia 920
Konudaki Cevap Sayısı
13
Konuyu Açan Kişi
ibrahmsr
Görüntülenme Sayısı
4996

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Nokia Lumia 920
ibrahmsr
BEŞİKTAŞ
*

Profil Bilgileri
Adı: İbrahim S.

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 120

Warrock Bilgileri
Nick: infibow

K/D: 1.41

LwL: 44

Clan: KANK

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
Nokia Lumia 920
Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle Lumia 920'yi satın almış bulunuyorum. Sizin yorumlarınızı almanın dışında şunu belirtmek isterim almadan önce beni en çok kamerası cezbetti. Ayrıca Win 8 Phone işletim sistemini de unutmamak lazım. Uygulaması oyunları vs. az ama ben inanıyorum ki Windows gibi aklı başında bir şirketin bu kategoriyi önemsememe gibi bir lüksü yok. Yorumlarınızı alıyim. iyi kötü..

[Resim: g183h.png]
01-12-2014 11:05 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Deathwing
World of Warcraft
*

Profil Bilgileri
Adı: Gökmen

Katılma Tarihi: Jan 2011

Rep Puanı: 62

Warrock Bilgileri
Nick: trsacrifice

K/D: 1.52

LwL: 57

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
RE: Nokia Lumia 920
bendde 920 var gayet memnunum 6-7 aydır kullanıyorum

[Resim: ntvhs.jpg]
(Bu Mesaj 01-12-2014 11:06 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Deathwing.)
01-12-2014 11:06 PM
ibrahmsr
BEŞİKTAŞ
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
(01-12-2014 11:06 PM)Deathwing Yazılan:  bendde 920 var gayet memnunum 6-7 aydır kullanıyorum

Neyini beğendin hangi açıdan kötü uygulamalarından tavsiyelerin.
Not:Tel elime en geç çarş. gelicek

01-12-2014 11:12 PM
Deathwing
World of Warcraft
*

Profil Bilgileri
Adı: Gökmen

Katılma Tarihi: Jan 2011

Rep Puanı: 62

Warrock Bilgileri
Nick: trsacrifice

K/D: 1.52

LwL: 57

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Telefondan pek anlamam uygulama felan ama telefon menüsü o arka kapakların değiştirebilmesi farklı renk seçenekleri var kamerası benimde dikkatimi çekti gayet güzel ama ama uygulama çeşitliği diğer telefonlar gibi değil yavaş yavaş geliyo

[Resim: ntvhs.jpg]
01-12-2014 11:31 PM
blckmurder
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: fatih

Katılma Tarihi: Aug 2010

Rep Puanı: 51

Warrock Bilgileri
Nick: blckmurder

K/D: 4.08

LwL: 55

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
M60
Battle Group
Kamerada gerçekten muazzam bi cihaz.Işletim sistemi yeni olduğu için birkaç oyun veya uygulamada sıkıntı çekebilirsin.Internetide benim lanet pc den hızlı diyebilirim.Uygulama oyun açmada stabilitesi çok hızlı.En sevdiğimde ayarlardan dokunmatik hassasiyetini yüksek yapınca eldiven gibi nesnelerden işliyor olması.Kış için telefon açarken zorluk olmasın diye eklemiş oldukları özellik kısaca benim en beğendiğim cihazlardan.Şekli de ayrı bi cabası Smile

" Kelebekler ve arıların arzuladığı bir çiçek olmak varken, sinekleri cezbeden bir bok parçasıydım . "

- Charles Bukowski
01-12-2014 11:42 PM
can2121
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: sami

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 3

Warrock Bilgileri
Nick: Can

K/D: 2.80

LwL: 45

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Engineer

CQC
yani şuan akıllı telefon piyasasına ilginç bir giriş yapan nokia yı 1400 lira fiyatla neden seçmiş olabilirsin diye merak ediyorum. Küçük ekran,az uygulama,benzer fiyat akıllı telefonlara göre daha düşük performans.Tamam kamerası 10 numara olabilir ama açıkcası hiçbir zerafeti yok. Telefon hayırlı olsun ama o fiyata LG G2 marka telefonu incelemeni tavsiye ederdim. Akıllı telefon piyasasında gerek fiyati gerek tarzı ve özellikleriyle en dikkat çekici telefon. Benchmark testlerinde de genelde xperia Z1 den sonra geliyor(aralarında 600-700 lira civari bir fiyat farkı var)
Fiyatına göre 2.27 ghz 4 cekirdek snapdragon800 ile alınacak ilk telefon diyorum. Şahsen param olsa bu telefonu almak için tereddüt bile etmem

I love WarrockTR
01-13-2014 10:29 PM
blckmurder
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
M60
Battle Group
(01-13-2014 10:29 PM)can2121 Yazılan:  yani şuan akıllı telefon piyasasına ilginç bir giriş yapan nokia yı 1400 lira fiyatla neden seçmiş olabilirsin diye merak ediyorum. Küçük ekran,az uygulama,benzer fiyat akıllı telefonlara göre daha düşük performans.Tamam kamerası 10 numara olabilir ama açıkcası hiçbir zerafeti yok. Telefon hayırlı olsun ama o fiyata LG G2 marka telefonu incelemeni tavsiye ederdim. Akıllı telefon piyasasında gerek fiyati gerek tarzı ve özellikleriyle en dikkat çekici telefon. Benchmark testlerinde de genelde xperia Z1 den sonra geliyor(aralarında 600-700 lira civari bir fiyat farkı var)
Fiyatına göre 2.27 ghz 4 cekirdek snapdragon800 ile alınacak ilk telefon diyorum. Şahsen param olsa bu telefonu almak için tereddüt bile etmem

Hahaha lumia çıkalı 1.5 yıldan fazla zaman oldu çıktığında kıyaslanacak rakibi s3 tü.Sen gitmişsin yeni çıkan lg g2 ile kıyaslıyorsun nasıl bi mantık varsa.Ayrıyetten uygulaması az değil oyunları az.Her istediğin uygulamayı bulamıyorsun diye bu uygulamaların az olduğu anlamına gelmez.Windows market dünyanın en hızlı gelişen marketi şuan.Androiddende IOS markettende daha hızlı gelişiyor.Sadece biraz daha zamana ihtiyacı var.Herşeyide bencmarka göre seçemezsin orda birçok marka hile yapıp sonuçları mükemmel gösteriyor.Senin önerdiğin telefonun işletim sisteminin stabilitesi yerlerde geziyor.Ama windows phone şuan IOS la karışacak durumda ve en stabil işletim sistemlerinden biri.Tasarımıda birçok kişi tarafından beğenilmiş ki tasarım ödülü almış.Ekranına küçük demişsin 4.7 inç ekranı gerçekten iyi bir boyut.Alma sebebleri belki bunlardır ne dersin Smile

" Kelebekler ve arıların arzuladığı bir çiçek olmak varken, sinekleri cezbeden bir bok parçasıydım . "

- Charles Bukowski
01-14-2014 11:05 AM
can2121
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: sami

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 3

Warrock Bilgileri
Nick: Can

K/D: 2.80

LwL: 45

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Engineer

CQC
Telefonu çıkma tarihine göre kıyaslamak yerine fiyatına göre kıyaslamak daha akıl karıdır bana göre. Sen gelmiş 1.5 yıl önceki telefon diyosun. Benchmark testinde hangi markaların fazla göstermeye çalıştığını biliyorum sıkıntı yapma
Bana göre tasarımı bir anlam ifade etmiyor ki zaten herkes kendi düşüncesini paylaşıyo. Amacın her konuya bi cevap atıp kendini daha bilgili göstermekse vazgeç. 2014 yılında bana göre 1400 liraya alınacak bir telefon değildir 920. Windows phone sevenler illaki savunmasını yapacaktır

I love WarrockTR
01-19-2014 04:49 PM
blckmurder
Yüzbaşı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Medic
M60
Battle Group
(01-19-2014 04:49 PM)can2121 Yazılan:  Telefonu çıkma tarihine göre kıyaslamak yerine fiyatına göre kıyaslamak daha akıl karıdır bana göre. Sen gelmiş 1.5 yıl önceki telefon diyosun. Benchmark testinde hangi markaların fazla göstermeye çalıştığını biliyorum sıkıntı yapma
Bana göre tasarımı bir anlam ifade etmiyor ki zaten herkes kendi düşüncesini paylaşıyo. Amacın her konuya bi cevap atıp kendini daha bilgili göstermekse vazgeç. 2014 yılında bana göre 1400 liraya alınacak bir telefon değildir 920. Windows phone sevenler illaki savunmasını yapacaktır

Bilmiş gibi görünmeye çalışmak bence aşağılık bi eylemdir hayatımda hiçbir zaman böyle birşey yapmadım.Ben sadece yanlış gördüğüm yerlere kendimce müdahele ederim.Senin kıyaslamanı yanlış bulduğumdan yorumumu yaptım.Belki günümüz için bazı özellikleri geri kalsada hala kamerada en üst sıralarda.Sırf kamera için bile isteniyorsa alınabilecek bi cihaz.Ayrıca cihazları kıyaslarken markasına işletim sistemine hayran olup savunmak cahilliktir.

- Charles Bukowski
01-19-2014 08:51 PM
ibrahmsr
BEŞİKTAŞ
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
(01-19-2014 04:49 PM)can2121 Yazılan:  Telefonu çıkma tarihine göre kıyaslamak yerine fiyatına göre kıyaslamak daha akıl karıdır bana göre. Sen gelmiş 1.5 yıl önceki telefon diyosun. Benchmark testinde hangi markaların fazla göstermeye çalıştığını biliyorum sıkıntı yapma

Dediğin gibi 1400 liraya değil 999 liraya aldım Vatan'dan

01-23-2014 11:34 AM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Nokia 6300 Facebook Pegasus. 16 6,440 10-26-2013 07:33 AM
Son Mesaj: Akif E.
  Nokia Lumia 820 mi Samsung Galaxy S3 mü? RoseOfSharyn 17 9,102 04-01-2013 01:38 AM
Son Mesaj: blckmurder
  Nokia belle güncellemesi hakkında yardım... ArchersChief 0 2,011 05-03-2012 10:38 PM
Son Mesaj: ArchersChief
  Altın Nokia NyAnKieS 7 2,330 08-31-2011 11:02 AM
Son Mesaj: SaintMax
  Nokia E71 Ağ Geçidi Cevap Vermiyor. Hip0kraT 3 7,874 07-21-2011 05:43 PM
Son Mesaj: BatuhanMERCİ

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай