MS4004 Sakın Oynamayın Pişman oLursunuz.
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
1
Konuyu Açan Kişi
katliyzums
Görüntülenme Sayısı
727

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
katliyzums
Er
*

Profil Bilgileri
Adı: SAD

Katılma Tarihi: Jul 2010

Rep Puanı: 0

Warrock Bilgileri
Nick: AMJ

K/D: FDG

LwL: 54

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Engineer

Urban OPS
Nedir ms4004 ? Ogame sisteminde bir oyun. Ama grafik olarak eski ogame'i andırıyor. Ancak belli başlı bazı şeyler eklenmiş. Örneğin adanızdaki maden miktarı sınırlı ve maden çıkması için 4-5 gününüzü ayırmalısınız ve çıkan maden sizi idare edebilcek düzeyde değil. Yeni koloni almalısınız yani puan düşmesi kaçınılmaz.

+Aynı bug'dan dolayı 3 kez yüklü miktarda madeninizi kaybetseniz bile kesinlikle geri ödeme yok.

+Forumda laf ediyorlar mail atın diyorlar , maillere cevap keyfi veriyorlar.Vercekleri tutarsa en erken 2 gün.

+Herhangi bir bug'dan dolayı gemileri giden arkadaşa tamam incelicez dediler. 1 ay geçti, geri dönüş hala olmadı.

+En yüksek gemiyi basmak kolayken bir sürü basan insanlar olduktan sonra basması zorlaştırıldı ve gemiler geri alınmadı. Adam 4 gemi basabilcekken 15 tane bastı sonra sistem zorlaştı. Şikayet edince verilen cevap şu; biz size basmayın mı dedik.

+Son 3 aydır 1 hafta sonra yapacaz dedikleri önemli güncelleme sayısı 6.. Sürekli problem çıktı denerek 1'i bile yapılmadı. Sadece 1 tanesi deneme sürüşünde 1 haftadır

+Bir adminin forumda dediği şu; Bir çoğunuzu banlamıyorsak aptallığımızdan değil ; adil davranmaya çalışıp kanıt olmadan uygulamadığımızdan. Banlamak ? madem kanıtın yok bir şey görmedin,niye banlıyorsun ? yaptığım illegal bir şey olsa gam yemicem.

Bu arada oyunda yaklaşk 30 etkin oynayan kişi var ,bize bu muamele varken oyun büyüyünce ne olur bilemiyorum.Başta bu kafa da insanlar varken oyunu bırakan sayısı artıyor, büyüyebilceğinden de kuşkuluyum.

+Oyuna kayıt olurken 3 farklı ırk var,hiç birinin bir özelliği yok (hepsi aynı). Hatta ne ek özellik eklicekleri hakkında fikirleri de olduğu sanmıyorum ,çünkü forumda bizlere sormuşlardı.Eğer onlara bi özellik ekliceklerse 5ay sürer sanırım 1 hafta 1 hafta..

Bu mesajı niye yazıyorum ? gecemi gündüzümü bu oyuna verdim sırf bu oyun için uykusuzluk çektim,derste bile oynadım,arkadaşlarımın yanındayken bile oyunla ilgilendim.( 4 Ay Boyunca ) .. Yaptıkları mualeme budur hepinize kolay gelsin.

I love WarrockTR
07-07-2010 01:16 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
x0n3raca
Why So SeriouS?
*

Profil Bilgileri
Adı: Omare.

Katılma Tarihi: Feb 2010

Rep Puanı: 17

Warrock Bilgileri
Nick: x0n3raca

K/D: 1.53

LwL: 30+

Clan: JsTc

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
RE: MS4004 Sakın Oynamayın Pişman oLursunuz.
oyun ilk başladığında açık beta Smile ilk 10 0nemaestr0 ;-) BBD clanı Web tabanlı oyunlarda daha yolları var..
vicious olacak adminlede tartıştık ztn.. yok böyle saçma bi' oyun senelerce travian ve ogame oynadıktan sonra saçma gelior bu oyun..

[Resim: ataturk.gif]

Semİ - PrO - PlayeR

[Resim: warrocktr.png]
(Bu Mesaj 07-07-2010 02:26 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : x0n3raca.)
07-07-2010 02:25 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай