Lanet Olsun..!
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Lanet Olsun..!
Konudaki Cevap Sayısı
20
Konuyu Açan Kişi
İronEye
Görüntülenme Sayısı
4707

Derecelendir
  • 2 Oylar - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Lanet Olsun..!
Ferudun
Çılgın MG3 çü
*

Profil Bilgileri
Adı: Ferudun

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 363

Warrock Bilgileri
Nick: ferudun066

K/D: 2.80

LwL: 48

Clan: CoLTs

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Sniper
AI-AW
CQC
RE: Lanet Olsun..!
(05-21-2010 12:09 PM)mogazz Yazılan:  İnşallah seninki yayınlanmaz.Değişik şeyler geliyor aklıma...

Bu da ayrı bir bakış açısı tabiki, hatta benimde aklıma gelmedi değil Wink Yanlız arkadaşımızın samimiyetine inanmak durumundayız zira herhangi bir sebebten kafeye giren herkesin görebileceği bir manzaradan bahsediyor arkadaşımız.

Bu noktada biraz üstteki cevabımda da dediğim gibi üzerimize düşeni yapmalıyız, mesela kendimden bir örnek vereyim geçen sene bir otobüse "Ankarada mavi otobüs bilmeyenler için" bindim ve durağıma yaklaşınca otobüs şoförü geç kaldığı bahanesiyle kestirmeden geçip benim ineceğim durağı pas geçip hareket noktasına girdi, bu noktaya kadar sadece neden durağı pas geçtin diye sordum cevapları ise "hem muavin hem de şoför beraber" geç kaldık hareket noktasına yetişmek zorundayız hem nolacak bi mahsurumu var? derken noktayada girdiler zaten. Ben hemen hareket memuruna gidip bu durumu şikayet ettim ve zabıt altına aldırdım. Sonuç ne oldu derseniz o otobüs 1 ay trafikten men edildi şoförün ve muavinin çalışma müsadeleri alındı. Bu olaydan sonra benim semtimdeki tüm otobüs ve minübüsçüler daha bir dikkatli ve beyfendi oldular nedense Smile
SEVGİLERLE...

>>> Forum Kuralları >>> WTR Clan Kayıt İşlemi >>> WarrockTR Clanlar Birliği

>>> Teamspeak 3 Kurulum >>> Foruma Video Ekleme Kodları >>> ImageShack SS Koyma Programı

>>> WarRock İndirme >>> WarRock Kayıt Olma >>>Hazır Ticketlar Bölümü >>> Teknik Yardım Bölümü

>>> MS C++ Runtime Hatası Çözümü >>> Warrock Dosyaları [ Sistem ] >>>Nod32 İçin WarRock Ayarı

[Resim: ferudun066.gif]

[Resim: pc_SharpShooter-TR.png]

BU VATAN İÇİN KURŞUN ATAN DA, KURŞUN YİYEN DE KUTSALDIR...
Ne kadar anlatırsan anlat ve ne kadar bilirsen bil, Senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır...
>>> Hz. MEVLANA
05-21-2010 12:32 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
İronEye
Çavuş
*

Profil Bilgileri
Adı: Mehmet Ali

Katılma Tarihi: May 2010

Rep Puanı: 1

Warrock Bilgileri
Nick: ir0neye

K/D: 1.46

LwL: 2

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
(05-21-2010 12:32 PM)Ferudun Yazılan:  
(05-21-2010 12:09 PM)mogazz Yazılan:  İnşallah seninki yayınlanmaz.Değişik şeyler geliyor aklıma...

Bu da ayrı bir bakış açısı tabiki, hatta benimde aklıma gelmedi değil Wink Yanlız arkadaşımızın samimiyetine inanmak durumundayız zira herhangi bir sebebten kafeye giren herkesin görebileceği bir manzaradan bahsediyor arkadaşımız.

Bu noktada biraz üstteki cevabımda da dediğim gibi üzerimize düşeni yapmalıyız, mesela kendimden bir örnek vereyim geçen sene bir otobüse "Ankarada mavi otobüs bilmeyenler için" bindim ve durağıma yaklaşınca otobüs şoförü geç kaldığı bahanesiyle kestirmeden geçip benim ineceğim durağı pas geçip hareket noktasına girdi, bu noktaya kadar sadece neden durağı pas geçtin diye sordum cevapları ise "hem muavin hem de şoför beraber" geç kaldık hareket noktasına yetişmek zorundayız hem nolacak bi mahsurumu var? derken noktayada girdiler zaten. Ben hemen hareket memuruna gidip bu durumu şikayet ettim ve zabıt altına aldırdım. Sonuç ne oldu derseniz o otobüs 1 ay trafikten men edildi şoförün ve muavinin çalışma müsadeleri alındı. Bu olaydan sonra benim semtimdeki tüm otobüs ve minübüsçüler daha bir dikkatli ve beyfendi oldular nedense Smile
SEVGİLERLE...

İyi Yapmışsın Yapılması Gereken Zaten Bu
05-21-2010 12:34 PM
Ferudun
Çılgın MG3 çü
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Sniper
AI-AW
CQC
(05-21-2010 12:24 PM)black Yazılan:  
(05-21-2010 12:15 PM)Ferudun Yazılan:  O internetkafeyi en yakın polis karakoluna ihbar edebilirsin. İki sebepten dolayı suç işliyor o kafe sahipleri 1- İllegaliteye izin vermek, 2- Yaşları küçük çocukları kefeye aldıkları için...

Yaşı kuçuk çocukları tamamda illegalite için bir yaptırım uygulanacagını sanmam . Kanunlar olsa bile yürütme sistemimiz buna izin verecektir.

O kadarda basit değil herkes güvenlik tedbirlerini almak zorunda ve takip etmek zorunda "adamım eksik, ben görmedim, illegal olduğunu bilmiyordum" gibi bahaneler yok kanunlarda. Yürütmeye gelince ısrarcı olunca öyle bir uygulanıyorki Smile Biraz zorlamak lazım sadece bilirsiniz biz Türkler* zoru severiz.
Türkler* derken tüm vatandaşlardan bahsediyorum tabii olarak.
SEVGİLERLE...
(05-21-2010 12:34 PM)İronEye Yazılan:  İyi Yapmışsın Yapılması Gereken Zaten Bu

Ben yaptımda sen yaptınmı bari yapılması gerekeni? Eğer yapmadıysan yine denk geldiğinde yapmanı tavsiye ederim...

>>> Teamspeak 3 Kurulum >>> Foruma Video Ekleme Kodları >>> ImageShack SS Koyma Programı

>>> WarRock İndirme >>> WarRock Kayıt Olma >>>Hazır Ticketlar Bölümü >>> Teknik Yardım Bölümü

>>> MS C++ Runtime Hatası Çözümü >>> Warrock Dosyaları [ Sistem ] >>>Nod32 İçin WarRock Ayarı

Ne kadar anlatırsan anlat ve ne kadar bilirsen bil, Senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır...
>>> Hz. MEVLANA
(Bu Mesaj 05-21-2010 12:40 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Ferudun.)
05-21-2010 12:37 PM
Ruvale
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: Hasan

Katılma Tarihi: Feb 2010

Rep Puanı: 765

Warrock Bilgileri
Nick: Ruvale

K/D: WTR

LwL: :)

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
psg1
Bronz Premium
Assault
M60
CQC

Aynen ilk benimde aklıma o geldi Smile
05-21-2010 03:42 PM
TBag06
TeKurşun

Profil Bilgileri
Adı: Doğu

Warrock Bilgileri
Nick: Perseus

K/D: 1.35

LwL: 35

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
Silver Premium
Sniper
AI-AW
CQC
(05-21-2010 12:15 PM)Ferudun Yazılan:  O internetkafeyi en yakın polis karakoluna ihbar edebilirsin. İki sebepten dolayı suç işliyor o kafe sahipleri 1- İllegaliteye izin vermek, 2- Yaşları küçük çocukları kefeye aldıkları için...

Big Grin Yuh artık.Bi Online Oyunda Yasak Bir Şey.Cezası Oyun İçinde Verilir.Gerçek Hayatla Alakası Olmayan Bir şey Bu Big Grin
05-21-2010 04:21 PM
SoloTÜRK
ℂ⋆
*

Profil Bilgileri
Adı: Ýuñus

Katılma Tarihi: Feb 2010

Rep Puanı: 16

Warrock Bilgileri
Nick: (๏̯͡๏)

K/D: 1,53

LwL: 53

Clan: (๏̯͡๏)

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
zaten bu hackleri açanların çoğusu çoluk çocuk kişiliği yerine oturmamış edilen küfürlerden alınmayan insanlar yapcak fazla da birşey olduğunu sanmıyorum ziraa yapılması gerenlerin zamanı çoktaaann geçti

[Resim: hareketliturkbayragi1.gif]
05-21-2010 05:55 PM
Ferudun
Çılgın MG3 çü
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Sniper
AI-AW
CQC
(05-21-2010 04:21 PM)TBag06 Yazılan:  

Big Grin Yuh artık.Bi Online Oyunda Yasak Bir Şey.Cezası Oyun İçinde Verilir.Gerçek Hayatla Alakası Olmayan Bir şey Bu Big Grin

İlk olarak senin yasalardan haberin yok galiba, ikincisi yazdıklarıma iyi bak ondan sonra yorum yap, üçüncü olarak ise asla insanlara hitap ederken yuh diye başlama...

>>> Hz. MEVLANA
05-21-2010 06:38 PM
kaantopal
Ceo
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: Kaan Topal

Katılma Tarihi: Sep 2009

Rep Puanı: 641

Warrock Bilgileri
Nick: kaantopal

K/D: 1.48

LwL: 51

Clan: WUS

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Sniper
M60
Battle Group
Kafe'nin adresini alalım ?

WarrockTR Toolbar by Kaan Topal -> " İndir "
[Resim: kaantopal.gif]
05-21-2010 08:40 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
İronEye
Çavuş
*

Profil Bilgileri
Adı: Mehmet Ali

Rep Puanı: 1

Warrock Bilgileri
Nick: ir0neye

K/D: 1.46

LwL: 2

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
Karagümrük Tarafındaydı Her Zaman Takıldığım bi İNt Cafe Deildi
05-21-2010 10:28 PM
endless
G1-Admin-Ajdar
*

Profil Bilgileri
Adı: XXL

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 41

Warrock Bilgileri
Nick: unknown1st

K/D: 2.10

LwL: 65

Clan: VCQ

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
Gold Premium
Assault

CQC
su oyunun insanlari dusurdugu su duruma bak.... su k2 sahipleri bu oyuna gameguard getirmedigi surece zor zor zor warrock filipinlerde var tum dunya capinda oynanan yerde yok Smile gerci bu gunlerde gercekten 1 hafta oldu hack yok halen buyuk sok icindeyim
05-21-2010 10:56 PM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Ezik ama olsun. Postdramatik 5 1,923 08-09-2010 01:17 AM
Son Mesaj: bekirinho
  lanet olsun ya yine geldiler hemde fena şekilde S: $uqRu 12 2,762 07-23-2010 11:51 AM
Son Mesaj: graham59
  di3forgot Yazıklar olsun OPK HACK SS !! HasanERSOY 8 1,864 05-02-2010 10:53 PM
Son Mesaj: Ruvale
  bu 2 lanet sahis banlanmadi Helal K2 seninle gurur duyuyoruz endless 8 2,265 03-16-2010 01:34 PM
Son Mesaj: Hilalimsin

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай