Beklenen Oyun ====> Alan Wake (XBOX 360)
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
5
Konuyu Açan Kişi
Gökmen-TR
Görüntülenme Sayısı
1655

Derecelendir
  • 1 Oylar - 1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Gökmen-TR
Osmanlı 37.Padişahı
*

Profil Bilgileri
Adı: Gökmen Berkant

Katılma Tarihi: Jun 2010

Rep Puanı: 3

Warrock Bilgileri
Nick: lp4tr0nl4r

K/D: 1.32

LwL: 42

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
Ben bir yazarım. Oldukça popüler bir yazar. Ama son 2 yıldır bir şey yazdığım yok. Kafam çok dağınık. Peşimi bırakmayan kâbuslarım var. İyi bir tatile ihtiyacım var. Tam da bu yüzden güzeller güzeli eşim Alice ile birlikte Bright Falls kasabasına gittik. Cennetten bir parça gibi adeta. Doğa güzellikleri muhteşem. Halkı beni tanıyor. Beni görünce mutlu oluyorlar. Her şey çok güzeldi. Ancak bir gece, kafamı dağıtmak için dışarı çıktığımda Alice’imin çığlıklarını duydum. Koştum… Ama yetişemedim. Alice’i kaçırdılar. Belki de öldürdüler. Onu kurtarmak istiyorum.

Geceleri çok sisli bu şehir. Gündüzdeki o şaheser görünümden eser yok. Yoksa rüyada mıyım? Bilemiyorum ki… Gerçekle rüyayı ayırt edemez oldum. Elime aldım el fenerimi, delil peşinde koşturuyorum. Alice’i kurtaracağım! Karşıma çıkan karanlığın esir aldığı düşmanlarım var. Üzerime atlıyorlar. Ellerine ne geçirirlerse bana fırlatıyorlar. Kaçarak uzaklaşıyorum ancak öteki taraftan yine karşıma çıkıyorlar. Bir ışığın altına gittiğimde kayboluyorlar. Belki de gizleniyorlar. Biliyor musunuz? Bu hortlağımsı yaratıklar ışıktan çok korkuyor. Üzerlerine fenerimi tutunca irkiliyorlar. Bu aradan faydalanıp kaçıyor veya şanslı günümdeysem ve silaha sahipsem onları vuruyorum. Ama ölünce cesetleri hemen yok oluyor. Çok ilginç.

Etrafta bir sürü radyolar, televizyonlar var. Ben şüpheli miyim? Benden sonra kasabanın huzuru mu kaçtı? Hangi radyoyu veya televizyonu açsam benle ilgili veya benim içinde olduğum haberlere ulaşmam söz konusu. Hayır hayır… Ben sadece bir yazarım. Başarılı, çok satan bir korku-gerilim yazarı. Örnek aldığı yazarlar olan, hayatta amacı olan, biraz kafası karışmış bir yazar. Gerçekten kafam sadece biraz mı karışık? Radyolarda haberin üstüne hoş bir parça çalıyor genellikle. Veya zorlu bir görevi tamamladığımda hoş bir parça yine bana eşlik ediyor. Durup soluklanma anları mı desem?

Barry Wheeler. Çocukluk arkadaşım. Toza, çimene, polene ve küçük mekanlara karşı alerjisi var. Çok eğlenceli birisi. Yaşadıklarımı anlattığımda kafayı yediğimi söylüyor. Yanımda olması önemli, ona ihtiyacım var. Yine bir gece evden çıkarken arkamdan kapıyı kilitleyip beni bekledi. O da karanlığı çok sevmiyor. Ancak daha çok sevmediği bir şey varsa o da kuzgunların istilası. Eve döndüğümde evin etrafını kuzgunlar kuşatmıştı. Sürüler halinde üzerime saldırdılar. Elimdeki fişekler, silahlarım ve fenerlerim sayesinde onlardan da kurtuldum.

Bu düşmanlarım dışında karanlık yüzünden kapılar bile bana karşı oluyor zaman zaman. Fenerim de olmayınca yanımda, etrafta bulduğum projektörleri o bölgelere çevirip içimi rahatlatma şansından başka bir ihtimalim kalmıyor. Üstüne tuzaklar var. Ayı tuzaklarından kaçınmam gerekiyor yürürken. Dikkat etmeyince pat, yakalanıyorum. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi başta eşimi bulmam için bana yardımcı olan polisler artık peşimdeler. Onlardan kaçıyorum. Şehirde olan olayların sorumlusu, günah keçisi oldum adeta. Demin de dedim ya. Televizyonlar, radyolar… Her yerde aleyhime şeyler görüyorum.

Tam bu noktada Sarah Breaker’dan da bahsetmek istiyorum. Eşimi kaçıranları bulmam için bana yardım eden polis şefi kendisi. Son dönemlerde onun yüzüne de bakamaz oldum. Bir keresinde onun ofisindeyken telefonum çaldı ve eşimi kaçıranlar beni aradı. Hemen Sarah’ın yanından ayrıldım tabii. İşe polisi bulaştırırsam Alice’den eser kalmayacağını, el yazması yeni eserimi bir hafta içinde almak istediğini ancak bu sayede tekrardan Alice’e kavuşabileceğimi söylediler. Tam da bu yüzden yazma sıklığımı arttırmam gerekti. Aslında gece yollarda kendi el yazmalarımı buluyorum. Hangi ara yazdım, nasıl oldu bilmiyorum. Sanki Bright Falls’taki hikayem anlatılıyor. Bazıları yaşadığım olaylar, bazıları da az sonra yaşayacağım olaylar. Çok ilginç.

Bir de araç kullanıyorum zaman zaman. Bazen uzunca yollar almam gerekebiliyor çünkü. Anahtarı bulduğum gibi garajı açıyor ve biniyorum arabaya. Aracımın farı yine benim en büyük yardımcım oluyor bitmeyen düşmanlarım için. Acımasızca eziyorum, farla canlarını yakıyorum. Belki de hiç birini yapmıyorum. Bilmiyorum. Benim adım Alan Wake.

Ek Bilgiler

Ee, tamam. Buralarda söyleyeceklerimi Alan’ın ağzından anlatmayacağım. Çünkü öyle yaparsam anlatım fazlasıyla saçmalayacak. Öncelikle hikayeyi bu noktada kestim ki, spoiler işinin suyunu çıkarmayalım. Şimdi gelelim ek bilgilere.

Oyunumuz 6 bölümden oluşmakta. Yıllarca beklediğimiz oyuna 6 bölüm yeter mi? Yetmez tabii. Ama bölümler gerçekten uzun. Zevkini çıkarta çıkarta, detaylarla ilgilenerek oynarsanız 12 saat civarı bir süre söz konusu ki, yine de çok yüksek sayılmaz. Alan’ın ağzından da söylemeye çalıştım ama şurada net olarak söyleyeyim ki, radyolar dışında her bölümün sonunda özel bir şarkı çalıyor. Bir de yeni bölüme geçerken “Previously on Lost”, pardon “Alan Wake” diyor ve özet izliyoruz olan olaylarla ilgili.

Grafikler çok çok başarılı. Ruhtan yoksunluk falan sezmedim. Sesler çok iyi kullanılmış ve gerilimi hissetmenizde çok yardımcı oluyor. Senaryo zaten ortada. Ne olursa olsun sürüş hissini çok da beğenmediğimi söylemem gerekiyor. Yani oyun süresinden sonraki ikinci problem de sürüş hissindeki tokluk muaflığı. O nasıl bir cümledir yahu? Neyse.

Biliyorsunuz ki oyun exclusive Xbox360 için. Bunca yıldır beklenen bir oyunu da tak diye noktalamayacaklar elbette. Orijinal olarak oyunu satın aldıysanız Temmuz sonu çıkacak olan 800 Microsoft Point değerindeki ek içeriği bedavaya indirebileceksiniz. Benim oyunu o zamana kadar satmamamı sağlayacak bir olay bu. Orijinal bir şey satın aldığınızda böyle jestler görmek hoş. Bunun ardından ne zaman çıkacağı belli olmayan ikinci bir ek içerik paketi de şimdiden duyuruldu. O dönemlere kadar, Alan Wake’i bitirin, sonra ekstradan açılan en zor seçenekte de deneyin. Normal veya Hard’da bulamadığınız ekstra el yazması sayfalarınız da Nightmare seçeneğinde mevcut olacak. Korkuyu daha çok hissedeceksiniz.

Kısacası Alan Wake çok da kolay tükenecek bir oyun değil. Hakkını verelim. Hayatının oyunu Max Payne 2 olan benim için, aynı yapımcılardan gelen bu oyun, seneler sonra eski dostuna kavuşma hissi uyandırdı bende. Hepinize öneriyor ve huzurlarınızdan gidiyorum. Hadi oyuna döndüm geyiği de yapmayacağım. Bu oyun karanlıkta oynanmalı çünkü. Gece yarısından sonra yapılabilecek en güzel şeylerden…
EVDEKİ TASLAKLARIMDAN ÖNCEDEN YAZDIM SONRASI KOPYALA & YAPIŞTIR İKİLİSİNE KALDI LAKİN BUNLARI YAZMAK ZORDU ...

[Resim: dreikaiserbund.jpg]
I. Dünya Savaşı'nda Üçlü İttifak'ın Liderleri

Savaşın İyisi, Barışın Kötüsü Olmaz!!!
06-11-2010 09:47 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
atakan403
iamsingleboy
*

Profil Bilgileri
Adı: atakan

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 4

Warrock Bilgileri
Nick: iamsingleboy

K/D: 1,51

LwL: 12

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
RE: BEKLENEN OYUN ====> Alan Wake (XBOX 360)
nasıl bi oyun bu xD okurken korktum

Before--snglb637--comebreak1
After --iamsingleboy--cmzkn96

[Resim: 14u7xp5.gif]
06-11-2010 10:02 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
TaTy
Unregistered

RE: Beklenen Oyun ====> Alan Wake (XBOX 360)
Senden bir ricam var aşağıdaki yazıyı en ince detayına kadar okurmusun ?

Alıntı:Forum ile ilgili Kurallar

Kural 1-) Siyasi içerikli, bölücü, ayrıştırıcı, insanların asimile edilmesine yönelik konuların açılması ve mesajların atılması yasaktır. Her şeyden önemlisi ani şok etkisi yaratabilecek unsurlar "video, ses, görüntü, vs.." paylaşımları ile insanları bezdirici şakalar "bilgisayarda ya da browserda ard arda açılan uyarı mesajı şakası, vs.." kesinlikle yasaktır.
Kural 2-) Küfürlü konuşmak, imalı olarak hakaretler kullanmak vede karşısındaki kişiyi küçük düşürecek davranışlarda bulunmak veya rencide edebilcek davranışlarda bulunmak yasaktır.
Kural 3-) Forum içinde saygısızlık, terbiyesizlik, tamamen yasaktır.
Kural 4-) Avatarlarda, imzalarda vede atılan mesajlarda hiç bir şekilde bir siyasi mesaj verilemez. Asla +18 unsur içeren veya siyaset, din ve inanç kavramlarını sorgulayan paylaşımlar yapılamaz. Bu forumda düşünce ve inanç özgürlüğü vardır. Herkes birey olarak istediğini düşünür ve de inanır fakat bunların bazılarının WarrockTR'de paylaşımı gereksiz tatsızlıklar doğuracaktır. Aramızda her ırktan, dinden ve inanca sahip insan olduğunu unutmayalım.
Kural 5-) Foruma uye olurken nickiniz okunur ve anlaşılır olmalıdır. Mustehcen nick kullanmak yasaktır. Ayrıca >£#$½{[]]} gibi karakterler kullanmakta yasaktır. Klavyenizdeki harflerin kendinizi ifade etmekte yeterli olacağına inanıyoruz.
Kural 6-) Açtığınız konuların başlıkları konu ile alakadar olsun. "Acil yardım" "sorunum var lütfen içeri" "Yardım edinnn" ve benzeri konu başlıkları kullanmayınız. Unutmayınki konu başılığını konuya yakın seçerseniz size yardım edecek insan sayısı o kadar artacaktır. Forumda açtığınız başlıkların genel dilbilgisi kurallarına uygun olmasınada dikkat ediniz.
Kural 7-) İllegal paylaşımlar, Cd-key, Crack, Hacking, Warez veya lisansız program downloadları ile ilgili hiç bir konu açamazsınız ve link veremezsiniz.
Kural 8-) Bir kuralara bir üye uymadığı zaman o kişiyi yöneticilerin uyarmasını bekleyiniz lütfen veya ÖM sistemi ile üyeyi uyarınız. Forum içinde uyarıda bulunmayınız, bunun yerine "BİLDİR" komutunu kullanınız.
Kural 9-) Bir moderatör veya admin ile ilgili bir şikayetiniz olduğu zaman vede bir maruzatınız olduğu zaman bir admin ile iletişime geçiniz. Forum içinde bu tip konular açmak yasaktır
Kural 10-) Forumda birisine cevap olarak mesaj gönderirken alıntı yapmayı unutmayınız. Aksi taktirde kimin kime ne söylediği anlaşılamayabiliyor. Ayrıca mesajlarda sadece smile kullanmamaya dikkat ediniz. Mesajınızda en azından bir duygu veya düşünce olsun.
Kural 11-) Lütfen yeni bir konu açmadan önce o konunun forumda olup olmadığını kontrol ediniz. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilirsiniz.
Kural 12-) Gerek duyulduğu zaman sitedeki kuralları değiştirilebilir.
Kural 13-) Yöneticiler mesajlarınızı düzenleyebilir veya silebilirler, eğer ki bir mesajınızın veya konunuzun neden silindiğini öğrenmek isterseniz Adminlere ÖM atınız. Zaten bir yönetici konunuzu silerse sizi ÖM ile bilgilendirecektir ama insanlık hali, bizde bazı şeyleri unutabiliriz zaman zaman.
Kural 14-) Kurallarımız bellidir vede herkes için geçerlidir. Hiç kimse bu siteye zorla getirilmiyor. Herkesin özgür iradesi ile geldiğine inanıyoruz. O sebeble kurallarımızı beğenmeyenler sitemize girmek zorunda değildirler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sitemizde düşünce özgürlüğü vardır.
Kural 15-) Bu siteye üye olan herkes yukardaki her maddeyi kabul etmiş demektir.

Türkçe ile ilgili Kurallar

Kural 1-) Diğer bir çok site gibi bu konuda çok yaptırımcı olmayacağız vede üyeleri sıkmayacağız
Kural 2-) Buna rağmen "q,w,x" gibi harfleri çok gerekmedikçe kullanmayaya çalışınız.
Kural 3-) Mesajınızı veya Konunuzu büyük harfler ile yazmayınız.
Kural 4-) Mesajınızın tamamını renkli, italic veya bolt olarak yazmayınız.
Kural 5-) Bir büyük bir küçük harf kullanmayınız
Kural 6-) Uzun lafın kısası öğrencilik hayatınızda öğretmeninize nasıl bir kompozisyon yazıyorsanız üzerine bir şey katmadan yazarsanız hem siz hem biz mutlu oluruz. Bu sitedeki hiç bir görevli ( mod veya admin ) sizin yaptığınız imla hatalarını kovalamayacak. Eğerki vasat bir dil ile yazıyorsanız cezasını çekersiniz ama unutmayınki biz sizin Türkçe öğretmeniniz değiliz. Burdaki herkes kendi özel hayatından bir şeyleri bu siteye veriyor onun için bu tür konuları çok didiklemeyeceğiz vede siz üyeleride sıkmayacağız. Umarım bu iyi niyetimizi suistimal etmezsiniz.

Sitemizde Yasak Olmayanlar

• Sitemizde, hack yapan oyuncuların SS'lerini vede videolarını buradan bize iletip ticket atmamıza yardımcı olabilirsiniz. ( Somut kanıtınız yoksa, sadece süpheleniyorsanız sakın ha! SS göndermeyiniz ! Delil olmadan bu tür suçlamada bulunmak yasaktır )
• Sitemizde, hack yapan clanların SS'lerini vede videolarını buradan bize iletip ticket atmamıza yardımcı olabilirsiniz. ( Somut kanıtınız yoksa, sadece süpheleniyorsanız sakın ha! SS göndermeyiniz ! Delil olmadan bu tür suçlamada bulunmak yasaktır )
• Sitemizde fikir ayrılıkları olduğu noktalarda üyeler seviyeli bir şekilde tartışabilirsiniz. Tartışmak, fikir aktarımıdır. Düşünme özgürlüğünün olduğu bir WarrockTR'de tartılmaya her zaman izin olacaktır. Sizin fikirleriniz bizim için önemlidir.
• Sitemizde diğer Warrock Forumlarının reklamları (Sitelerin Açılması - Sitelerin yaptıkları buluşmalar - Diğer sitelerde açılan vede oyuncuları ilgilendiren önemli konuların paylaşımı) yapılabilir. Bu diğer sitelerde olmayan bir kuraldır. Bunun sebebi bizim amacımızın WTR olarak Warrock'ı, Türk Oyuncular için daha oynanabilir bir hale getirmek için elimizden gelen her türlü desteği vede yardımı vermektir. Her ne kadar bunun için tek forum olması gerektiğine inansakta diğer forumlarında insanları olumlu yönlendireceğini umarak diğer sitelerin reklamlarını yapmalarında bir sakınca görmüyoruz
• Yalnız www.xgametr.com sitemizin RESMİ SPONSORUDUR vede bu sebeble www.xgametr.com'nin rekabet içinde olduğu hiç bir web sitenin reklamı yapılamaz
• Sitemizde "Warrock Account Satışı" bölümü bulunmaktadır fakat sitemiz yapılan satışlarda hiç bir şekilde arabululucuk yapmaz veyahut kefil olmaz. WarrockTR satışlarda sorumluluk almaz.
• Ayrıca sizlere değer verdiğimiz için diğer sitelerin aksine sitemizde Kişisel Konulara izin veriyoruz. Bunun sebebi yaptığınız account satışları olsun, clan değiştirmeleri olsun veya benzeri olan herşey bu oyunu oynayan herkesi az çok ilgilendirir.

Saygılar
WarrockTR Ekibi
06-11-2010 10:03 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
EZLN
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: -

Katılma Tarihi: Dec 2009

Rep Puanı: 113

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: -

LwL: -

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
scorpion
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
Abi birşey soracağım, bir yanlış mı yaptı* Big Grin

Ejército Zapatista de Liberación Nacional
[EZLN]
Marcos
06-11-2010 10:08 PM
atakan403
iamsingleboy
*

Profil Bilgileri
Adı: atakan

Katılma Tarihi: Apr 2010

Rep Puanı: 4

Warrock Bilgileri
Nick: iamsingleboy

K/D: 1,51

LwL: 12

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
bence yeni üye diyedir Smile (yada banadır Big Grin) Ss.gif

Before--snglb637--comebreak1
After --iamsingleboy--cmzkn96

[Resim: 14u7xp5.gif]
06-11-2010 10:10 PM
Gökmen-TR
Osmanlı 37.Padişahı
*

Profil Bilgileri
Adı: Gökmen Berkant

Katılma Tarihi: Jun 2010

Rep Puanı: 3

Warrock Bilgileri
Nick: lp4tr0nl4r

K/D: 1.32

LwL: 42

Clan:

8. Slot Silahım :

Favori Silah :

Assault

CQC
Saolun dostlarım beni savunduğunuz için ama Black kardeşim doğru söylüyor hata yapmışım. Çok özür diliyorum bir daha olmayacak ...

[Resim: dreikaiserbund.jpg]
I. Dünya Savaşı'nda Üçlü İttifak'ın Liderleri

Savaşın İyisi, Barışın Kötüsü Olmaz!!!
06-12-2010 11:57 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Browser oyun önerirmisiniz ? Pegasus. 7 3,578 10-22-2013 09:48 AM
Son Mesaj: riskx
  Amaçlı bir oyun Cydra 18 5,174 08-22-2013 06:55 PM
Son Mesaj: Snowrusher
  Online oyun tavsiyeleriniz JOSBattleRoyal 4 1,998 07-25-2013 09:54 PM
Son Mesaj: Postdramatik
  yaz ve yeni oyun arayışı manisalı45 16 11,099 06-05-2013 12:19 PM
Son Mesaj: Tontonum
  online oyun manisalı45 7 2,588 05-04-2013 03:47 PM
Son Mesaj: manisalı45

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай