Banlananlar :)
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
10
Konuyu Açan Kişi
Yusuf B.
Görüntülenme Sayısı
4532

Konu Kapalı 

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Yusuf B.
Leo Messi
*

Profil Bilgileri
Adı: Yusuf

Katılma Tarihi: Jun 2012

Rep Puanı: 105

Warrock Bilgileri
Nick: Courageous

K/D: -

LwL: 61

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper
M60
Battle Group
Mylegend , lcebreakerx TurkAirForceTR klanından arkadaslar.

Biz bu lcebreakerx e hack dedik bizim adamımız hack degil hiçbir oyuna hackla girmeyiz dediler ama neden ban yediler ?

Yazııık.

Leo Messi !
Eftelya
[Resim: attachment.php?attach_id=db89303d223d808...G0COHtNGWU]

JoS Youtube Channel!
11-08-2012 10:32 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
hakkıcan
hakkıı
*

Profil Bilgileri
Adı: ....

Katılma Tarihi: Mar 2010

Rep Puanı: 158

Warrock Bilgileri
Nick: ....

K/D: ...

LwL: ...

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Heavy Trooper
M249
Battle Group
RE: Banlananlar :)
Aferin büyüklerini bilip ,büyük yazıyorsun.Bak şimdi dostum seni tanımıyorum clanın'dan sadece d3v1slordu tanırım muhabbetimiz de yoktur,ben kaç senelik bg oyuncusuyum yapamayacağınız skorlar yapmışım,clanımla birlikte sizin gelemeyeceğiniz seviyeye gelmişiz,avrupada hem kişisel hem de clan olarak isim yapmışız, yenmediğimiz clan kalmamış,TR yi en iyi temsil eden BG clanıyız, sizi rakip olarak bile görmüyoruz, ama siz 2 günlük oyuncular gelmiş bize tanımadan etmeden avrupada ki ezikler gibi nerde görseniz hack diyorsunuz.Takıldığınız mekan middle east iyi kd kasılır orada bende kastım zamanında ama avrupaya açılın da görelim bi kalitenizi.Siz bizle uğraşmayı bırakana kadar,peşinizdeyiz bilin bunu middle server'e bakıyorum bu aralar yakalamayalım tek yolunuz ya ezilmek yada odadan kaçmak olur.

Beni admin can da tanır zamanında onunla da BG atmışlığım var ban sebebini açıklayabiliyorsa söylesin hack kullanılmışsa ben daha bu oyuna girmem ve clanımı da patlatırım buralar size kalır.

-Kendinize çok güveniyorsanız Battle grouptaki tüm maplarda OPS yapabiliriz,He hala ezik gibi hack diyorsanız sorun değil TW ile oyuna da gireriz o zaman görürüz kaliteleri.

Ban yeme sebebimiz olarak da ya Advandace system care programı yada küfürden yedik başka bir seçenek yok,tabi sonuçta ban yemişiz siz bunu hack falan diye de yorumlarsınız.
11-08-2012 11:13 AM
Tüm Mesajlarını Bul
llcentropusll
Binbaşı
*

Profil Bilgileri
Adı: llcentropusll

Rep Puanı: 26

Warrock Bilgileri
Nick: llcentropusll

K/D: 4.50

LwL: 61

Clan: OTE

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m249
Gold Premium
Engineer
M249
Battle Group
Yiyin birbiriniziBig Grin

[Resim: gmtxb.jpg]
11-08-2012 12:32 PM
xCamp3rush
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Serkan

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 244

Warrock Bilgileri
Nick: abdllah96

K/D: 1.44

LwL: 50

Clan: 4R

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m82
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
(11-08-2012 11:13 AM)hakkıcan Yazılan:   yapamayacağınız skorlar yapmışım,clanımla birlikte sizin gelemeyeceğiniz seviyeye gelmişiz, ,TR yi en iyi temsil eden BG clanıyız, sizi rakip olarak bile görmüyoruz, görelim bi kalitenizi.Siz bizle uğraşmayı bırakana kadar,peşinizdeyiz bilin bunu middle server'e bakıyorum bu aralar yakalamayalım tek yolunuz ya ezilmek yada odadan kaçmak olur.

-Kendinize çok güveniyorsanız Battle grouptaki tüm maplarda OPS yapabiliriz,He hala ezik gibi hack diyorsanız sorun değil TW ile oyuna da gireriz o zaman görürüz kaliteleri.

küfürden .

Kalite ve küfürden bahsetmişsin.Ne diyeyim ki. Yolun açık olsun biz burdayız.

Edit:O kadar kuyruk acın var ki roman yazmışsın.

(Bu Mesaj 11-08-2012 12:53 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : xCamp3rush.)
11-08-2012 12:48 PM
hakkıcan
hakkıı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Heavy Trooper
M249
Battle Group
(11-08-2012 12:48 PM)xCamp3rush Yazılan:  
(11-08-2012 11:13 AM)hakkıcan Yazılan:   yapamayacağınız skorlar yapmışım,clanımla birlikte sizin gelemeyeceğiniz seviyeye gelmişiz, ,TR yi en iyi temsil eden BG clanıyız, sizi rakip olarak bile görmüyoruz, görelim bi kalitenizi.Siz bizle uğraşmayı bırakana kadar,peşinizdeyiz bilin bunu middle server'e bakıyorum bu aralar yakalamayalım tek yolunuz ya ezilmek yada odadan kaçmak olur.

küfürden .

Kalite ve küfür evet.Bu oyunda odama girip uçan kaçan adamlar banned olmuyor,kendime hakim olamıyorum ve küfür ediyorum.Ben oyunculuk kalitesin den bahsediyorum burada.Kendi kişiliğimi de sizle tartışacak değilim.
Kuyruk acısı diyorsun ben sizle oyun bile atmamışım tanımıyorum bile sen ne acısından bahsediyorsun ?Acısı olan sizlersiniz ki her gördüğünüz yerde hack diyorsunuz, forum da bile açtığım konulara sataşıyorsunuz.
11-08-2012 01:04 PM
Tüm Mesajlarını Bul
xCamp3rush
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m82
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
(11-08-2012 01:04 PM)hakkıcan Yazılan:  

küfürden .

Kalite ve küfür evet.Bu oyunda odama girip uçan kaçan adamlar banned olmuyor,kendime hakim olamıyorum ve küfür ediyorum.Ben oyunculuk kalitesin den bahsediyorum burada.Kendi kişiliğimi de sizle tartışacak değilim.
Kuyruk acısı diyorsun ben sizle oyun bile atmamışım tanımıyorum bile sen ne acısından bahsediyorsun ?Acısı olan sizlersiniz ki her gördüğünüz yerde hack diyorsunuz, forum da bile açtığım konulara sataşıyorsunuz.

Ne olursa olsun küfür etmemen gerek.Karşıda birinin hacker olması onun sorunu ve haysiyetsizliği.Küfür ettiğin zaman sende onun seviyesine inmiş olursun.
+
Bizimle oyun bile atmadıysan kim olduğumuzu bilmiyorsun demektir.Bu da susman için bir sebep.

Edit:İmla

(Bu Mesaj 11-08-2012 01:29 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : xCamp3rush.)
11-08-2012 01:29 PM
hakkıcan
hakkıı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

Clan:

8. Slot Silahım :
camo_baret
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Heavy Trooper
M249
Battle Group
(11-08-2012 01:29 PM)xCamp3rush Yazılan:  
(11-08-2012 01:04 PM)hakkıcan Yazılan:  

küfürden .

Ne olursa olsun küfür etmemen gerek.Karşıda birinin hacker olması onun sorunu ve haysiyetsizliği.Küfür ettiğin zaman sende onun seviyesine inmiş olursun.
+
Bizimle oyun bile atmadıysan kim olduğumuzu bilmiyorsun demektir.Bu da susman için bir sebep.

Edit:İmla

Küfür hayata işlemiş.Hak edene okkalısını edeceksin.Bu benim görüşümdür başkasının görüşü beni ilgilendirmez.Saygı duyarım.

Siz BG'de yenisiniz ondan tanımıyorum,zaten kariyerli bir şey olsanız BG'de illaki tanırım çünkü Eu Ve Tr de tanımadığım oyuncu çok az.Önceden de belirttiğim gibi bir d3v1slordu tanıyorum .
11-08-2012 02:19 PM
Tüm Mesajlarını Bul
xCamp3rush
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
m82
Gold Premium
Engineer
FAMAS
Battle Group
Şöyle söyleyeyim ki sizlerin geçmişine bakıldığında ben BG de yeniyim.yaklaşık 4,5 5 senedir War Rock oyunuyorum ve bunun 4 senesi CQC'de geçti(Bilgisayarım iyi olmadığından).Yeni bilgisayar aldığımda ise ilk iş BG ye geçip kendimi geliştirmek oldu ve BG'de tanıştığım ilk isimlerden birisi Boğaçhan (d3v1lslord).Sağolsun yardımcı oldu ve bugünlere geldik klan olarak ve bizim E2,Middle ve TR serverlarında rakip olarak gördüğümüz tek klan sizin klanınız.Bizim başarılı 2 Türk klanı olarak birbirimize destek çıkıp ülkemizin adını duyurmak yerine yaptığımız tek şey birbirimizi kötüleyip yerin dibine sokmak.Aradaki ufak tatsızlıklar büyüyüp kocaman meseleler haline geliyor benim kızdığım nokta burası.

Edit:Küfür hayata işlemiş doğru fakat oyunda bazı çıkarcılar birilerine küfür ettirip ss alıp banlattırıyorlar. Bunların eline düşmemek için susmak gerek.

(Bu Mesaj 11-08-2012 02:32 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : xCamp3rush.)
11-08-2012 02:30 PM
Zafer Ulaş
Amonyum Permanganat
*

Profil Bilgileri
Adı: Zafer Ulaş OSKAN

Katılma Tarihi: Apr 2011

Rep Puanı: 248

Warrock Bilgileri
Nick: NewOhneDich

K/D: x.xx

LwL: 14

Clan: JoS

8. Slot Silahım :
silver_tmp
Favori Silah :
m60
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Adamlar o kadar kaliteli ki, küfürden ban yiyor. TÜRKİYENİN EN KALİTELİ CLANI BE HEYT.

Zafer Ulaş OSKAN

Patates Kızartmasını Severim...

11-08-2012 03:32 PM
Burak Yldrm.
Ecosh
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Rep Puanı: 7

Warrock Bilgileri
Nick: Ecosh

K/D: 2.90

LwL: 7

Clan: JOS

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
aw50f
Gold Premium
Sniper

Battle Group
Harbi Yazıkk Smile

BadsLow
11-08-2012 04:15 PM
Tüm Mesajlarını Bul
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай