Bütün Forumu Bu Konuya Davet Ediyorum !
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Konudaki Cevap Sayısı
111
Konuyu Açan Kişi
Cannibal Corpse
Görüntülenme Sayısı
27607

Konu Kapalı 

Derecelendir
  • 2 Oylar - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri
Adı: Burak

Katılma Tarihi: Dec 2010

Rep Puanı: 112

Warrock Bilgileri
Nick: BIRAKTI

K/D: Y.ZZ

LwL: XX

Clan: YOK

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
Arkadaşlar belki hiç biriniz bir şey bilmiyorsunuz belki çok az şey biliyorsunuz veya baya şey biliyorsunuz. Sözlerime başlarken aslında buraya doluca bir kaynak koyarak başlamak isterdim ama size şu 2012 olaylarından biraz söz edeyim.

Biliyosunuz ki 2012 olayları geçen seneden beri dolanıp durdu bütün herkeste. Japonyada olan Tsunami felaketi, Ekonomik Kriz, Van Depremi vs bunların aslında Doğanın kendisinden dolayı olmadığını söyleyeyim.

Öncelilkle Sözlerime başlamadan önce bu yazacaklarımı okuyun;

ILLUMİNATİ NEDİR

[Resim: 180px-Adam_Weishaupt01.jpg]

1776 yılında Almanya'nın Münih kentinde, Adam Weishaupt isimli Kabbalacı bir Hukuk Profesörü ve Baron von Knigge ile diğerlerinin yardımıyla kurulan gizli topluluk. Illuminati, "Aydınlanmış Olanlar" anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.
Münih'te kurulup, o yörede (Bavyera) hızla gelişen Illuminati'nin üye kayıtları büyük bir gizlilik içinde saklanıyordu. Öyle ki, üyelerin her birinin takma isimleri vardı ve yazışmalarda bunlar kullanılır, üyelerin gerçek isimleri ve kimlikleri asla kullanılmazdı. Örneğin, topluluğun kurucusu Adam Weishaupt'un kod adı Spartacus idi. Illuminati üyeleriyle ilgili bilinen tek şey, tüm üyelerinin Cermen kökenli beyazlardan oluştuğudur.

12 kişi ile kurulan Illuminati topluluğu, gelişmelerini Mason Localarından kendilerine uygun üyeler kazanarak sağlamaya çalışmışlar, ilk sene sonunda 80 üyeye çıkmışlardır. Daha önceden bir Mason olan Baron Adolf von Knigge'nin katılımı ile ciddi bir ivme kazanmış, Baron'un kazandırdığı seçkin üyeler ile ciddi bir yükselişe geçmişlerdi. Baron ayrıca, Masonluğun şövalye dereceleriden etkilenerek hazırlanmış bir de Illuminatus Dirigens adlı bir ek derece daha oluşturmuştu. Baron'un bu kadar öne çıkması, Weishaupt'un pek hoşuna gitmemiş ve anlaşmazlık, Baron'un kısa süre sonra topluluktan ayrılmasıyla sonlanmıştı.
22 Haziran 1784'te tüm Bavyera'da Masonluk ile birlikte Illuminati de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek yasaklanmıştı. Masonluğun, tarih boyunca kendisine yönelen tüm baskı ve yasaklamaların altından hiçbir zarar almadan çıkması gibi yine zararsız çıktığı bu süre Illuminati'ye pek yaramamış ve büyük ölçüde gücünü ve varlığını yitirmişti.
19. yüzyılın başlarında ünlü Alman filozof Hegel'in katılımıyla canlanan ve eski parlak günlerine dönen Illuminati, bu yıllarda, bir yandan üyesi olan Hegel'in tez-antitez kuramlarıyla Yeni Dünya Düzeni düşüncesinin geliştiği bir topluluk haline gelmişti. Dünya üzerindeki çeşitli toplulukları etkileyen bu düşüncenin mirasçıları bugün halen çalışmalarını sürdürüyor olsalar da, Illuminati varlığını tamamlamıştır.

DÜNYAYI 10 KİŞİ YÖNETİYOR
ve bu 10 kişinin 300 kadar alt kadrosu verilen emirleri uyguluyorlar. İlluminati adı verilen bu tarikatin/örgütün hedef başkenti Kudüs olan tek bir dünya devleti kurmak.

Bugüne kadar çeşitli komplo teorileri içeren bir çok kitap yayınlandı. İlluminati, bu alanda yayınlanan hiçbir esere benzemiyor. Kitaptaki iddialar o kadar ilginç ki, neye inanıp, neye inanamayacağınızı şaşırıyorsunuz. İlluminati, 1575'te ispanya'da bulunan ve özellikle ruhani kudret sahibi olduklarını iddia eden bir dini parti veya bu partinin üyelerine verilen isim.

Yazar Texe Marrs, Süper zenginlerin yönettiği bir Dünya Komplosu'ndan bahsettiği kitabında, dünyaya hakim olan bu güce bu adı uygun görmüş. Kitabın satırları arasına gömüldükçe ve sayfalar arasında ilerledikçe inanması güç iddialarla karşılaşıyorsunuz.

ILLUMİNATİ NASIL ÇALIŞIYOR ?
Yılda bir kez biraraya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar. Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, 'Daha Fazla Savaş' ilkeleri gereği savaşların sürekliliğini sağlamak, çeşitli hastalıklar icat etmek, (kitapta, AIDS ve HIV'in ABD'deki askeri araştırma laboratuvarlarından dünyaya yayıldığı iddia ediliyor.) nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak, etnik temizliği desteklemek ve 11 Eylül örneğinde olduğu gibi terör yaratarak, 'anti-terör yasaları' çıkarmak. Yazarın iddiasına göre, 11 Eylül saldırısı için FBI bazı Arapları kullandı ve bombaları temin etti. İlluminatı'nın ilkelerinden en önemlisi 'Kaostan kaynaklanan düzen'. İlluminati, kendi düzenini çıkarmak için sürekli kaos yaratmak zorunda.

ŞİMDİ SİZİ DAHA ÇOK MERAKTA BIRAKTIRMADAN DİREK KONUYA GİRİYORUM

İLLUMİNATİ OYUN KARTLARINDAKİ SIR ?

http://www.utkusen.com/blog/illuminati-k...eleme.html

Bu linke tıkladıktan sonra aslında hepiniz şoka uğrayacaksınız belkide benim bilmek istediklerimi bilmek ve aslında Dünyanın nasıl yönetildiği ve hiçbirinizin belkide inanmayacağı ama bi okadarda soru işaretleriyle kalacağı, Bu dünyayı avuçlarında tutan ve hepimizin hayatının tehlikede olduğuna varacaksınız.

Şimdi size şu video'yu taktim etmek istiyorum

Artık şuanda yoğun bir çalışmaya ve belkide hayatınızın değişmesine sebep olacak bu ?'leriyle birlikte size bir kaç şey daha bahsetmek istiyorum

H.A.A.R.P NEDİR ? PROJENİN AMAÇLARI NELERDİR ?

RADYO elektronik vericisi kısa adıyla HAARP(High Frequency Active Auroral Research Program) araştırma istasyonu, 1997 yılında devreye girdi. Sırp bilimadamı Nikola Tesla'nın teorilerinin hayata geçirildiği istasyon 3.5 megavat gücünde ve 10 MgHz boyundaki dalgaları iyonesfere gönderiyor.
Belirli bir alan üzerinde güneşten bin misli daha kuvvetli enerji gönderebilme özelliği taşıyor. Uzmanlara göre, bu yapay ışınların yeryüzünden 600 km. yüksekte yansıtılarak dünyanın herhangi bir bölgesine yönlendirilmesi durumunda HAARP, bölgede mikrodalga fırın etkisi yaratıyor. Alaska'daki HAARP istasyonu tam güçle çalıştırıldığında, sadece bir saatte 3.5 megawatt elektrik enerjisi tüketiyor. 14 hektar alanı kaplayan 22 metrelik 180 dev anten üzerinde göklere yükselen enerji plazma kümesi oluşturuyor. HAARP çalıştırıldığı günden bu yana, dünyanın değişik bölgelerinde iklim anomalileri gözlenmeye başlandı. Kar yağması gereken yerleri güneş kavururken, Afrika'da kar yağışları gözlenmekte. Bu tuhaf olgular genelde küresel ısınmaya fatura ediliyor. Ama bize göre anomalilerin asıl sorumlusu Pentagon'un HAARP sistemidir. Uzmanlara göre HAARP ;
1-İklimleri değiştirebilir.
2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir.
3-Ozon tabakası ile oynayabilir.
4-Deprem yaratabilir.
5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
6-Dünyanın enerji kuşakları ile oynayarak insan biyolojisini ve beynini etkileyebilir.
7-Radyasyon yaymadan termonükleer patlama oluşturabilir.

Size şu video'yu taktim etmek istiyorum ! Bu video'yu izlediğinizde H.A.A.R.P'in ne demek olduğunu daha iyi anlayacaksınız

Bu video'da ise H.A.A.R.P'ın amaçları ve bazı araştırmacıların H.A.A.R.P ile ilgili verdikleri değerli bilgiler ve en önemlisi H.A.A.R.P'ın Çalışma Prensibi hakkında bilgiler veriyor ! Bu video'yuda mutlaka izleyin !

https://www.facebook.com/photo.php?v=10150385709774721

Bu video'da ise Japonya'da olan Tsunami'nin bir saldırı mı olduğunun araştırılarak elde edilen sonuçlar. Tarihler ve gerçekleşen olaylar çok şaşırtıcı !

Bununla ilgili İllüminati kartlarınıda size taktim edeyim

[Resim: earthquake_projector.jpg]

[Resim: 0001earlywarningpng.jpg]

İNSANLARIN BEYİNLERİNİ KONTROL ETMEK ONLARI HİPNOTİZE ETMEK = BLUE BEAM PROJESİ

Sahte uzay istilası ve Mesih oyun kartlarıda var. Internetten bakarsanız görürsünüz Illüminati oyun kartlarındada bunlardan bahsedildiğini

H.A.A.R.P'in SİTESİNDEKİ İNCELEMELER

http://www.haarp.alaska.edu

Siteye giriş yapın. Çıkan çubuklarda "On-Line Data" yazısını göreceksiniz oraya girdikten sonra sağda "Induction Magnetometer"e giriş yapın.

Burda her gün elde edilen veriler yayınlanıyor ve bu verilere baktığınızda mor bir kare ve üzerinde ince ince çubuklar şeklinde mordan sarıya doğru giden şekilleri göreceksiniz.

Bu mor resmin üzerindeki veriler aslında gökyüzü ve gökyüzüne yayılan elektro manyetikleri gösteriyor. Çeşitli günlere bakarsanız H.A.A.R.P'ın her gün yüksek yada düşük güçlerde çalıştırıldığını göreceksiniz.

Van Depremiyle H.A.A.R.P'in ilişkisinin olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. O zamanlar gündem 24 Şehitle ilgiliyken Türkiye o zaman 3 Gündür Kuzey Irağa girmiş her geçen gün vurduğu terörist sayısı artıp ve koskoca 10.000 kişilik orduyla Kuzey Irağı bozguna verirken 23 Ekim 2011 Sabahı Van'da Deprem oluyor ve bu Van'daki Depremin şiddetini açıklayan ilk Hükümet biz değil Amerika oluyor !!!!

Induction Magnetometer'e baktığınızda Vanda 23 Ekimde deprem olmuş ama 24 ekim ile 25 ekime bakarsanız İyonosfere gönderilen elektro manyetiğin ne kadar şiddetli olduğunu göreceksiniz. Belkide bunu gizlediler !!!

[Resim: 800pxcannibalcorpse.jpg]

11-06-2011 12:16 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri
Adı: Uğur

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 428

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: 0.00

LwL: 0

Clan: MvP

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
RE: Bütün Forumu Bu Konuya Davet Ediyorum !
Sikkofield, sen misin lan?
11-06-2011 12:19 AM
Tüm Mesajlarını Bul
vertualx
Tümgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Mücahit

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 171

Warrock Bilgileri
Nick: vertualx

K/D: 1.59

LwL: 35

Clan: JOS

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Medic
M60
CQC
Bu illuminate kartlarıyla ilgi bir konu TNT'de cıkan "Hayatın sifrelerinde" cıkmıstı tüylerim düken diken oldu bakarken!

[Resim: tlqg3.jpg]
11-06-2011 12:30 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
(11-06-2011 12:30 AM)vertualx Yazılan:  Bu illuminate kartlarıyla ilgi bir konu TNT'de cıkan "Hayatın sifrelerinde" cıkmıstı tüylerim düken diken oldu bakarken!

Bende izledim onu. Programdan izlemen seni daha çok etkilemiştir büyük ihtimallede o gün uyuyamamışsındır.

Şimdi bakıyorumda konuya 28 kişi bakmış ve topu topu gelen mesaj sayısı 2. Bizim milletimizde okuma alışkanlığı yok zaten bu konuma ve bu cahiliyete sebep olmamızın temel nedeni okumamak. Eminimki bu konuya bakan herkes yazıların uzun olup bir kaç video koyduğumuda görünce "aman kimm bakıcak şimdi bunlara" diyip hemen sayfanın altına inmiştir veya konudan çıkmıştır.

SİZ UYUMAYA DEVAM EDİN SONRA BU KONULARI DAHA ÖNCEDEN ARAŞTIRSAYDIMDA BİLİNÇLENSEYDİM DİYECEKSİNİZ !

11-06-2011 12:39 AM
Tüm Mesajlarını Bul
bozkartal
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Semih

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 454

Warrock Bilgileri
Nick: bozkarttal

K/D: 1.20

LwL: 41

Clan: ....

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
okumuş olduğumu kanıtlamak zorunda değilim ama okudum bir şey anlamadım bu illuminateden o yüzden yorumlarada bakarak bir şeyler anlamaya çalışıyorum..
11-06-2011 12:42 AM
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
Illuminati hakkında çoğu şeyi biliyorum, o yüzden okuma gereği duymadım açıkçası. Fakat, birazdan başlayacağım okumaya. Bildiklerinize bi şeyler katmak veya bildiklerinizi pekiştirmek kötü bir şey değildir en nihayetinde.
11-06-2011 12:43 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Cannibal Corpse
Albay
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Assault

CQC
(11-06-2011 12:19 AM)Cinematique Yazılan:  Sikkofield, sen misin lan?

Uğur dostum adamın bloğuna baktımda baya döktürmüş hani bütün başlıklarını okuyarak aslında "bu kadar şeyle bu dünyada yaşıyamam ben, Korkuyorum!" diyip kafaya silahı dayayıp intahar etmek en makbul geçenidir ama gel görki merak işte. Yaşayıp gidiyoruz

Aklıma bi fikir geldi. Paramızın köküne kadar alabileceğimiz kadar kahve alsakta en azından ağzımızın tadı yerinde gitsek öbür tarafa değil mi Smile

İkinci bölüm video'su çok daha inandırıcı

(Bu Mesaj 11-06-2011 12:48 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Cannibal Corpse.)
11-06-2011 12:45 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri

Warrock Bilgileri

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
(11-06-2011 12:45 AM)Cannibal Corpse Yazılan:  
(11-06-2011 12:19 AM)Cinematique Yazılan:  Sikkofield, sen misin lan?

Uğur dostum adamın bloğuna baktımda baya döktürmüş hani bütün başlıklarını okuyarak aslında "bu kadar şeyle bu dünyada yaşıyamam ben, Korkuyorum!" diyip kafaya silahı dayayıp intahar etmek en makbul geçenidir ama gel görki merak işte. Yaşayıp gidiyoruz

Aklıma bi fikir geldi. Paramızın köküne kadar alabileceğimiz kadar kahve alsakta en azından ağzımızın tadı yerinde gitsek öbür tarafa değil mi Smile

kahve öyle bir besin ki, ne illuminati, ne haarp, ne de başka bir şey geliyor aklıma. sadece kahve var aklımda.
11-06-2011 12:47 AM
Tüm Mesajlarını Bul
vertualx
Tümgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Mücahit

Katılma Tarihi: Mar 2011

Rep Puanı: 171

Warrock Bilgileri
Nick: vertualx

K/D: 1.59

LwL: 35

Clan: JOS

8. Slot Silahım :
gold_scorpion
Favori Silah :
m4a1
Gold Premium
Medic
M60
CQC
"Ben hep demişimdir kıyamet gelmeden biz *insanlar* sonumuzu kendimiz getiricez!" Adamların yaptıkları seyler bak deprem yaratmak iklimleri bozmak insan oglunamı kaldı sanki.HAARP konusu gercekten dikkat edilmesi gereken bir konu bence insanları kontrol etmek ne demek yaw? İllumaniate kartlarını fazla okumadım cünkü o programda adam herseyi anlattı böyle böyle gizli grup kuruldu diye.Neyse allah işimizi hayra cıkarsın böyle seyler olursa insan oglunun vay haline düsünemiyorum valla ben o programda gördügümde sok olmustum...

Ama bizim insanımızın yapıcagı sey belli bunlar haberlerde gösterseler bütün dünya bunları ögrense ilk önce korkudan atıyorum 1 ay ibadet ederler sırf , he baktın 1 ay sonra hayat normale döndü insanlarda günlük işlerine geri dönüp ibadet etmeyi falan yine bırakırlar & bizim insanımız ıslah olmaz.

[Resim: tlqg3.jpg]
11-06-2011 12:50 AM
bozkartal
Tuğgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Semih

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 454

Warrock Bilgileri
Nick: bozkarttal

K/D: 1.20

LwL: 41

Clan: ....

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
xm8
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
siz ibadetinizi yaptıktan sonra sizi yaratan yarabbinize ve onun elçisine inandıktan sonra ne illuminate, ne deccal, ne haarp hiç birinden korkmayın ve araştırıp kafanıza sıkmayın sadece dininize yönelin ama yine de yapmak istediklerinizi yapın bi zaman sonra hepsinden vazgeçeceksiniz emin olun. Kuran-ı Kerim de geçtiğine göre Allah-u Tealanın yarattığı bu dünya ona inanan ve onun istediklerini yapan müslümanlara kalacak ve deccal ile çarmağa gerildi olarak sanılan, müslümanların değil de hristiyanların taptığı ve onların peygamberi sanılan ama öyle olmadığını Allah-u Tealanın indirdiği kitapta yazdığı gibi göğe çekilen ve deccalle savaşıp müslimleri yanına alacak olan: Hz. İsa'nın peşinden gideceğiz.

Bunlar boş işler, Allah-u Teala bu mübarek günde yarattığı ve güvendiği kullarından eylesin hepimizi. Kimse yolundan şaşmasın
11-06-2011 01:00 AM
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Birçok Kişiden Sonra Bende Forumu Bırakıyorum.! Gürkan Elmadağlı 14 3,757 05-03-2012 11:26 PM
Son Mesaj: ArchersChief
  Forumu Bırakıyorum SaintMax 14 3,336 09-15-2011 07:50 PM
Son Mesaj: Star

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай